Skocz do zawartości

Postać anioła


johnmcload

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, modeluje juz od jakiegos czasu postac aniola do swoich prywatnych zapiskow. na razie postac jest bez skrzydel. Wszelkie uwagi bardzo wskazane

 

Pisalem juz w jakims watku, ale go usunalem, bo sie narobił bezsensowny bałagan. pozdrawiam

 

7xt9pwlj9ghr.jpg

pod88l23kzcl.jpg

xtuqd4cstdnk.jpg

vqw2695lkr1s.jpg

rwj29p8dwus6.jpg

8zrxov604l6l.jpg

4hew4jnjbhv1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to jest kaptur ;P a jest nierowny bo potraktowalem to fukcja noise... a i soft to 3ds max. jak bym chcial zrobic helm to na podobinstwo tych spartanskich, bo wygladaja niesamowicie ;)

 

Co do przeszywanicy to to jest kolczuga a dokladniej tekstura kolczugi. wiem ze kolczuga robiona z kółek wyglada super, ale nawet nie wiem jak to zrobić + fakt ze mi laptop pewnie potem z renderem nie pojdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdybyś napisał do czego dążysz, co chcesz zrobić. Jak widzę "postać anioła" to wywaliłbym zbroję, a dałbym białą szatę, tak sobie wyobrażam anioła. Jeżeli masz coś w głowie to ciężko jest nam pomagać nie wiedząc co chcesz uzyskać :)

 

Zrób może jakiś mini plan a najlepiej szkic jak chcesz żeby Twój anioł wyglądał - bez tego możesz dłubać i dłuuubać bez końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam po dluzszej przerwie. Milosz, dąże do doskonałości ;) a tak na powaznie to postac aniola ktorego robie jest inspirowana tyraelem i imperiusem. ogolnie zamysl i koncepcja, jednak moje wykonanie bardzo sie rozni. do tego dąże. chce jednak inne skrzydla, prawdziwe, a nie jak ma tyral, bo mi sie to po prostu nie podoba. daje up date. jest spory postęp. musiał złapać wenę. dodalem pare zdobien i wykonalem render przy arch&design metal brushed. musze tylko pare segmentow zmapowac bo jak widzicie nie wyrenderowalo je poprawie (jest roznica patrzac na przedramiennik i naramiennik). do finalu duzo brakuje ale nie spieszy mi sie.

 

qc4h85pkmyz2.jpg

 

- - - Updated - - -

 

Zrób może jakiś mini plan a najlepiej szkic jak chcesz żeby Twój anioł wyglądał - bez tego możesz dłubać i dłuuubać bez końca.

 

Milosz, tutaj mnie masz... mialem w glowie koncepcje, ale taki jakby zarys i inspiracje jak juz pisalem TYraelem i Imperiusem. Nie robilem concept artu i to mnie w sumie troche zgubilo. jak to sie mowi lepiej pozno niz wcale ;)

 

Sama postac aniola jest tworzona na potrzeby mojej ksiazki ktora pisze juz od jakiego czasu. zrobilem prace inzynierska pod moja glowna postac (samuraja), glownie dlatego zeby podszkolic sie z 3ds maxa i zrobic sobie okladke do ksiazki, a w rozdzialy powkladac smaczki w postaci renderow. taki jest zamysl panowie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności