Skocz do zawartości

CGSociety challange 2008 - stara pracka


Hris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co robią...no co młodzież w dalekiej przyszłości może robić w dzikich krzakach - to samo co dzisiejsza młodzież robi w krzakach...:)

Zernat - co do wody to racja, nie do końca dobrze to narysowałem (ten splash). Ale ja jestem niesamowicie dumny z całościowego efektu bo powstał na kompie który miał 4 GB Ramu, na programie w którym GLOBALNA ILUMINACJA praktycznie nie działa poprawnie w tak dużych scenach ( mówię o C4D R10) i która liczy się po naście godzin czasem, i że ogarnąłem całość w Photoshop Elements 5. Woda cała na scenie była zrobiona na bazie zdjęcia (nie dało się jej wyrenderować - komp padał na niej i render stawał na każdym miejscu gdzie woda się pojawiała z reflections i refraction).

Roślinność to zdjęcia - w 2008 roku takiej ilości roślin Cinema 4D R10 i mój komp z 4 GB Ramu nie przyjąłby na klatę. Dziś jestem posiadaczem w pracy ForestPacka i w robocie bym sobie to przeliczył...Wtedy, 5 lat temu musiałem sobie inaczej poradzić - i myślę że poszło dobrze (choć wciąż czuję niedosyt że nie zdążyłem podorabiać jakichś pomostów, drabinek, mniejszych budynków itp).

No nic. Było minęło - dziś komp lepszy, soft nadal mam ten sam ale czasu brak.

Cieszę się bardzo że ogólnie się Wam podoba praca.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drakul - no to obiecuję że nie będe się tak tłumaczył więcej:) Choć jak ktoś zapyta to odpowiem. W 1997 roku miałem Amige 1200, 2 MB (mega, nie giga) Ramu, a szło coś tam w jakichś softach 3D prostego zrobić, choć render 320x256 szedł 8 godzin albo i więcej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hris w pierwszej połowie lat 90 tylko na amidze się dawało strugać prace w 3D i ojeje ale były super wypasione jak na tamte czasy;) na pc na 386dx+coproc graficzny reytrasing kuli w 600x400 szedł równo dwie doby :) Praca jest naprawdę super nie musisz się tłumaczyć sama się obroni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności