Skocz do zawartości

Projekt: który lepszy?


torm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przedstawiam dwa projekty, oba mają finalnie dotyczyć tej samej firmy czyli "ARMSA" Agencja Rozwoju Mazowsza.

pytanie, który projekt waszym zdaniem lepiej oddaje charakter działalności? I w sumie, który lepszy? :)armsa.png

 

 

armsa_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie chcę nic sugerować, dlatego ograniczyłem się z informacjami co i jak... (na koniec napiszę o co chodzi)

... jestem po prostu ciekaw, który z projektów waszym zdaniem bardziej odpowiada charakterowi zleceniodawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i lepiej charakter oddaje projekt drugi, ale ten pierwszy jest ładniejszy. Klientowi się bardziej to pierwsze podoba, tak? Może zrób coś pomiędzy. Ten drugi jest rzeczywiście smutny bardzo. Inne zdjęcia dużo by zmieniły na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie pierwszy w ogóle nie nadaje się do tego celu. Jest bardzo fajny ale mniej "rozwojowy", mniej pojemny, zamknięty i skończony layout. Bardziej jako miejsce sprzedaży jakiś membershipów na coś. Trzeba by od połowy na dół wszystko wyp... i pojechać z układem kolumn jak w drugim. Wtedy tak, byłby funkcjonalny.

Na teraz absolutnie i bezdyskusyjnie drugi bo wszystko w nim można zrobić i zmienić, dodać, odjąć. Jako szablon corpo idealny do dalszej pracy wg. wymogów Klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę spróbować ocenić atmosferę - nie wiem czego dotyczy projekt ale nie ma w tym za dużo ani Mazowsza ani rozwoju...

oba projekty są takie bezosobowe, opisują jakieś procesy, wyglądają maszynowo. Brakuje ludzkiego elementu, tego, że ktoś tym rozwojem kieruje i kreuje go. Pierwszy projekt jest bardziej pozytywny ale to za sprawą kolorystyki - wystarczy ją przetransferować na drugi projekt i też będzie bardziej pozytywnie czyli ukierunkowanie na optymizm związany z rozwojem - pozytywna kolorystyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra.. to trochę wyjaśnienia... drugi projekt rzeczywiście przygotowalem sam... a pierwszy podesłała mi agencja... która uważa, że powinno być bardziej jak tamto... kompletnie się z nimi nie zgadzam... ponieważ mój projekt pomimo, że może nie jest doskonały... jest przede wszystkim poważny... i kierowany do klientów biznesowych... w końcu "inwestycje w mazowsze".

 

Polon pisałeś, że nie ma tam mazowsza... otóż... to zdjęcie to zdjęcie Warszawy :)

 

a teraz najbardziej zabawna sprawa... powstał jeszcze jeden projekt - po sugestiach agencji:

armsa_home_02.jpg

 

klient jednak wprowadził poprawki:

armsa_home_05a.jpg

 

weźcie mnie dobijcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg moich bydgoskich skojarzeń Warszawa = Wisła albo Pałac Kultury i Nauki a to zdjęcie w tle - domyśliłem się, że to Warszawa ale dlatego że jest mowa o Mazowszu a nie dlatego że to ewidentnie Warszawa :P

 

a ten projekt nie jest taki zły, te postacie dają klimat. gdyby zastąpić te wydzierane kartki jakimiś takimi liniami (takimi jak rysowane są te postacie) to może byłoby całkiem całkiem :) i w takim stylu pomyślałbym o innych rodzinach czcionek - może Dosis dla nagłówków http://www.fontsquirrel.com/fonts/dosis?q%5Bterm%5D=dosis&q%5Bsearch_check%5D=Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności