Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Triumph Speed Triple


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne zgromadzenie. Po dłuższej przerwie odgrzebałem stary model i pobawiłem się studiem. Oto efekt. Zachęcam do komentowania.

 

 

studiofinalujecie02redp.jpg

 

 

studiofinalujecie03ps.jpg

 

 

finalc04redfinalps.jpg

 

Soft: oczywiście max + vray + PS

Pozdrawiam.

 

[EDIT] POPRAWIONE GRADIENTY ;)

Edytowane przez darknaner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest na 5 + jak dla mnie. Wszystko na swoim miejscu, prezentacja naprawdę świetna, model też bardzo ok. Dlaczego 5+? Zabrakło mi detali, jak faktura lakieru na baku, jakieś drobne ryski na chromowanych częściach i oponach, czy faktura siedziska. Wtedy było by 6.

Nie mniej praca, rzeczywiście frontowa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo na wypasie :) Super wygląda detal silnika, wygląd studia i ogólnie łądnie zaprezentowany model. Ale jest kilka błedów które mi rzucają się w oczy: na 2 i 3 ujęciu motor lewituje jakieś 2cm nad podłożem (przynajmniej takie sprawia wrażenie), oraz osłonki plastikowe zegarów i boków chłodnicy jak by miały za male wygladzenie albo brak chamferów albo cośz siatka. Ale i tak 5* :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty! Do tego świetnie zaprezentowane! Gratulacje, jest moc!:) Następnym razem spróbuj jednak 16 bitów, zamiast 8, widać chamskie przejścia na gradientach.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje serdecznie za konstruktywną krytykę, no i za fronta oczywiście.

Miło słyszeć że się podoba.

Troszkę zwaliłem sprawę z tymi gradientami ale zapomniałem zapisać do 16b i potem już poleciało. Na przyszłość będę pamiętał

Kierunków… fakt nie ma … i nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności