Skocz do zawartości

LigaChC - 12 Dobry Pasterz vs rosikowski


rosikowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To drugie lepsze szykuje się kozacki design wilka

ja coś takiego zrobiłem przedwczoraj ale moje "conceptualne" nawyki wzięły górę i zacząłem rzeźbić zbroje zamiast skupiać się na kompozycji, oświetleniu, itd sceny

6kn0.jpg

 

więc bardziej ilustracyjnie: widać o co chodzi więc nic nie piszę... :)

v5ca.jpg

 

znajdę jakieś "wasteland" refki z robie studium :)

 

btw i jeszcze myślałem przez chwilkę o spacerze

 

nuec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nie wiem o co chodzi w tej ilustracji :D Jedynie technicznie postaram się coś podpowiedzieć. Wiem, że to dopiero szkic, ale strasznie niebo pobrudziłeś, a co do pierwszego konceptu to wilk jak dla mnie jest zbyt zwyczajny no i większy by się przydał :D

 

A co do mnie to zrobię tak jak Szosz doradził :) Dokończę mój pierwszy pomysł, bo podoba mi się bardziej to po pierwsze, a po drugie będzie trochę szybciej, a chcę jeszcze coś zrobić na ten fanart do TLOU, w końcu komentarze od cg kozaków nie trafiają się codziennie :D Ale studia zrobię :).

 

Jak coś to ostatnie co zapodałeś się nie wyświetla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie to już chyba będzie finał bo wydaje mi się, że jest wszystko w miarę na miejscu. Sorrki, ale odpicowałem trochę bardziej niż miałem początkowo w planie, ale temat mi się tak spodobał, że chciałem aby była ta praca bardziej wykończona. Zamieszczę studia trochę przed końcem terminu.

 

gnp4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie już prawie koniec, jeszcze drugie źródło światła z nieba na zbroi (ambient light nie ? czy specular... nie pamiętam;p) zdefiniować nieco buta, pistolet, biodra... poza mi się trochę nie podoba zwłaszcza noga która przyciska wilka, no i łapa wilka kiepsko... a na deser miasto w tyle i będzie dobrze, postaram się dzisiaj w nocy skończyć

fso3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności