Skocz do zawartości

postać 3d - Shina


Selena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzięki wielkie:) później umieszczę jakieś screeny modelu..

Shido - to taki mój projekt, wymyśliłam sobie pewną historię, spróbuję z tego zrobić grę:) ile zrobię nie wiem:) ale za to dużo się nauczę... no i sama praca nad tym po godzinach to przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku troszkę drażniło mnie to przepalenie w okolicach jej głowy ale coś w tym jest. Włosy robiłaś w mayce? no i ciekawi mnie to "spróbuję z tego zrobić grę" :O mozesz powiedziec cos więcej ? sama chcesz zrobić grę od A do Z ? aha - czy to kapsuła ktora spadła i wbiła sie w ziemię czy cos w rodzaju kreta ktory wydrążył dziurkę ? ;)

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaras - włosy robiłam w mayce, przepalenie jest celowe, jeśli chodzi o grę to źle się wyraziłam - chce zrobić prezentacje bardziej, kawałek gameplay jakiś level... nic więcej, nie programuje... i nie rozumiem o co chodzi z kapsułą:)

Touch - bardzo dobrze powiedziane :)

polka dot - dziękuję bardzo

ETA - dziękuje, co do tła to za bardzo nie przywiązywałam do niego wagi, to jest taka prezentacja jednej z postaci gry... :)

Edytowane przez Selena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukx - dokładnie taki był mój koncept, potargane blond włosy niedbale "ułożone", ...twarz nie jest z posera:) modelowałam ją kawałek czasu, ręce i palce mogłam dopieścić ale nie zależało mi na tym, dziewczynka jest cała w ranach więc powykrzywiane palce nie wyglądają aż tak źle. Ogólnie nie ma ona domu, rodziców, jest ranna i ma wyglądać niechlujnie. Rozumiem że może Ci się nie podobać postać ale taka była moja wizja i cieszę się że jeszcze komuś ona przypadła do gustu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badzo ladne,

podoba bi sie ta maszyna w ktorej ona jest i to ze wyglada jak by sie swiecila...

Nawet jak by cala postac byla z posera by mi nie przyszkadzalo bo dla mnie 3d to nie tylko pokazywanie umietnosci w modeligu

lub renderingu... to jest co z tego w koncu robisz - narzedzie...

jedyne co bym powiedzial ze chcialbym zobaczyc wieksza resolution...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JacekCichy - dzięki, projekt planuje robić na udk-u, historie mam jeszcze nie pełną, ale nie śpieszę się nigdzie (jest zawiła więc chcę dopracować ją jak tylko się da) :) ogólnie gra ma być osadzona w postapokaliptycznym świecie...klimat steampunkowy pomieszany z cyberpunkiem:) niedługo powinnam pokazać wstępny level

Lukx- tak podejrzewałam, noł koment

odnetniN - dzięki, ogólnie - ciemne ma być:) z drugiej strony prezentacja była robiona na szybko, podstawowe oświetlenia punktowe, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności