Skocz do zawartości

Architektura:Mieszkaniówka Wrocław


rly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chciałbym przeprosić za swój post, który właśnie wykreśliłem. Byłem tak pijany, że nawet nie pamiętam, że go napisałem. Teraz mam ogromnego kaca fizycznego i moralnego i jest mi głupio. Jeszcze raz przepraszam.

Edytowane przez waza
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace robią naprawdę wrażenie, wszystko jest ładne i soczyste. Przyjemne dla oka po prostu, a dla Pana który komentuje pracę powyżej w ten sposób "wielki minus" - nie wiem stary jak Ty oceniasz pracę nie uwzględniając swoich umiejętności... Odwiedziłem Twoje portfolio i uważam, że między tymi pracami a Twoimi jest ogromna przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo porządna wizualizacja. Ładnie prezentuje projekt.

Trochę AA miejscami niedomaga i osobiście średnio lubię aberrację chromatyczną ale to tylko kwestia gustu.

 

waza - Wydaje mnie się że grubo przesadzasz a deski na tarasie akurat wyglądają moim zdaniem bardzo dobrze i naturalnie. Zmniejszył bym jedynie trochę ich zróżnicowanie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziękuję za fronta wszystkich dzięki za komentarze Za miłe dziękuje.Plasi trawa to model 3d na scatterze.Pionix szczerze mówiąc to faktycznie AA nie jest za mocną moją strozną od lat używam catmula na dmc 1,4 i może wypadało by coś zmienić :)teraz bedę miał trochę więcej wolnego czasu także będzie można potestować. Na krytyczne odpowiadam.Po pierwsze Waza nigdy nie obrażaj klientów bo nie wiesz kto to forum czyta.Jeżeli masz taki podejście do klienta to gratuluje.Kwestie lasu pozostawię bez komentarz bo za bardzo nie wiem o jaką plamę chodzi.Niestety w tej okolice jest taka plama lasu.Ludzie może faktycznie wyglądają sztucznie ale chyba jeszcze ni spotkałem się z fajnie wyglądającymi modelami 3d ludzi.Wklejanie w PS mi osobiście jakoś mniej się podoba.Co do desek to podaj jaki wymiar udało Ci się zmierzyć na renderze ja podaję Ci jaki jest w modelu 2400x1400 mm.Kolory desek faktycznie może za bardzo zróżnicowane, ale spodobał mi się darmowy plugin multitexture i trochę z nim przesadziłem

Edytowane przez rly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za osiedle gdzie takie fury stoją :)

 

kolorki swietne, naparwde, widac ze sie nadlubales :) Tylko kurcze zawsze przy takich projektach mam wrazenie ze polozenie pufy na nieosłonietym murem trawniku lub tarasie grozi jej kradzieża przez zazdrosnego sąsiada albo zlodziejaszka z biedniejszego osiedla po drugiej stronie ulicy :)

 

mysle ze zasluzony front :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje fronta.

Fajowe wizki, ja jestem jednak chyba zwolennikiem ciut mniejszego kontrastu, ale o takim poziomie można już tylko dyskutować a nie krytykować wydaje mi się. Tak że mnie się tam podoba :)

 

Twój projekt mieszkań?

 

Bazil - nic tylko modlić się aby osiedle było zamknięte i chronione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności