Skocz do zawartości

Anja


AniaEm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, forum polecił mi kazube. Digital pinting "uprawiam" mniej więcej od roku (wcześniej tylko tradycyjne media) i chciałam podzielić się z Wami pracami, które w tym czasie powstały zakładając swoją teczkę :-) Oto kilka z nich, postaram się wrzucać coś na bieżąco. Wszelkie komentarze mile widziane :-)

Pozdrawiam,

Anja.

[ATTACH=CONFIG]85487[/ATTACH]

 

 

Praca na CGHUB jam Red Queen concept.

redqueen_by_aniaem-d4h54z5.jpg

CGHUB halloween jam.

halloween_2011_by_aniaem-d4e3p74.jpg

Khal- GoT fanart

khaldrogo_by_aniaem-d49x5w3.jpg

CGHUB Selva jam

selva_by_aniaem-d4fec8u.jpg

CGHUB angel jam

7f07169613b297a16ee8bb70355261df-d4anz20.jpg

Tyrion- GoT fanart

tyrion_by_aniaem-d48ry8n.jpg

Barlog

e731bc670af415d082820ba66c319cff-d4hhf8x.jpg

Melisandre- Pieśn Lodu i Ognia book fanart

melisandre_by_aniaem-d4bwfrw.jpg

Edytowane przez AniaEm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witamy na forum :)

Ja nawet mam w favach Twojego khala drogo na dA ;D Dobrze Ci idzie przerysowywanie zdjęć. Fajnie warsztatowo to wychodzi, ale więcej mówią o grafiku jego własne ilustracje niż fan arty. Dlatego podoba mi się ta praca na konkurs cghub z czerowną królową, i ten elfik też fajny. wyszły bardzo klimatycznie.

 

A ta ilustracje z Melisandre mnie rozwaliła. Strasznie jestem ciekawa jak pokażą tą scenę w serialu. Mogę się założyć że zrobią to pokazując twarz biednego Davosa który na to patrzy xD ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... cghuby są mocne... "Barlog" chyba literówka dla "Balrog"... nie wiem może mam za słaby monitor ale u mnie to strasznie wszystko ciemne jakby kontrastu brakowało i za wąski zakres w "poziomach" między 100% białym a czarnym... królowa jest zacna ;P pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotcore, nie tylko u Ciebie wszystko jest ciemne. Prócz tego to nie ma się do czego czepić. Jakby to był YT czy coś w tym stylu to bym się spytał czy za mnie wyjdziesz, ale z racji tego, ze na forum trzymamy poziom to rzeknę, iż doceniam subtelność, zmysłowość, zwiewność oraz transcendentalność prac. E...znaczy ten.. keep up the good work! :)

PS

Rotcore - myślę, że to nie jest literówka, a po prostu zabrakło polskich liter. Barłóg! Ale za to jaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CGHUB angel jam, zdecydowanie z całego zestawienia najlepszy, ciekawy temat i genialne światło/klimat.

 

CGHUB halloween jam i Barlog, też całkiem całkiem.

 

Najgorszy jest Melisandre- Pieśn Lodu i Ognia book fanart. płaski i nie wiadomo no co się patrzy.

 

Witam na forum i czekam na następne UPy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo skaczesz stylowo. Widzę tu malarstwo holenderskie, potem trochę Rembrandta, lekko maznełaś Prerafaelitami i końcowe 2 jeszcze z innej bajki. Ta ostatnia praca kojarzy mi się z "Szałem" Podkowińskiego :) Tylko ta pani ma bardzo wysuszone włosy, trochę siano. I nogi za długie, tak gdzieś o długość kolan.

A tak poza krytyką: bardzo podoba mi się to, że te prace mają swój klimat, kolory się usprawiedliwiają, nie są przypadkowe. Faktura i materiały bardzo dobre.

Widzę, że bawisz się luminizmem. Nie wszędzie światło pada tak jak trzeba. Zachęcam do obejrzenia obrazów Rembrandta i Caravaggia, to dużo da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sjon- muszę przyznać, że dla mnie samo przejście było bardzo bolesne :-) Głównie z tego powodu, że ręka i głowa miały już jakąś wiedzę ale trzeba było okiełznać samo narzędzie. W mediach tradycyjnych poza ogólnymi zasadami zawsze coś się dzieje trochę przypadkowo, czasami jakiś chlapnięcie zostawiamy, bo okazuje się że w procesie twórczym całkiem nieźle wpasowało się to w ogólną koncepcje. Przy moim dość chaotycznym procesie twórczym to było zbawienne:-) Przy digital byłam zmuszona jakby do przewidywania tych przypadkowych rzeczy. Każda plama czy kreska mają swoją genezę i żeby je osiągnąć trzeba użyć odpowiedniego pędzla, warstw itd. Teraz jest o wiele łatwiej, ale ciągle coś mi umyka i z pracy na pracę uczę się czegoś nowego. Czy było warto? -Jasne. Komfort pracy na pewno większy, ale co do szybkości trudno mi się odnieść- z całą pewnością "farba szybciej schnie" ;-) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza praca.

Lady Melisandre of Asshai a priestess of R'hllor in service to Stannis Baratheon. Character from "A Song of Ice and Fire" © George R. R. Martin

Wersja poprawiona :-)

 

c81bc5cd6929e01f3f819c54720232de-d4rdi8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna buźka... drażni mnie światło na czaszce i w ogóle ona tam z dupy jest trochę, światlo na twarzy dziwnie się urywa przy naszyjniku, dłoń fajnie wyłania się z cienia... czaszke odpuściłaś a jej kiecka az sra detalem, za mało to zrównoważone, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca na CGHUB jam o temacie "Spring". Sporo inspiracji z komediohorrorów, generalnie nienawidzę zimy i wszelkie marcowo kwietniowe potyczki zimy z wiosną wyprowadzają mnie w równowagi stad pomysł. Nie miałam czasu na wyciśnięcie z tego więcej-może kiedyś.

 

b8455b4401e4e8f59810e766945dbbae-d4uvkem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogień! Chwalił cię za mocno nie będę bo pewnie swoja wartość znasz, powiem tylko o błędzie , który mi się rzucił w oczy, coś jest nie tak z ręką tej pani, to dość trudna pozycja i to tylko detal ale wydaje mi się, że palec wskazujący ( ten ukryty ) jest jakby wylamany a może to nie wyłamanie tylko jego brak??? Wydaje mi się, że powinien być widoczny.

Poza tym praca ogień, mega czujesz bryłę, aż się chce ich po pyskach podotykać :-).

Edytowane przez Poxo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare rzeczy kluje w oczy: anatomia i proporcje (jako ze bardziej w strone realizmu uderzasz to musze to wytknac), brak glebi w niektorych pracach, puste miejsca w kompozycji ktore az prosza zeby je zapelnic. masz za to dosyc charakterystyczny styl i technike, a to moim zdaniem najwazniejsze. teraz nie pozostaje nic tylko sie doskonalic. no i swiatlo tez musze pochwalic ;d pozdrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności