Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'montaż' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 6 wyników

  1. Agencja Kreatywna GONG Strona Firmowa: http://www.gong.pl (reklama, agencja reklamowa) Poszukuję osoby na stanowisko: Montażysta / Motion Designer Forma zatrudnienia: pełny etat Obowiązki: Montaż w Premiere, Prosty compositing w AE, animacje Wymagania: znajomość narzędzi After Effects, Premiere. Mile widziana znajomość pozostałych narzędzi z rodziny Adobe (Photoshop, Audition) oraz podstaw środowiska 3D. Wszelkie dodatkowe doświadczenie np. w animacjach 3D, modelowaniu czy projektowaniu mile widziane. Możliwe kierunki rozwoju: Agencja realizuje dużo nieszablonowych projektów dla prestiżowych klientów w kraju i na świecie. Kontakt: [email protected] Dodatkowe informacje: Poszukujemy osoby do biura w Gliwicach. Zapraszamy!
  2. Firma Lemonorange.pl poszukuje do współpracy na zlecenie montażysty/compositingowca z Warszawy i okolic. Wymagamy: - minimum rok doświadczenia, - dobrą znajomość After Effects, - dyspozycyjność, - chęć nauki i doskonalenia warsztatu, - kreatywność i nieszablonowe myślenie. Tryb pracy: zdalnie oraz w siedzibie firmy. Osoby zainteresowane prosimy przesyłać portfolio oraz CV na adres [email protected] w temacie wpisując „montażysta”
  3. Trailer i making of do aplikacji na iPhony i iPady wykonany na zlecenie Big Rabbit.pl DP: Marcin Władyniak Montaż i animacja: Ja, czyli Paweł Gałązka Muzyka: Ferid Dźwięk i edycja: Ja i Filip Kuncewicz Mastering: Filip Kuncewicz Update: teledysk
  4. Hej !! Wrzucam montaż jaki skleciłem kilka dni temu. Mam nadzieję że się wam spodoba :) Polecam obejrzeć w HD [video=youtube_share;uaoV2PDHyyM]
  5. Szczęść Boże! To moje drugie podejście na waszym forum spowodowane zmianą loginu i pójściem w trochę inną stronę. W tej teczce mam zamiar umieszczać swoje prace z dziedziny Matte Painting'u. Nie będę ukrywał, że to moje pierwsze kroki dlatego też na początek zaczynam od prac czysto w dwóch wymiarach. Po opanowaniu tej części na własnych fotografiach, chciałbym rozpocząć prace, w których będą wykorzystywane obiekty 3D. Będę wdzięczny za wszelkie słowa krytyki oraz wskazówki, które pozwolą spokojnie brnąć w ten temat. Straszny dom Na sam początek zdjęcie, które pewnie znacie z tutoriali: Natomiast tutaj moja wersja: Chciałbym zaznaczyć, że w znacznej części tutek posłużył mi jako wskazówka do zagadnień, które należy poznać aby rozpocząć pracę nad powyższym projektem. Zapraszam do komentowania.
  6. Witam! Poszukujemy do pracy w Poznaniu lub zdalnie, montażyste z umiejętnościami postprodukcyjnymi do montowania teledysków. CV plus portfolio prosimy wysyłać na adres: [email protected] Final Art New Media Agency Woźna 9c 61-777 Poznań http://www.final-art.eu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności