Skocz do zawartości

[FD]: Potomek Sherlocka


Eden-3d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy znajdę czas na ukończenie pracy, ale zaklepuję sobie temat, bo konkurs jest ciekawy. Mój bohater to stereotypowy detektyw wyposażony w nowoczesnej generacji sprzęt, który praktycznie sam dokonuje analizy pozostawionych śladów. Tradycyjna detektywistyczna lupa posiada specjalny czytnik, który na podstawie pozostawionej na miejscu zbrodni energii, odczytuje dane i wyświetla je w postaci hologramu. Myślę, że szybki szkic wyjaśni mój pomysł. Powodzenia w bitwie dla reszty uczestników.pózniej wrzuce bardziej szczegolowy opis tematu i szkic.

 

be3v.jpg

Edytowane przez Eden-3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Aktualizuje opis tematu.Jest rok 2048.Mój detektyw zostaje wezwany do zbadania sprawy zaginiecia pewnego wysoko postawionego urzednika, który w tajemniczych okolicznościach zniknął ze swojego biura. Jedynymi śladami na miejscu zbrodni są but ofiary oraz prawdopodobny "świadek"- niezwykły ziwerzak, sprowadzony z innej galaktyki na specjalne życzenie klienta.

Detektyw podejrzliwie bada swą nowoczesną lupą niepozornego stworka, który w jego przekonaniu może być kluczem do rozwiązania zagadki. Dzięki lupie może bowiem, na podstawie pozostawionej na miejscu zbrodni energii, zobaczyć w formie hologramu, co się wydarzyło.

Praca moja będzie miała charakter cartoonowy.

 

h04w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz,chcialem dac na dole cos z dofem żeby skupić bardziej uwage na srodku sceny,ale pomysle nad tym żeby dac cos mniejszego.Wczesniej zapomnialem dopisac jeszcze ,ze ofiara była wielkim fanem fantastyki z lat 70-80 i w biurze mozna znalesc sporo gadzetow z klasyki sci-fi taki pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, ze dodasz jakiś naprawdę Sherlock'owy motyw jak na przykład przestrzelone poduszki.

 

Czy masz zamiar zrobić coś z tym pnączem które udaje dłoń?

Całość wygląda jak kinderniespodzianka, ogólnie zapowiada się fajnie. Jednak mało detektywistyczne ułożenie sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam finalny obrazek i opis:

 

Jest rok 2048.Mój detektyw zostaje wezwany do zbadania sprawy zaginiecia pewnego wysoko postawionego urzednika, który w tajemniczych okolicznościach zniknął ze swojego biura. Jedynymi śladami na miejscu zbrodni są but ofiary oraz prawdopodobny "świadek"- niezwykły ziwerzak, sprowadzony z innej galaktyki na specjalne życzenie klienta.

Detektyw podejrzliwie bada swą nowoczesną lupą niepozornego stworka, który w jego przekonaniu może być kluczem do rozwiązania zagadki. Dzięki lupie może bowiem, na podstawie pozostawionej na miejscu zbrodni energii, zobaczyć w formie hologramu, co się wydarzyło.

Praca moja będzie miała charakter cartoonowy.

 

x5t9.jpg

 

Powodzenia wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności