Skocz do zawartości

mlodAs

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Chciałem Wam pokazać projekt który udało nam sie zrealizować juz jakiś czas temu ale który nadal szczególnie miło wspominam. Miło bo zarówno klient jak i sam projekt jak na nas jest dość nietypowy. Glaca z ekipa dali nam naprawdę sporo wolnosci zarówno przy projektowaniu jak i wykonywaniu animacji która z założenia miała ujawniać tytuł płyty nowego zespołu. Dzięki zaufaniu jakim obdarzył nas klient mogliśmy poeksperymentować i tak obraz który widzicie jest efektem naszej zabawy z 3d,symulacjami w realflow oraz zdjęciami macro kręconymi Canonem. Miłego oglądania (polecam HD) i komentowania.

 

Client:

MyRiot/EMI Music Poland Sp. z o.o.

Production Studio: smashing-studio

Concept: Damian Majcherek,Marta Frackowiak - Labaj

3D Artist: Damian Majcherek

motion design /final compositing : Pawel Lisowski

 

 

c.jpg

 

b.jpg

 

a.jpg

 

d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wspominałem już o tym przy okazji reela mlodAsa, ale bardzo mi się to podoba. Jest moc! Pierwsze skojarzenie to Pendulum- Watercolour. Inspirowaliście się trochę? :)

Jak nasi w sobotę zagrają tak dobrze jak Wy zrobiliście tą,tę zajawkę to jesteśmy w domu. Mega osom inkredibol!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gratuluję cierpliwości i wykonania.

Wydaje mi się jednak że pojedyncze klatki lepiej się prezentują bo można sobie na nie popatrzeć:) Ograniczyłbym w filmie ilość efektów conajmniej o 1/2. Ale ja to ja.

Gratki niemniejednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ApaczoS-porównanie do Pendulum jak najbardziej nobilitujace thx man :) jednak z tego co pamiętam w tamtym okresie bylem ostro zajarany pracami Dveina szczególnie tymi z f5.

Adek-dzieki, po ukończeniu animacji i reakcji publiki pojawił się plan zrobienia czegoś dłuższego na potrzeby klipu jednak po wstepnym oszacowaniu kosztów okazało sie, ze to nie sa budżety polskich teledysków tej sceny:(

pikok-muza dość zróżnicowana dźwiękowo wiec nagromadzenie efektów wydawało się najwłaściwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Breja Czytasz mi w myślach. Breja get out of my head!

@mlodas - na pewno doswiadczenie zdobyte podczas realizacji projektu bezcenne;)

Może podzielisz się jakimiś tipsami, które pomogłyby społeczności w podobnych projektach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za front i wasze dobre słowa.

pikok-tak jak comander_barnik napisał projekt dość oszczędny wiec jakichś genialnych patentów i tipsów raczej w nim nie znajdziemy ale jeśli będą pytania co do technicznej strony realizacji oczywiście wiedza chętnie sie podzielę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności