Skocz do zawartości

Prośba o głosy :)


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

g_mymagiciceland.jpg

 

Czołem wszystkim,

Jakiś czas temu na łamach max3d.pl zaprezentowałem film timelapse z Islandii. Daliście mi naprawdę pozytywnego kopa do dalszych działań. Obecnie nagrywam kolejny film w tej technice, ale o tym później.

 

Wypożyczalnia aut, z której korzystałem na Islandii organizuje konkurs, w którym wygraną jest ponowny wyjazd na Islandię. Uczestnicy zamieszają filmy, zdjęcia lub opowieści ze swoich podróży. Nie przepuściłem okazji i wystartowałem ze swoim filmem.

 

Jury wybierze zwycięzce spośród 5 najpopularniejszych profili uczestników, którzy zbiorą najwięcej lajków. Obecnie jestem w piątce finalistów, co jest już sporym dla mnie sukcesem, ale obawiam się, że w przeciągu 2 najbliższych tygodni rozpocznie się prawdziwa walka o "lajki". Chciałbym utrzymać pozycję, aby dostać się do komisyjnego wyboru zwycięzcy.

I tutaj prośba do was.

Jeżeli uważacie, że trud włożony w ten film zasługuje na pomoc - możecie mnie wspomóc poprzez kliknięcie na przycisk "like" na stronie konkursowej mojego filmu:

 

>>> http://sadcars.com/en/win/story/31/my_magic_iceland_

 

Kliknięcie na "like" nie uruchamia żądnej aplikacji na FB, nie udostępnia Waszych danych. Pojawi się jedynie wiadomość na Waszych tablicach, że polubiliście film.

 

Bardzo dziękuję!

SWRSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki wielkie :)

sprawa trochę mnie przerosła, nie sądziłem, że aż tyle lajków wpadnie. A co fajniejsze, zaczęły się do mnie odzywać obce mi osoby z Islandii z zaproszeniami na piwo w przypadku wygranej. Też jakąś akcję zorganizowali na lajki.

Dunuś faktycznie załatwił ich ogrom za moimi plecami :)

 

Jeszcze raz wielkie dzięki, nie spodziewałem się aż takiego odzewu :)

 

Obecnie pracuję nad kolejnym filmem - tematy burzowe, kilka sampli:

 

01

10460879_706671622729950_4023814216301375211_o.jpg

 

02

10365557_720976761299436_142428654204971443_o.jpg

 

03

10387091_720976944632751_7511275234024532364_o.jpg

 

04

10571964_731911370205975_3473372668161417565_o.jpg

 

Planuję zakończyć prace za 1-2 lata.

 

Pozdrawiam,

SWRSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też przerosła ta ilość zdobytych lajkogłosów. Bardzo cieszę się, że mogłem Ci w bardzo znacznym stopniu pomóc! To bardzo miłe zaskoczenie, że obce osoby z Islandii też zorganizowały akcję na lajki! Życzę tylko, żeby los komisji padł na Ciebie! Trzymam kciuki!

 

Chmury burzowe są niesamowite. Biegałem kiedyś w deszczu, widząc piękną barwę chmur i było gorąco, parno... Naprawdę wyczekuję wyniku projektu z chmurami burzowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności