Skocz do zawartości

League of Legends Cinematic: A New Dawn


floo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

olaf czasami jak czytam twoje komentarze, to mam wrażenia, że albo masz 12 lat, albo masz jakieś problemy. Co by nie przeczytać jakiś twój komentarz, to albo jakiś czerwsty sarkazm, albo wywyższanie się, uważanie się za najmądrzejszego, a jakoś zawsze brak poparcia tutaj twojej "zajebistości". Boli cię to, że ktoś zrobił film na wysokim poziomie technicznym? Jeszcze nie widziałem, żadnej twojej pracy tutaj. Nie żeby to było jakimś wyznacznikiem, no ale koleś taki super jak Ty powinien mieć coś na koncie. Nie jestem fanem LoLa i gier tego typu, ale nie można odmówić dobrego wykonania ten animacji.

 

Idaho jakoś nie wygląda jak sprzed dekady. Wiadomo napiszesz taki tekst i +100 do lansu, ale trochę mało dojrzałę to. Przy polskiej produkcji to już połowa max3d by się spuszczała, ale jak ktoś inny zrobi, to już hejt, pomimo że wielu by marzyło by zrobić coś tak dobrego technicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temporal: Oj coś chyba słabo szukasz :) Olaf akurat należy do grupy userów, którzy jak mało kto dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tutaj ot żarcik i jak trafnie zauważyłeś "sarkazm". Odsyłam do GameArt - jest teczka olafa. Jeden z lepszych wątków i niesamowicie przydatny materiał dla wielu osób z game art na pewno.

 

A animacja po prostu uderza detalem. Zastanawiam się też czy YT nie poprawił przypadkiem (w końcu) swojej jakości bo mam wrażenie, że dużej krzywdy kodeki YT tutaj nie zrobiły filmowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że albo masz 12 lat, albo masz jakieś problemy

Słaba ta analiza Temporal. Pamiętam jeszcze minę profesora, prowadzącego zajęcia z psychiatrii sądowej - dyrektora oddziału psychiatrycznego szpitala w moim mieście. Na koniec zajęć powiedział, że ma tylko jedną kopię skryptu i czy ktoś może wszystkim rozesłać. Powiedziałem, że chętnie udostępnie na serwerze, teraz napiszę adres, by inni sobie zanotowali, a za godzinę będzie do ściągnięcia. Więc zacząłem pisać http://www.dontfuckmydog.com... mina bezcenna.

Dla Ciebie się nie będę zmieniał, więc po prostu daj mi ignora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinematic świetny. Oświetlenie walki na drzewach mega oraz fajna charakterystyczna postać gościa z "shotgunem". Ogólnie wielki kawał roboty by przedstawić tyle postaci aby to było spójne :) jedynie czego mi brakowało to fajnego wykończenia. Nagle się jak by "urywa" i widzimy coś, co jak dla mnie (nie jestem graczem lola) nic mi nie mówi o grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie trochę jak by "Mirinda waleczna" spotykała "WOW". Jakoś mnie to nie jara - ale może tylko ja tak mam bo w gre nigdy nie grałem i nic z tego filmiku po za naparzuchą nie skumałem :)

Ale animacja postaci ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idaho jakoś nie wygląda jak sprzed dekady. Wiadomo napiszesz taki tekst i +100 do lansu, ale trochę mało dojrzałę to. Przy polskiej produkcji to już połowa max3d by się spuszczała, ale jak ktoś inny zrobi, to już hejt, pomimo że wielu by marzyło by zrobić coś tak dobrego technicznie.

 

Ojtam, ojtam od razu +100 do lansu :D co najwyżej +20

A tak naprawdę to nie odpowiada mi strona wizualna, zrobiła się taka sztampowa brakuje mi tej wizji artystycznej z choćby ich konceptów. Nie oglądałeś iluś tam, podobnych cinematiców ? Ostatnio w reklamówce siggrapha był mmo z azji to samo, tera - to samo, wcześniejsze z lola - to samo, trailery z z lineage sprzed iluś tam lat to samo itd. Blur jest perfekcyjny w tym co robi ale to niszczy jak to określić tzw feeling. Obejrzyj po kolei trailery Mass Effect 2, SW:ToR, Warhammer Online, SW: The Force Unleashed, Batman, Injustice, The ElderScroll są takie same różnią się tylko enivro: SF lub Fantasy. Brakuje mi tego co pokazali np w A Gentlemen's Due czy choćby w tym

http://www.youtube.com/watch?v=Q46RW8S6xjw

Sorry ale Jabberwocky bije tak konceptem, stylistyką jak i puentą tę produkcję z lolka

Ja wiem że to o czym piszę to taki Holy Grail zachować stylistykę i zaskoczyć nowatorskim podejściem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności