Skocz do zawartości

Postacie 3d i inne.- Całokształt


Rekomendowane odpowiedzi

 

nie będę wrzucał screenów dam demoreela mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi

mieszanka motion graphic, modelingu itd.

Wrzucam cały dobytek 3d Zapięty w 2 minuty mam nadzieje ze nikt sie nie zdenerwoje :) ze to nie 1 praca ale w sumie to skonczone projekty to gdzie mam wrzucić :) (na Wipie mnnie namowili ze mam wrzucic :P)

na bezposrednim mozna w hd looknac.

 

Jak niemoze tu byc to wyrzuc panie Moderatorze :) zrozumiem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

e no, takie do Finished wrzucac? przeciez to do WIPa i do poprawy wszystko ;)

 

a tak serio to bardzo ladne, fajnie zmontowane, niektore kawalki motion designu bardzo wypasne wg mnie, modeling tez niczego sobie.

Powiesz cos wiecej w czym to robione itp?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no, takie do Finished wrzucac? przeciez to do WIPa i do poprawy wszystko ;)

 

a tak serio to bardzo ladne, fajnie zmontowane, niektore kawalki motion designu bardzo wypasne wg mnie, modeling tez niczego sobie.

Powiesz cos wiecej w czym to robione itp?

 

pozdrawiam

 

W czym to mhh zalezy co :)

Ogolnie to Max, zbrush , after, photoshop,fume.

 

2 pierwsze postacie rycerz i zolnierz w reel time w shaderze 3dpoint.

 

btw w wipie juz jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale wymyslacie :D praktycznie kazdy obiekt jest zbudowany 3-4 osobnych jeden sie kurczy drugi sie powieksza i obkrecaja w motion blurze wiec jest jakby efekt przejscia ::D a modele to poprzerabialem funkcja remesh w zbrushu ustawiajac malą resolution.

Pewnie tym pluginikiem bylo by wygodniej Jacob :) no ale trudno :P

 

Dzieki za Posty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten patent z drzewem jest fajny, jakbyś go dopieścił, wyszedłby jeden z ciekawszych efektów, jakie widziałem.

 

 

Wiem dopiero nie dawno odkrylem GrowFx dzieki temu moglo to wygladac o wiele lepiej choc symualcje po 300 gb do fuma tez meczace dl mojego 1 biednego komputerka:)

 

Nicponim przeciez to nie produkt komercjalny wiec moge chyba korszystac :P nie zarabiam na tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie reele to z chęcią ogladam ;) Bardzo nice

Mam jedno zastrzeżenie, a mianowicie długość - ja bym nieco skrócił :)

 

czy ja wiem 2 minuty to chyba nie zadługo :) moze z 3 ujecia nie potrzebne ale tez chcialem troszke chcociaz w muze wpasowac .

 

Dzieki wszystkim jeszcze raz za posty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek organika mnie nie pociąga i nie fascynuje zbytnio to cały motion oraz efekty z fume wypadły świetnie.

 

Mnie zupełnie na odwrót. Nie to żeby fume wyszło źle, ale o ile w modelach widać rzeczywisty wkład pracy autora tak te, nazwijmy to "particlowe rzeczy", przy dzisiejszych możliwościach i różnorodności pluginów, gdzie suwaczkami robi się bajere (aby tylko komp to uciągnął), nie są jakieś zayebiste.

 

Nie mniej jednak reel jako reel bardzo dobry.

 

Nicponim ma troche racji, wprawdzie sam reel nie jest komerycjny, ale pośrednio celom komercyjnym służy chyba, w sensie reklamowania się wśród nowych potencjalnych klientów. Ale ja nie wiem, nie znam się, niech się ktoś bardziej biegły w tej kwestii wypowie.

 

Przyłączam się do gratulacji i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności