Skocz do zawartości

Juliusz Verne


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetnie. Świetnie sobie radzisz z perspektywą zawsze i to najbardziej mnie jara w tych pracach. Chętnie zobaczyłbym jakieś większe, w pełni ukończone dzieło na takim wypasie.

Rysunek ręczny (kartka, ołówek), czy na od razu lecisz ze wszystkim?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supcio, supcio, supcio, supcio :)

 

Kocham takie połączenie klimatów podróżniczych i steam punka : DDDDDDDDD

 

Te super intensywne perspektywy są mega, widzę robisz z nich swój styl ;) komponują się genialnie. :D

 

Kurcze, aż trudno mi wybrać moje ulubione, chyba ten pan w balonie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera. Kolejny raz rozwalasz :D

 

Pozwolę sobie zapytać - jak uczyłeś się perspektywy tzn: wyszło w praniu - przy innych ilustracjach, czy bardziej się skupiałeś na ćwiczeniu tylko tego tematu? Bardzo mnie to ciekawi, bo sam ostatnio mam trochę problemów z perspektywą i nie wiem jak to złapać. A efektywnych ćwiczeń od mistrzów nigdy za wiele :) Dzięki z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! W sumie przyjemnie mi się robi w takiej stylistyce i też uważam, że są bardziej udane niż inne rzeczy, które robiłem.

 

Rothbart: Perspektywa zaczęła mi wychodzić w praniu, ale chyba najwiekszy skok zrobiłem jak zacząłem do niej podchodzić używając jako dodatkowego środka, bawić się nią bardziej niż traktować jako wyznacznik, założenie. Zakrzywiona linia horyzontu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jestem świeżo po przeczytaniu " Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi". To co zrobiłeś robi duże wrażenie ale żeby cie zmobilizować muszę jak najszybciej zabrać się za ilustrację. choć pokażę stary sztych , który znalazłem w internecie do owej książki i który zadał mi dużego klina a ty jesteś kolejnym klinem. kurcze czas już poważnie się zmobilizować, szacunek i pozdro

face24.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności