Skocz do zawartości

bigos w teczce


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 504
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chciałem "na bogato", chociaż kilka osób mówiło żeby zrobić to znacznie prościej i nawet symbolicznie, tak jak scenografie były ujęte w konceptach. Mogło by wtedy pójść szybciej sprawniej etc. Jednak, skoro w całym filmie były raptem 2 sety to pomyślałem że można sobie pozwolić.

 

matte_04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resh, dzięki, jakiś makingofik ze stepów mogę chyba sklecić.

 

mallow, miło. Jakiem dorodny burak żadnego buraczka kwaśno-różowego nigdy nie widziałem:) Oczywiście jednym by się spodobało tak, a innym inaczej, kwestia upodobań. Trochę malarskości będzie widać w stepach a finalnie... skoro to renderowana reklama to śladów pędzla i tak chłopaki by nie oddali.

Edytowane przez biglebowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie muzyczne określenie "tłuste bity [beat'y]" - w tym kontekście wnioskuję o powołanie idiomu "Tłusta teczka", taka soczysta, niedopinająca się, pękata, ociekająca wyuzdanym kolorem, prowokacyjną kreską i perspektywą wściekłej ważki.

Zobaczyłbym chętnie więcej kart z pieczątką "ściśle tajne" albo "niepoprawne politycznie" - jestem przekonany że gdzieś się tam chowają po dysku.

 

Narysujesz coś o likwidacji OFE?

 

[w ostatnim ujęciu, drugi łuk brwiowy wygląda jak dodatek do twarzy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly- no przeciez narysował ;) *dodalbym tu gdzies w tle pana premiera, pana ministra od finansow i we mgle jakiś - gdzies tak, mini-mini, ledwo widoczny tabun okradzionych- w oddali, na 3 planie, tych najmniej istotnych ktorzy pracują obecnie i maja czasu na nic innego

 

Narysujesz coś o likwidacji OFE?

 

test_szklo_2.jpg

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wyszedł trailerek: http://max3d.pl/news/5957/

 

To nie ma powodów żeby nie pokazać kilku konceptów:

 

ADOL_0005_samochod.jpg

 

ADOL_0000_droga2.jpg

 

ADOL_0003_vodeotapes.jpg

 

ADOL_0002_droga.jpg

 

- - - Połączono posty - - -

 

A przy okazji: update bloga i nowy adres: http://blog.rafalwojtunik.org/

 

oraz nowa strona glówna:

http://www.rafalwojtunik.com/, bądź http://www.rafalwojtunik.org/, jak komu pasuje.

Edytowane przez biglebowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo ... bueno wyszło. Świetny klimat, pewnie przez te kolory czaderskie. Będzie jakiś making of , jak pomysłu,od Twoich konceptów doszliście do finalnego filmu? Film ma być długometrażowy , zobaczymy go w kinach ?

 

BTW. W twarzy Ryszarda brakuje mi zachowania symetrii, mam z tym zawsze problemy dlatego zwróciłem na to większa uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prze mega wypasiony wypas!!! prace, jak i cały pomysł na film, projekt... Już wcześniej pisałem, że się jaram :) fajnie, że coś takiego powstaje i tak wygląda, a nie spuszczanie się nad wszechotaczającą głupotą :)

Czymam kciuki!!

Mi symetrii nie brakuje :) krecha fajnie oddaje klimat i charaktery..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne koncepty! kreska, raster, kolorystyka - bardzo stylowe.

cały projekt zapowiada się rewelacyjnie.

ostatnio próbowałem przypomnieć sobie dobre pełne metraże animowane dla dużych ludzi, i też wyszły mi tylko dwa: Bashir i Persepolis.

Another Day of Life może być trzeci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakob, Dzięki, film ma być pełnometrażowy ale jeszcze do rozpoczęcia realizacji trochę przełajów zostało. Oczywiście mam nadzieję że będzie w kinach i że będzie making of, jednak to nie mój film:)

Twarz Kapuchy zdążyłem, chcąc nie chcąc poznać trochę, i dawno nie widziałem tak asymetrycznie umieszczonego nosa. Niemniej asymetria mnie też dziś strasznie razi w tych moich rysunkach do ADOLA

 

WWWoj, też dzięki, dobrze że się podoba pomysł na film, chyba ma szanse i to większe niż wszystkie inne Platigowe pomysły na filmy.

 

Nezumi, dzięki

 

Tethlona, mam nadzieję że uda się znaleźć własny styl filmowy, różny od Walca i od Persepolis. Też mam nadzieję że cały metraż da uda się zrealizować.

 

- - - Połączono posty - - -

 

Dzięki Maciek, W obu filmach które wymieniłeś jest pretekst do animacji. W biografiach o to trudno, stąd też mala ilość animowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigu, super te koncepty wyszły. Po raz kolejny udowadniasz swoją wszechstronność, robiąc nie tylko super cartoony, ale też odnajdujesz się w komiksowej stylizacji. Super kadry, kolorystyka, komiksowa kreska. Nie ma się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mallow. Ja sobie myślę że już raczej czas na tak zwany własny styl. Teraz wiele osób ma kłopot z tym że niemal każda praca wygląda inaczej.

 

Moim zdaniem masz już od dawna swój styl. Pewne elementy, kreska, kolory, oświetlenie - jakoś się to przewija przez Twoje prace. Są cechy wspólne. Czasem mniej, czasem więcej.

Wiem o co Ci chodzi z tym "kłopotem", niektórzy ludzie tak do tego podchodzą, ale dla mnie akurat ta różnorodność to zaleta. Wielu artystów myli własny styl z pójściem na łatwiznę i kopiowaniem wciąż i wciąż własnych rozwiązań. Kiedyś myślałem też tak trochę o Tobie, tzn. że malujesz genialnie, ale wciąż trochę to samo, tak samo. Jednak już jakiś czas temu zweryfikowałem ten pogląd. Na pewno rozwijanie się w kilku kierunkach jest trudniejsze niż pracowanie wciąż nad jednym stylem, ale na dłuższą metę to raczej procentuje. Jesteś wtedy po prostu bardziej wszechstronny. Co widać na przykładzie tych Twoich najnowszych konceptów. Jak byś zrobił do tego filmu coś w stylu konceptów ze Sztuki Spadania, to nijak by to nie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grass, mam nadzieję że masz rację:)

 

Mallow, miło słyszeć. Na pewno nie chcę kopiować tych samych patentów w kółko ale też dobrze by było jak by oglądając przypadkiem ktoś mógł powiedzieć "o, to Wojtunika chyba", a nie że jak wie że Wojtunika to znajduje cechy podobne. Oczywiście automatycznie nie wiem sam na czym się skupić, czy na cartoonach, czy na bardziej realistycznych, rysunkowych, malarskich... za dużo towarów w tej biedronce.

 

Morbid, Cieszę się że się podoba.

 

Kaliditus, Tak się mniej-więcej tam wtedy nosili, malarsko to bym pewnie bardziej przekonująco rozwiązał, rysunkowo to takie wtopy widzę dopiero po fakcie:)

 

Dann.G, Oby następnym razem udało się nieco więcej się nieco więcej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności