Skocz do zawartości

Jacek Pilarski: Matte Painting Demo Reel 2013


zethrix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

 

Chciałbym zaprezentować krótki demo reel osobistych projektów. Staram się tworzyć realistyczne sceny od zera używając palety programów od Vue przez SpeedTree/CityEngine po projekcje w Mayi/Nuke. Ukończyłem kursy Alpa Altinera i Davida Luonga, chciałbym w przyszłości dostać szansę pracy nad większymi projektami, by móc rozwinąć skrzydła. Na chwile obecną staram się zbliżyć do poziomu topowych artystów, więc jeszcze sporo praktyki przede mną.

 

Pozdrawiam

Jacek

 

[video=youtube_share;eUyolY6hGrM]http://youtu.be/eUyolY6hGrM

Edytowane przez zethrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej. Generalnie nieźle. Część matte paintingów wygląda przekonująco, część trochę plastikowo (zwłaszcza kanion z VUE , zielony krajobraz ze skałą i orłem, futurystyczne miasto o zachodzie słońca). Nie kumam czemu platforma z której wyrasta drzewo i z której startuje śmigłowiec ma zupełnie inną perspektywę niż krajobraz.

Na stronce powinieneś zmienić nazwę kategorii concept art na digital painting lub coś w tym stylu. Obrazki, które tam są w większości są ok, ale konceptami w sensie produkcyjnym raczej nie są.

Ogólnie niezła robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie fajnie :) lecz to co pokazales to foto manipulacje i brakuje w tym samego mattepaintingu.

Jezeli chesz zdobyc prace w wiekszym studio, musisz pokazac wiecej konceptow i samego paintingu.

Twoje prace sa dobrym poczatkiem jednak wymagaja jeszcze troche pracy nad kolorystyka, swiatlocieniem i kompozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Dziękuję za komentarze. Większość prac jest już trochę przestarzała i od tego czasu wiele się nauczyłem. Pracuję nad filmem dla reżysera z USA jako 3d matte painter i dłubię sporo projekcji, do tego mam kilka innych projektów na głowie- praca wrze. Postaram się uaktualnić reel jak znajdę czas. Codziennie pracuję nad technikami etc. staram się też poprawiać błędy z każdą kolejną pracą. Nikt nie rodzi się doskonały ;)

 

Będę miał publikację w kolejnym numerze Advanced Photoshop Magazine oraz ImagineFX.

 

Dzięki za wyróżnienie

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności