Skocz do zawartości

animacja 2d : R.U.T.A. Z batogami.


rus3k

Rekomendowane odpowiedzi

Wideoklip do kawałka "Z batogami".

 

 

Zespół to prawdziwy punkowo/folkowy dream team (udzielają się w nim muzycy takich składów jak Kapela ze wsi Warszawa, Post Regiment, Dezerter, Moskwa, Rivendell i ho ho co tam jeszcze...). Muzycy opracowali na nowo plebejskie pieśni buntu, klecone pomiędzy XVI a XX w.

 

Klip powstał w wyniku dwutygodniowego nadużywania kawy.

Całość, wyłączając naturalnie ścieżkę audio - moja.

 

 

Miłego odbioru - polecam płytę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Chrupek3D

słuchać się tego nie da, ale teledysk bardzo fajny...

 

ps. próbowałem podejś do KzwW... ale odpadłem już na początku, pojęcia nie mam czym ten zespół zachwyca... a już to co powyżej, to koszzzmarek jakiś, bez względu na to kto w nim gra i spiewa. Kiedy mam ochote na elektronike z folkiem, włączam Deep Forest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja.

Do pozazdroszczenia jest u Ciebie to poczucie rytmu.I interpretacja muzyki jak i pomysły ikonograficzne.Odnośnie wszystkich prac.Z batogami świetne wykonanie jak i muzyka:).Ciekawie się zapowiada przedostatni fragment klipu Twojej kapeli.

pzdr.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne komentarze. Serce rośnie.

Co do utworu, to wiadomo - trudno o rzecz bardziej subiektywną niż preferencje muzyczne. Mi akurat siedzi.

Z wokalem strzał w dziesiątkę. Głos żeński - Nika/Post Regiment, męski - Guma/Moskwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej.

W porywach do trzech jeżeli doliczyć parę dni przez które zastanawiałem się jak to w ogóle ugryźć i jeden weekend na oddech.

Wydawca mnie zaskoczył terminem, bo potrzebował coś mega szybko.

Myk polega na tym że jest tutaj tylko kilka trochę bardziej skomplikowanych sekwencji klasycznej animacji 2d (takich jak np, strzał z pistoletu zza winkla, cios cepem, sekwencje chodu), która jest najbardziej pracochłonna

Poza tym to kilkuklatkowe, krótkie przeloty i praca kamerą i kompozycją.

Poza tym w całym klipie używałem raptem kilku teł.

Poza tym kawałek dość krótki.

Poza tym miałem z tym kupę radochy i mi się praca paliła w rękach;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaluje, ze poza wyrazem "batogami" nie rozumiem ani jednego slowa tych "wokalistow" co tam sie wydzieraja :P Autentycznie zaluje bo animka mnie zaciekawila.

Podziwiam ludzi ktorzy czegos takiego sluchaja dla przyjemnosci.... :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu dzięki.

 

Co do produkcji od strony kuchni...

 

Klasycznie, na papierze to może i bym chciał, ale nie wiem czy bym umiał, a na pewno bym się zajechał na amen. Nawet z pomocą tabletu, to straszna jest to dłubanina.

 

We Flashu robię krótkie sekwencje animacji rysunkowej/poklatkowej i eksportuję do sekwencji obrazów. Zazwyczaj same ludziki, bez tła, z alfą. Zazwyczaj PNG.

 

Tła w PS.

 

Główna część produkcji w AEffects. Compositing głównie, kamery i światła. Gdzie trzeba puppet, gdzie trzeba lekkie tekstury, efekty i cały ten kram.

 

To tak mniej więcej, bez wgłębiania się w szczegóły.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne -czyżby ziarenko polskiej rewolucji ? hyhy - bardzo fajnie gra to proste odniesienie pomiędzy "teraźniejszością" a przeszłością- nieco klimatycznie kojarzy mi się z "Do The Evolution" Pearl Jam'u - kawałek mocno naładowany energią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności