Skocz do zawartości

Strona: VisualStory


torm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wlaczylem flasha i uslyszalem dlugie muczenie - nie najlepszy pomysl bez interakcji - po kliknieciu spoko. Ale film niestety nie. Zobacz na paypal maja tez filmik (chyba nie zawsze sie odpala wersja z filmem) i działa poprawnie.

Napisy białem na białym ciezko sie czyta. brak aliasingu fonta to moja wina - zawsze wylaczam jak buduje skórkę więc sie nie ma co tym przejmować.

 

uu Twoja stopka jest zwodnicza - lepiej to zmenić, bo google moze ukarać Max'a za taką praktykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu zwodnicza stopka?

jest nastawione na interakcje... ewidentnie masz coś poprzestawiane... muczenie jest na click i to z animacją...

.... *** mnie z tym HTML5 strzeli... u znajomej na FF pod Mac OS'em też się źle wyświetla... u mnie bangla pod FF najlepiej...:/

 

a tak serio? To tylko tyle bluzgów?... myślałem, że gorzej z tym jest... nikt się nie pcha... nikt nie pisze... nikt nie dzwoni... nigdzie nie chcą mnie zatrudnić...;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta na forum - link opisuje youtube a kieruje gdzie indziej.

Moja rada - odpuść html5 - nie dlatego ze sie nie nadajesz ale naprawdę jest to frustrujące zajęcie. Stevie forsował je, bo mu adobe nie chciało jeść z ręki więc poświęcił jakość i wydajność w imie swojego ego. nie warto, lepiej latem zostać ratownikiem albo zbierać czereśnie - szczególnie ze pogoda ładna.

Piszę teraz grę w HTML5 i nie mam problemów z niczym ale teraz to juz jestem bardziej programistą niż grafikiem wiec byłoby dziwne, gdybym miał z takim prostackim tworem problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na forum to celowe jest ;) chyba nie obniży pozycjonowania całego max'a z powodu linku w forum?

 

kwestia przebranżowienia się... ja z programowaniem dopiero zaczynam... fajna zabawa... i lepsze to niż bycie k....ą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale to jednak powinno być zabronione, bo jest to zwykłe oszustwo. Pisze o linku yt w stopce.

Co do profesji - jezeli masz tylko te dwie do wyboru, to faktycznie lepiej zacząć stawiać kroki najpierw w programowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co rzuca mi się w oczy i strasznie kuje to ikony w sekcji "WHAT CAN WE TELL". Wydaje mi się że są za duże a poza tym jakoś w ogóle mi ich design nie leży.

 

Druga rzecz to w portfolio mogłeś się pokusić o zrobienie dłuższych prezentacji wykonanych stron tak żeby użytkownik więcej zobaczył i mógł sobie trochę poscrollować :P W stopce na samym końcu gdzie jest logo maxa dał bym chyba jakąś ciemna aplę bo jakoś dziwnie kontrastuje z tłem, a samą stopkę dał na szerokość prezentacji bez wjeżdżania pod menu.

 

Co do animacji w logo, pomysł spoko, ale skoro HTML5 to może warto by się pokusić o próbę zanimowania tego w svg?(snapsvg.io

 

To chyba tyle z moich uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności