Skocz do zawartości

Cor Upp!


COR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ostatnie graficznie ładne - tło tylko jest zbyt poszarpane i za bardzo przyciąga uwagę plus przepalone nieco włosy. Obrazek ogólnie jakby wyrwany z kontekstu, sam w sobie nie opowiada historii (np. kard z jakiejś sceny komiksowej) - a mógłby. Nie za bardzo wiem co się tu dzieje. Nie wiem czy misio tęskni i wyszedł zrobić papa czy dostanie zaraz head-shota od pani =]. Babeczka mi się super podoba - jest taka prawdziwa, nie żaden fashion-style-wieszak-mode. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję zalegle za odwiedziny i komentarze:)

Trochę się mi teczka zakurzyła, ostatnio doprawione zostało to brakiem dostepu do internetu więc nadrabiam zaleglości:)

Mroczny gość jest najswiezszy

tron15_zps94ff2059.jpg

 

 

smok dłubany w wolnych chwilach od pracy

smok4_zpsde3ae6c8.jpg

 

 

i jeszcze mała kolaboracja z Danielem Niszczotą, jeszcze niedokonczona, wiec potraktujcie jako WIP:) pozder!

org_zps7000824e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaz raczej zrozumiany;) w maxie cenie ta wolnosc slowa i fakt, ze nie ma przesadzonego glaskania. także będę wdzięczny za każdą krytykę i rady;)

 

Z ta wolnoscia to poleciales ;)

Wersja wb mi sie bardzo podoba. W kolorze brakuje jakiegos ciekawego swiatla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie są fajne, ładnie działają jako seria :D ten którego wybrałeś na ikonke jest najlepszy, bo ma trochę ostrzejszego detalu w okolicach ust, i przydałoby się trochę takich ostrzyejszych dokładniejszych detalów na pozostałych prackach, zeby też było gdzie oko zawiesić na dłużej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne wszystkim za odwiedziny i dobre słowo:) Igi- jako inspiracja posłużyły mi mordki jakie śmigał kiedyś Anthony Jones, na fejsie znajdziesz pewnie pełno jego prac. Nie chciałem kopiować jego stylu więc kombinowałem na swój sposób i okazało się, że to niezłe ćwiczenie i zabawa. Nawet się o ten focus pokusiłem, chociaż zwykle przeciwny jestem tego typu zabiegom, tutaj akurat przypasowało.

 

Żeby to nie był pusty post to dorzucam wipa ilustracji którą ostatni zacząłem, jako, że całe dnie poświęcam rysowaniu komiksu/noweli to chciałem trochę tego doswiadczenia przeniesc na osobista pracke. (oczywiscie dalem sie porwac wikingowej manii ktora nastala, serial jest elegancki!) Mam jeszcze problem z tłem, więc bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi, wytkniecia bledow itp jedźcie jak chcecie:D

 

viking3_zps2b23bd7c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cođ mi anatomicznie w nim nie leży w całym tułowiu i głowie, tak wyglada jakby prawe przedramię budowały tylko mięśnie ramion. Co do głowy to jakoś mu się oczka rozjeżdzają i takie wrażenie odnosze jakby mu białka świeciły. Może jakby obniżyć horyzont to gość wyda się bardziej monumentalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajj z ostatnich rzeczy to najsłabsze. między mięśniem naramiennym a piersowym są inne relacje:P (naramienny się trzyma na obojczyku u góry) mieśnie brzucha można by było schować za wrestlingowy pas i by było super. Nogi za to ma ładne (chociaż jak na wikinga to troszku łysawe)

Jego mina mówi trochę "ee tam.. strzałki z prawej coś leci z lewej.. nic nowego" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba comfort zone czasem opuscic:d dzięki dzięki za uwagi, po to wrzucam to na wczesnym etapie jak widzę ze cos nie gra a nie wiem co, żeby dzięki Waszej uprzejmosci moc to poprawic poki nie jest za późno;) popracuje nad ta twarzą i przylaczem mięśni, zasiadam do ksiąg:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specem nie jestem, ale wydaje mi się, że to, co sie dzieje po lewej stronie - tarcza i zarys statku - jest konkurencyjne względem postaci, bo są to dwa wyraźne łuki i brakuje ich zrównoważenia. Jakby grały inną melodię niż reszta pracy. I ten pas który on ma na sobie wydaje mi sie wklęsły, i troche przypomina dziurę w bruchu i sine flaki.( Nie zmienia to faktu, że i tak chciałabym mieć taką pracę w swojej teczce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem poprzednich komentarzy, ale kolanko super malowane najlepszy fragment całej pracy :D

Twarz wiadomo do wymiany wygląda jak by miał zatwardzenie. No i te dwie buły nad pasem, bym schował pod pas. Dodaj mu jakieś tatuaże może, żeby jakiś fajny back story zrobić. Możesz dodać w tle pływające trupy/ albo zgliszcza statku i sztorm(deszcz particle efekty ludzie lubią takie rzeczy), że się rozbili i tylko on przeżył.

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat i paletę już masz, ale bez pomocy refek dalej go nie ruszysz (anatomia).

Musisz się zdecydować co gość w danym momencie robi, czy idzie (rozkrok), czy gotuje się do walki (uniesiona tarcza i kierunek patrzenia), bo na chwilę obecną wygląda jak stop-klatka z bliżej nieokreślonej czynności.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim wezmę sobie rady do serca, na razie odstawiłem rysunek żeby przewiało trochę głowę. Żeby nie było pusto dorzucam dwa leśne trolle:)

 

 

 

 

troll23_zps0e4a0024.jpg

Edytowane przez COR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komenty!:) Aż wrocilem do pana Jonesa żeby zobaczyć skąd podobieństwo i rzucilo mi sie najbardziej w oczy to ostre swiatlo. Ale jakby nie bylo to i nie on jeden tak robi, bo elegancko mozna dzięki takiemu zabiegowi pokazać bryle konceptu. Przy tym rysunku nie sililem sie na zbędne efekciki pedzlowanie, jakas super indywidualność. Efekt koncowy dla mnie ma byc czytelny. co do samego tematu jakiejs powtarzalności to nie od dzis jest ona zauwazalna w sztuce i tym podobnych dziedzinach. niewielu znam artystow co by w swiecie digitalu wyrozniali sie stylem. nawet Picasso kiedys mądre slowa rzekl "jak moge kraść to kradnę" ;) oczywiscie jak kazdy licze ze kiedys wyrobi sie jakas nie do podrobienia stylowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem całą teczkę i jestem po wrażeniem. Większość ostatnich prac naprawdę trzyma poziom. Widać zdecydowany postęp jak porównasz do pierwszych prac. Jeżeli na coś miałbym narzekać, to z chęcią zobaczyłbym coś bardziej wykończonego bo takie prace jednak najbardziej zostają w pamięci. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! Odkurzam teczkę coby nie umarła śmiercią naturalną;) Sporo stuffu się nazbierało, nie wszystko mogę jeszcze pokazać także b ędę wrzucał kompleksowo.

 

na początek fanart na Diablo contest

diabolofinal_zps71936db1.jpg

kilka szotów i jeden z konceptów projektu który w wolnym czasie kleimy z Danielem Destroyerem

"Don Kichot"

dinotopia23_zps7a33e16a.jpg

 

ilustracjasmokgotowe_zps04157257.jpg

jeden z konceptów

 

logotest_zps7ed94b1b.jpg

 

dwa speedy po 50min, jeden to "forever mountain", drugi "mystic dragon"

tower_zps1b167e99.png

dragunmystic2_zps762b4d1c.jpg

 

a i jeszcze taki szkic

twarz4_zps9387407b.png

 

pozddrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTFFF? !?

 

Cor zniknął na jakiś czas i wraca z czymś takim?! Lol, zupełnie się tego nie spodziewałam po tej teczce, ludzie róbcie miejsce na głównej na fronta dla tego pana!

 

to: http://i1166.photobucket.com/albums/q618/Lukasz_Sienkiewicz/logotest_zps7ed94b1b.jpg i to: http://i1166.photobucket.com/albums/q618/Lukasz_Sienkiewicz/ilustracjasmokgotowe_zps04157257.jpg naprawdę wymiata.

 

PS: też mi się portret z Woytkiem skojarzył, ale ponieważ wcześniej oberwałam za skojarzenie czegoś w tej teczce z robotpencilem to ja się nie odzywam ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takashmen, Dobry, Telka wielkie dzięki!! Potrzebowałem chwili żeby jak to Kames mówi "podpompować bica". Co do ostatniego portretu i inspiracji pracami Wojtka- święta racja, bardzo lubię jego portrety, a że to tylko ćwiczenie-why not. Zawsze to zamoczenie palca w innej technice:) pozder!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności