Skocz do zawartości

Digital Tutors udostępnia całą bibliotekę na 72 godziny za darmo


ciacho191

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja nagrywając to Camtasią od razu oglądam, nagrałem już 21GB, ale dużo też nauczyłem się przy okazji.

nie widzę problemu w nagrywaniu, jeśli i tak będziecie oglądać, a tak to jest zawsze do czego wrócić. Przecież to jest kwestia wciśnięcia f9 potem f10 i na końcu "zapisz jako".

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reynevan- na 60 obejrzanych tutoriali, tylko z 1 miałem problem i to nie z winy neta. Ten 1 odcinek z 10 razy mi się po prostu zatrzymywał i nic nie mogłem z nim zrobić jak tylko odświeżyć stronę od nowa, a tak to śmiga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i się zastanawiam ... Rozumiem że mamy w Polsce wieczny kryzys, rozumiem też że lepiej mieć coś za free niż za to płacić, i nawet jestem w stanie zrozumieć że jeśli ktoś zaczyna zabawę z np. jakimś programem i nie wie czy to jego bajka to "załatwia" sobie program w taki czy inny sposób, jestem też jakoś w stanie zrozumieć że ktoś czasem coś zobie "pobierze" tu czy tam "za gratis", ale nie rozumiem tego że ot tak wymieniamy się i dyskutujemy na forum branżowym które zrzesza twórców o tym jak okradać swoich kumpli z branży.

Wiem że zaraz ktoś mi napisze żebym wyluzował, ale przecież nad tutorialami czy szablonami na VideHive albo modelami 3D na tej czy innej stronie nie pracują jakieś anonimowe korposzczury które i tak mają kasy jak lodu to można ich okraść bo przecież nie zbiednieją (ot taka troche mentalność z czasów słusznie minionych - państwowe znaczy niczyje więc można brać)- tworzymy je my - twórcy którzy chcą w ten sposób zarobić na kawałek chleba.

Tak jak napisałem - są wyjątki w których dopuszczam "pożyczanie" i uważam że to co ktoś robi sam w swoim kompie czy domu to jego sprawa, ale tak otwarta dyskusja mnie wnerwia.

Żeby nie było - nie mam z tym serwisem nic wspólnego i nie ma tam nic mojego, ale jakoś nie chciałbym żeby ktoś wymieniał się opiniami na temat tego jak "zdobyć za free" moją pracę tak samo staram się tego nie robić z szacunku do pracy innych.

Amen. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to wszystko poszło nie w tą strone, co trzeba. DT puscili swoje materiały za free w celach promocyjnych a u nas na najwiekszym forum 3d w Polsce, kombinuje sie jak zrobic, coby jak najwiecej sciagnać! Popieram tutaj kolege @splasz. Doceniajmy prace innych. No pocieszenie tylko, ze nie tylko na polskich forach takie dyskusje leca, bo wszedzie jest tak samo. Aż sie ciesze, ze DT nie udostepnili plikow za darmo, bo dopiero poleciałyby fale sciągania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to wszystko poszło nie w tą strone, co trzeba. DT puscili swoje materiały za free w celach promocyjnych a u nas na najwiekszym forum 3d w Polsce, kombinuje sie jak zrobic, coby jak najwiecej sciagnać! Popieram tutaj kolege @splasz. Doceniajmy prace innych. No pocieszenie tylko, ze nie tylko na polskich forach takie dyskusje leca, bo wszedzie jest tak samo. Aż sie ciesze, ze DT nie udostepnili plikow za darmo, bo dopiero poleciałyby fale sciągania.

 

Nic nadzwyczajnego. To naturalny odruch bywalców śniadań ze szwedzkim stołem na wakacjach w Tunezji. All-you-can-eat + all-you-can-steal. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo oczywiscie pytales o download do celow statystycznych.

 

Nie masz czasami jakis problemow z glowa czy cos? Czytam te twoje wypowiedzi na forum i wiecznie jad. Czepiasz sie wszystkich o wszystko, a to twoje zachowanie jest zawsze najgorsze. Nie widzisz tego?

 

Co ma pytanie o download, do piractwa? Przeciez to DT robi promocje, wiec skoro pozwala ogladac swoje filmiki bez placenia, to czemu uwazasz, ze mialbym zamiar zrobic cos nielegalnego? Jakbym chcial sciagnac ich filmiki bez placenia, to przejrzalbym jakies torrenty czy cos. Zrobili akcje promocyjna, to sie spytalem z ciekawosci czy ogranicza sie to do ogladania, czy tez downloadu. Co w tym takiego dziwnego? Fajnie ze nie piracisz, ale smutne jest to, ze uwazasz wszystkim poza toba za piratow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robią nic nielegalnego... Niby co/kto zabrania nagrywania?

Oczywiście zawsze znajdzie sie jakiś przygłup zazdrosny o to, że musiał wydać te "kilka" baków podczas gdy ktoś mądrzejszy poczekał na to samo tyko ze za free.

 

Jeśli ktoś kupił Camtasię za 229€+VAT żeby nagrywać tutki przez trzy dni... no, sam nie wiem, czy to najmądrzejsze. No chyba że to Camtasia w wersji krakowskiej. Ale wtedy pada cały wywód o legalności. :)

 

Najśmieszniejsze jest to, że ludzie się rzucają na jakieś tutki, a to wszystko i wiele więcej jest po prostu w manualach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Ktoś już korzysta i potwierdza, że to już jest za darmo? Bo w dwóch miejscach na ich stronie są różne wersje.

Do 30 można założyć nowe konto, żeby dostać te 72 godziny. Dla już istniejących kont demo przypuszczam, że od zalogowania (mi na razie działa).

Zródło? Komentarze z oficjalnego fanpage:

https://www.facebook.com/Digitaltutors/posts/10152735263093924

https://www.facebook.com/Digitaltutors/posts/10152737353913924

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały pojechałem na wycieczkę do Berlina zwiedzać min. Reichstag. Nabrałem ulotek, folderów i katalogów ile się dało na wymiane (takie czasy, kapsle, puszki ulotki). Do dziś nie wiem po co to targałem jak na koniec poszło do pieca i paliło się słabo, bo było impregnowane. Tak mi się skojarzyło.

Mam nadzieje, ze napływ perfekcyjnie wyedukowanych specjalistów z Polski, z biegłą znajomościa każdego programu branża jakoś wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się skojarzyło.

 

Znajomi dawno temu, z wycieczki narciarskiej do Austrii przywieźli 30kg ziemniaków, bo tak im tam smakowały, o niebo lepiej niż w PL. Stracili pół dnia na targu, zamiast na nartach. W Polsce niestety smakowały dokładnie tak samo, jak krajowe, bo okazało się że to jakość wody, a nie ziemniaków. :D DT rzuciło właśnie 72kg na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam sie wszystkich o wszystko, tylko Ciebie o Twoje wypowiedzi. Easy as this.

 

Nigdzie tez nie napisalem, ze uwazam wszystkich za piratow, to jakas bzdura:)

 

Tylko ze nie ja pisalem o tym jak nagrywac to catmasia czy cos. Naprawde czlowieku masz problemy z czytaniem. Ty zakladasz jakies watki o trollingu, trollujac sam najwiecej a teraz sie nagle wycofujesz z tego i piszesz ze chodzi tylko o mnie... lol. Sens twoich wypowiedzi jest inny, ale Ty nie potrafisz czytac cudzych postow a nawet i wlasnych. Moze przed wyslaniem posta przeczytaj go pare razy ok?:> Najpierw piszesz jakies bzdury a pozniej sie z tego usprawiedliwiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności