Skocz do zawartości

Lokomotywa - Julian Tuwim


ApaczoS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo fajne i pozytywne, muzyczka pierwsza klasa.....

 

od strony technicznej jedyne co sie rzuca w oczy to drgania footage'y, wyglada jak krecone z reki, mogles to przeleciec trackerem i wysmoothowac i byla by pelna klasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku jest roznica miedzy prowokacja a permanentnym wqrwia..... wydaje mi sie ze albo zalezy CI na tym zeby istniec na forum, albo poprostu nic nie rozumiesz. wg Ciebie lepiej tworzyc umysly jak w twoich obrazach smutne, zakrecone, psychodeliczne , zamulone, zgorzkniale, niezrozuiale, nieestetyczne, skonczone? otworz sie dziadku troche nie jest za pozno.

Bym zapomnial. Praca fajna , mile dla oka, widac ze wszyscy sa zadowoleni (hoh). Mozna jakies bardziej techniczne sprawy, czym robione? Cos o konceptach. pozdrawiam

Edytowane przez slowmotion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie!

 

bardzo fajne i pozytywne, muzyczka pierwsza klasa.....

 

od strony technicznej jedyne co sie rzuca w oczy to drgania footage'y, wyglada jak krecone z reki, mogles to przeleciec trackerem i wysmoothowac i byla by pelna klasa :)

 

Wygląda i było z ręki kręcone:) Część jest delikatnie wystabilizowana ale generalnie się w to nie zagłębiałem bo w ten sposób się podobało i chcieli tak zostawić. Dzięki :)

 

Mozna jakies bardziej techniczne sprawy, czym robione? Cos o konceptach. pozdrawiam

 

Appka robiona w Xcode, z mojej strony After, Premiere, Audition. O konceptach dużo nie wiem ale jak to Andrzej(jeden z master chief'ów) powiedział: "Wszystko robione z bani, z radochy tworzenia i pasji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... aż tak jeszcze nie zdziecinniałem.... :)))... chociaż trochę sobie nie mogę wyobrazić na co wyrosną dzieci wychowane na plastyce ludzi robiących w zasadzie tylko reklamy...:)))

 

A żeś się Panie uczepił tych reklam :) Co byś powiedział jakby to zrobili ludzie, którzy na co dzień pracują w kostnicy? Choć wtedy plastyka byłaby zupełnie inna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Apaczos.... to dlaczego czyta Fronczewski, a nie Szyc...??...:)))... bo dzieci należy karmić tylko najlepszym...!!!

 

A co ma piernik do wiatraka? :)

 

Fronczewski dlatego bo za gówniarza, większość była zachwycona postaciami jakie kreował. Dla dzieciaków był idolem. Sam z wywieszonym jęzorem leciałem z podwórka do domu na Pana Kleksa. Dlatego teraz, Ci co mają po te trzydzieści kilka czy czterdzieści lat, chcieliby aby ich dzieci poczuły choć trochę tej magii, którą my wtedy czuliśmy.

Za Twoich czasów biegało się za pogrzebaczem i fajerką, i też pewnie była to zajebista zabawa. Teraz są tablety i dzieciaki bardzo to lubią, tak jak Wy wtedy pogrzebacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tablet to bardzo dobra rzecz... jako medium... tylko grafikę też wolałbym Fronczewskiego niż Szyca... :)))... bo to nie chodzi o sprawność manualną tylko o ogarnianie całości... przyjdzie i na Ciebie taki czas... bez względu czy otaczać Cię będą fajerki czy tablety... a pewnie jeszcze coś innego.... na pewno przyjdzie taki czas... chyba, że zgłupiejesz wcześniej... media nad Tobą pracują.... masz niewielkie szanse... powodzenia...!!!...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panie, co Pan o mnie wiesz.

Być może już zgłupiałem, wpieprzam McDonalda, oglądam Klan i M jak Miłość, bawią mnie koty na YT, piję własną krew, rzygam tęczą, a w międzyczasie tnę się żyletkami.

Napiszę to po angielsku bo po polsku nie brzmi to tak fajnie:

This is not your concern, dude :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nic nie wiem....:)))... oprócz tego, że artyści powinni ze sobą rozmawiać, ale nie jak klient i wykonawca w reklamie... wiem też że jak Cie zaczynają chwalić to właśnie jesteś już w środku pułapki... ale to polubiły nawet udomowione zwierzęta.... więc może to dobry kierunek....:))))... siadajrób następną rzecz tylko podczas roboty jesteś wolny.... freedom....!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się styl animacji oraz grafika "Lokomotywy". Świetna zabawa dla aktywnych dzieci!

Szkoda, że nie mam iPada...

 

@dziadek3d

Co masz przeciwko Borysowi Szycowi? Jakie jego role widziałeś? Byłeś choć raz we "Współczesnym"?

Zostaw w spokoju ludzi, o których gówno wiesz! Skręcaj Stefanię, bo czekamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśmienite! :) Poważnie. Zarówno od strony wizualnej jak i dźwiękowej. Wspaniałe. Zrobione ze wysublimowanym smakiem dla dzieciaków. Ciekaw jestem ogromnie tej strony interaktywnej, tego na ile jest rozbudowana itp. Brawa dla całego zespołu. Widać, że włożyliście w to sporo serca i ciepła, adresowanego właśnie do dzieci. CZAD! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa. Taką plastykę skierowaną do dzieciaków uwielbiam bo rozbudza wyobraźnie Drugi biegun do tego co serwuje teraz cartoon network. Oprawa dźwiękowa i muzyczna też super. Pomijając dziecięce chórki których osobiście nie znoszę.

 

PS. Ludzie nie traćcie czasu na posty dziadka, nikt mu nie będzie odpowiadał to przestanie trolować. Prosty mechanizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosty... ale go nie umiesz zastosować....:)))

...a dziadkowie swoje zdanie mają i to na każdy temat, a tym bardziej na temat wnuków.......!!!

 

dla mnie Lokomotywę ilustrował Jan Marcin Szancer.... i to był ktoś....!!!!

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to w polskich nagraniach trudno się wyławia tekst.... a tu dodatkowo obrazu bez tabletek na chorobę lokomocyjną ciężko się ogląda... te mocno zblurowane jazdy z początku pociągu na koniec i tak w koło 3 min.... widocznie nie było więcej pomysłów za ten budżet....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Pan, rzadko się z Panem zgadzam ale teraz to żeś Pan trafił w sedno. Za mało warstw, za mało czasu(4dni), za mały budżet :)

Dodatkowo zostałem sprowadzony do parteru za niektóre "szalone" pomysły animacyjne( nie nadawały się do tv i dzieci by nie zrozumiały, bo przecież wszystkie dzieci to debile) tak więc wygląda jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem debil i nie zrozumiałem... ;p i mean... lew, żyrafa i niedźwiedź w jednym wagonie?... tam się powinna odbywać niezła rzeźnia.. ;)

 

i dlaczego nie zrobicie tego na androida?... czyżby ktoś za dużo zarobił? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności