Skocz do zawartości

[Kryzys] The last apple


len_art

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W świecie w którym każde jabłko jest na wagę złota, rzeczywistość nie przypomina tej, którą znamy. Czy byłbyś w stanie zabić za ostatni posiłek?

 

In the world that each apple counts as a bar of gold, where the universe doesn't look like the one we know. Would you be able to kill for the last meal?

 

Ostatni update:

f65796ddc9476f77.jpg

detal

b4640acc7fc17095.jpg

 

 

Czasu niestety jak na lekarstwo ale może z doskoku uda się coś zmachać.

 

Prosty przekaz w przestrzeni która zrodziła się w mojej chorej głowie.

Uczłowieczone głodne zwierzęta, walczą o ostatni owoc. Sowa na pierwszym planie (jeszcze jak sowa nie wygląda ale będzie lepiej) jako ta jedna rozsądna próbuje sprawiedliwie podzielić z trudem znaleziony posiłek. Reszta przyjmuje różne postawy co mam nadzieję będzie widać gdy skończę.

 

Dopiero początek, wciąż nie podoba mi się anatomia w wielu miejscach. Kolor na razie potraktowany ogólnie. Powoli paleta będzie się poszerzać i wyczyszczać.

 

komentarze oczywiście jak zawsze mile widziane.

pozdrawiam serdecznie

401573dffb836dcagen.jpg

d86a016d63a290d5gen.jpg

dcd23b01b10251cbgen.jpg

 

a5d030948e74333dgen.jpg

Edytowane przez len_art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe, niezła scenka rodzajowa się szykuje, fajna mimika postaci i dynamika tego królika heh... jak na obrazach klasyków, to wygląda nawet jak ich parodia. niezły sen ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaraskg -heh, tez mi sie pierwsze co skojarzylo to wlasnie jego pracki;]

 

Ogolnie nie lubie troche tematów 'na siłe' -przeciez ta scena moze byc osadzona w ludzkich realiach,a zastapienie istot ludzkich zwierzakami nie wnosi zupelnie nic do tematu..ot tak, po prostu moze ciekawiej to wygladac bedzie...

 

Mimo to praca wyglada ciekawie plastycznie i dlatego sie broni, fajna mimika zwierzakow,chociaz naprawde widac duzą inspiracje pracami Ryoheia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli głowa królika należy do ciała z piersiami, to chyba szyja jest w złym miejscu (wygląda jakby to była głowa kogoś kto stoi tuż po prawej osobnika z piersiami).

Oprócz tego niebardzo jest co krytykować, fajnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

Dziękuję wszystkim za cenne komentarze.

Wrzucam wersje jeszcze nie skończoną, ale muszę odpocząć od tego obrazka zanim będę finishował.

 

Jak zwykle komenty mile widziane :)

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Wersja do oceny także w pierwszym poście.

 

8ca1d379ef09480c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detal nie z tej ziemi :D Tylko wydaje mi się, że jakbyś tło zrobił ciemniejsze, takie ciemno niebieskie, mniej więcej jak było wcześniej to fajnie Ci wyskoczy pierwszy plan bo teraz się za mało kontrastuje i nie tworzy tego klimatu co wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne, bardzo mocne;D

Zastanawia mnie tylko kto kroi jabłko.. ;)

 

Edit:

A dopiero teraz ogarnąłem wzrok i zauważyłem, że tam jest też kocia łapa, a kroi sowa :D

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowity klimat, świetne postacie. żadnych cenny technicznych uwag nie mogę udzielić,jedyne co mi się rzuciło w oczy, to że tam gdzie sowa odtrąca nóż królika trochę ciężko dojrzeć która dłoń do kogo należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Update w pierwszym poście.

Chyba to będzie już koniec. Mam ochotę kilka rzeczy jeszcze poprawić, ale już czasu nie starczy raczej.

 

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za cenne uwagi. To zawsze daje kopa do dalszej pracy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności