Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mercedes SLS AMG 2010 - UPDATE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym pokazać Wam scenę, nad którą ostatnio pracowałem. Praca skończona była już jakiś czas temu, ale ze względu na Bahai Temple zdecydowałem się jej tu nie wrzucać jeszcze przez jakiś czas bo pewnie i tak nikt by tu nie zajrzał:)

 

Model SLS 2010 od AMG w kilku wersjach kolorystycznych.

 

UPDATE:

 

0011100.jpg

 

bpmini.jpg

 

bymini.jpg

 

rwmini.jpg

 

bomini.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez hkropinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi osobiście najbardziej podoba się w kolorze czarnym. Mógłbyś zamiast tylu wersji kolorystycznych zapuścić jakiś pokaz całości, może nawet w plenerze. Chodzi mi, o to że model samochodu trochę zmarnowany bo takie ujęcie, które swoją drogą ładne bo i model b.ładny ale IMO można by pokazać jeszcze w jakiś inny sposób :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Calkiem przyjemne w odbiorze! Bardzo mi sie podobaja rendery studyjne, widac ogrom wlozonej pracy.

a dam 5*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny model ale po szynach on jeździ z takim prześwitem między oponami a nadkolem? Czerwony i biały kolor najbardziej mi pasuje ale coś za bardzo odbicia w czarny przeszły. Trochę to niezbyt realistyczne ale może się nie znam. Przednie reflektory za ciemne jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że ostatnie wolne dni po mojej pierwszej w życiu sesji dobiegają końca postanowiłem nieco odkopać wątek i dorzucić jeszcze jeden, już ostatni render tego samochodu:) bawiłem się nim w wolnych chwilach w zeszłym tygodniu, i dopiero teraz wyszło że obwódka maski nie jest idealnie równa... cóż:) chyba czas na kolejne modele! pozdr

 

UP w pierwszym poście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny ten update. render jest bardzo plastyczny, wygląda jak malowany. niestety aberracja psuje ten efekt. ogólnie mogłeś użyć węższego kąta w kamerze, myślę że SLS wyszedłby bardziej agresywnie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twopee

Bardzo fajnie wyszlo, jeśli jakieś uwagi to może pomieszanie stylistyki ilustracyjnej i fotograficznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności