Skocz do zawartości

Jan Kaźmierczuk


jankazmierczuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Te same prace zrobione fajnymi pedzlami bylyby fajne, a tak to niestety srednio wg mnie :/ nie lubie byc tym co wytyka bledy, ale robie to w dobrej wierze. Poczekajmy jeszcze na opinie osob od 2D. Tak czy inaczej, dobrze ze pokazujesz tu prace, bo jest to chyba jedyne forum, gdzie ludzie nie tylko chwala. Front troszke za szybki, ale napewno dobra zacheta do dalszej pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie za bardzo zastanawiałem się nad doborem pędzli, ostatnie czas schodził mi na badaniu zagadnienia barw, jest to niesłychanie pasjonujący temat dla mnie. Zamówiłem nawet książkę na którą jeszcze czekam z niecierpliwością Color and Light: A Guide for the Realist Painter James Gurney'a, polecana była nawet przez ludzi z forum Max3d. Twoje obiekcje zmotywowały mnie jednak by zacząć także zgłębiać tajniki używania odpowiednich pędzli.

 

Faktycznie krytyka to jedna z najlepszych rzeczy dla rozwoju jaka może się przydarzyć, z przyjemnością dowiem się co robię źle, jaki kurs obrać.

 

Wydaje się, że jeśli ktoś ma szczere wielkie plany to musi zapomnieć o dumie, ciężko pracować i z pokorą słuchać rad bardziej doświadczonych braci fachowców i tak jest raczej w każdej dziedzinie.

 

 

Dziękuje za poświęcony czas!

Edytowane przez jankazmierczuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ świetny ten rysunek z robotem-włóczęgą, aż się chcę odtworzyć tę scenę w 3D, inspirujące!

 

PS Zauważyłem, że stawiasz swoje pierwsze kroki w trójwymiarze, powodzenia, utalentowanym rysownikom zawsze sprawnie i owocnie wychodzi taki przeskok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mookie - Dzięki za dobre słowo ale 3d zamierzam używać tylko jako wsparcie w razie trudności w malowaniu;)

 

Oto nowa praca wykonana jako próbka przed ogromnym jak dla mnie projektem jaki został mi zaoferowany.

 

Więcej szczegółów niebawem.

 

xiqn.jpg

 

I dla żądnych informacji na temat tworzenia ilustracji link do tutka, (tylko w języku angielskim).

http://imageshack.us/a/img32/5825/aw6g.jpg

Edytowane przez jankazmierczuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To praca na konkurs, w którym trzeba było walnąć logo gry, ale ponieważ skasowałem kiedyś plik z warstwami odwróciłem obrazek żeby nie było ewentualnych problemów z prawami autorskimi. W każdym razie jest to efekt lenistwa bo nie chciało mi się tego zmieniać. I wiem, że trochę głupio wygląda;)

 

Dzięki za odzew!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Praca którą zrobiłem na konkurs zorganizowany przez Deviantart i The Art Institutes. Udało mi się cośtam ugrać (półfinały) i będzie to jedna z prac użytych w animacji promującej The Art Institutes (jeszcze nie jest gotowe ale jak będzie to postaram się wstawić link).

 

journey_by_kazmierczuk-d85dqrk.png

 

Dalej. Parałem się ostatnio malarstwem olejnym i zamówieniami, kilka efektów.

 

Reprodukcja olejnymi "Brat i siostra Bretoni" (różnice z oryginałem mniej lub bardziej celowe:)

DSC_1983.jpg

DSC_1985.jpg

w toku:

DSC_06341.jpg

 

Stary projekt własny ~2lata namalowany farbami akrylowymi, ale go wcześniej nie wstawiałem.

 

DSC_1962.jpg

 

na koniec coś ze szkicownika:

 

DSC_2009.jpg

 

Dzięki za uwagę, lajkujcie, subskrybujcie;)

Edytowane przez jankazmierczuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności