Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'fotografia' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 17 wyników

  1. Visual Artist - Gdansk https://tmrw.se/ It all starts with an idea. A vision. And for us: in 2006 turning one into reality. Over a decade and 3000 projects later we’ve grown into a global brand that develops visual strategies and visual communication for some of the most prominent architectural projects of our time, such as the headquarters of Disney, Amazon and Google. We bring unbuilt architecture to life by combining inventive concepts, high-end imagery and engaging storytelling. What you’ll be doing As a Visual Artist at TMRW you’ll be the artistic and structured force that moves our projects forward. You are a highly motivated 3D Artist with high skills in 3ds Max, Vray Render and Photoshop with 2-3 years of experience. To be successful in this role you need to understand architecture and have a strong artistic sense. You will be responsible for projects from start to end and have contact with clients worldwide. Your task is to make sure that the craft is always executed by the highest possible standards. Simultaneously you’ll keep an open dialogue with our Art Directors, Design Director and Project Managers, following our pipeline and of course raising ideas while pushing both creative, aesthetical and technical boundaries. Moreover, an important part of your role consists of communication on a daily basis: both external with clients, partners and other stakeholders as well as internal. Here you’ll be growing in a team of the most talented Artists in the world, getting support to continue growing into increasingly larger and influential roles and elevating your performance. On to you — are we a perfect fit You meld architectural flair with technical know-how. You have a brilliant understanding of composition, lightning, ambience as well as perspective and you know how all of these elements play their part to create the most compelling story. You act by example and enter the office with the want to give nothing but your best effort, and you probably expect your team members to do the same. Trust, curiosity and motivation, are these values that align with yours? We hope so! 4 boxes to tick A minimum of 2-3 years of experience in architectural, VFX or gaming industries A contagiously collaborative spirit? Great, because at TMRW your hands on individual contribution plays an important role in the projects. You communicate and work constructively – you have the ability to understand the client’s vision, your Art Directors concept and translate this to stunning visualisations. Your attitude is as outstanding as your portfolio. Location: Gdansk Work extent: Full time Contact: [email protected] APPLY FOR THIS JOB: https://tmrw.teamtailor.com/jobs/942489-visual-artist/applications/new
  2. Senior Visual Artist https://tmrw.se/ It all starts with an idea. A vision. And for us: in 2006 turning one into reality. Over a decade and 3000 projects later we’ve grown into a global brand that develops visual strategies and visual communication for some of the most prominent architectural projects of our time, such as the headquarters of Disney, Amazon and Google. We bring unbuilt architecture to life by combining inventive concepts, high-end imagery and engaging storytelling. What you’ll be doing As a Visual Artist at TMRW you’ll be the artistic and structured force that moves our projects forward. You are a highly motivated 3D Artist with high skills in 3ds Max, Vray Render and Photoshop with 3-5 years of experience. To be successful in this role you need to understand architecture and have a strong artistic sense. You will be responsible for projects from start to end and have contact with clients worldwide. Your task is to make sure that the craft is always executed by the highest possible standards. Simultaneously you’ll keep an open dialogue with our Art Directors, Design Director and Project Managers, following our pipeline and of course raising ideas while pushing both creative, aesthetical and technical boundaries. Moreover, an important part of your role consists of communication on a daily basis: both external with clients, partners and other stakeholders as well as internal. Here you’ll be growing in a team of the most talented Artists in the world, getting support to continue growing into increasingly larger and influential roles and elevating your performance. On to you — are we a perfect fit You meld architectural flair with technical know-how. You have a brilliant understanding of composition, lightning, ambience as well as perspective and you know how all of these elements play their part to create the most compelling story. You act by example and enter the office with the want to give nothing but your best effort, and you probably expect your team members to do the same. Trust, curiosity and motivation, are these values that align with yours? We hope so! 4 boxes to tick - A minimum of 3-5 years of experience in architectural, VFX or gaming industries - A contagiously collaborative spirit? Great, because at TMRW your hands on individual contribution plays an important role in the projects. - You communicate and work constructively – you have the ability to understand the client’s vision, your Art Directors concept and translate this to stunning visualisations. - Your attitude is as outstanding as your portfolio. Location: Gdansk Work extent: Full time APPLY FOR THIS JOB: https://tmrw.teamtailor.com/jobs/872490-senior-visual-artist/applications/new
  3. Witam serdecznie :) jestem tu nowa i wybaczcie, jeśli napisałam post w nieodpowiedniej kategorii, ale mam mało czasu na znalezienie odpowiedniego obiektywu i troszeczkę mogłam nie zwrócić uwagi gdzie co. Ale do rzeczy... Troszeczkę dorabiam robiąc fotorelacje z koncertów. Mam niestety podstawową lustrzankę Sony Alfa, która... no najlepsza to nie jest... Zaczęłam inwestować w stare, manualne obiektywy, jak np. portretówka heliosa, która wręcz uwielbiam. Mam kilka ciekawych teleobiektywów i zwykłych, ale są one przeznaczone bardziej przeznaczone na zewnątrz i w dzień. Po zmroku i w zadymionych klubach z kiepskim oświetleniem jest mi bardzo ciężko zrobić dobre zdjęcie, które nadawałoby się do czegokolwiek innego jak do wywalenia.. Moja wiedza na temat fotografii jest niewielka - tyle co 2 lata na studiach, a i tam bardziej skupiali się na robieniu a nie na sprzęcie :( Szukam więc jasnego obiektywu wartego zakupu - interesuje mnie oczywiście stary manual (mam przejściówki więc nie koniecznie musi być to Minolta by pasowała do sony). No i niestety mam ograniczenia budżetowe - max 600zł. w sumie gdyby nie to ograniczenie to pewnie kupiłabym coś dobrego, co już miałam okazję przetestować, a tak, nie wiem w co warto inwestować. A niestety n zakup mam 2 tyg, gdyż zbliża się koncert, który bardzo chciałabym sfotografować dobrze. Może mi ktoś pomóc?
  4. Podczas wczorajszego zamknięcia roku i ostatniego kwartału Adobe podało do informacji publicznej fakt kupienia serwisu stockowego Fotolia. http://motionfreaks.pl/teksty/newsy/item/927-adobe-kupuje-serwis-fotolia
  5. Hej, na stronie Foto-Festiwal.pl pojawiła się informacja skierowana do grafików, chcących spróbować swoich sił przy tworzeniu jednolitej grafiki dla strony z facebooka (zdjęcie w tle + avatar). Nagrodą dla śmiałków jest aparat fotograficzny marki Acer (taki średniej klasy co prawda, ale zawsze coś) Szczegóły znajdziecie na stronie: http://foto-festiwal.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci.html,13;art:50 Ew ich kanał FB: https://www.facebook.com/FestiwalFotografii Powodzenia dla chętnych!
  6. Szczęść Boże! To moje drugie podejście na waszym forum spowodowane zmianą loginu i pójściem w trochę inną stronę. W tej teczce mam zamiar umieszczać swoje prace z dziedziny Matte Painting'u. Nie będę ukrywał, że to moje pierwsze kroki dlatego też na początek zaczynam od prac czysto w dwóch wymiarach. Po opanowaniu tej części na własnych fotografiach, chciałbym rozpocząć prace, w których będą wykorzystywane obiekty 3D. Będę wdzięczny za wszelkie słowa krytyki oraz wskazówki, które pozwolą spokojnie brnąć w ten temat. Straszny dom Na sam początek zdjęcie, które pewnie znacie z tutoriali: Natomiast tutaj moja wersja: Chciałbym zaznaczyć, że w znacznej części tutek posłużył mi jako wskazówka do zagadnień, które należy poznać aby rozpocząć pracę nad powyższym projektem. Zapraszam do komentowania.
  7. Nie wiem czy akurat tutaj powinnam to pisać, ale jako użytkowniczka forum miałabym do Was wielką prośbę o oddanie głosu na mój własnoręcznie zaprojektowany komiks. A oto link do niego: http://konkurs.julia.tvn.pl/komiks,004f1099ea42323688973087.html Jednak jeżeli będzie to sprawiało problem i uznacie, że nie powinnam tu tego zamieszczać to z góry przepraszam.
  8. Witam, nazywam się Michał Słowikowski i "działam" we Wrocławiu. Od około 4 miesięcy zajmuję się fotografią studyjną. Chciałbym podzielić się z Wami moimi pracami, które będę sukcesywnie dodawać. Zapraszam więc do zaglądania i rozpoczynam fotografią Moniki, która pewnie pojawi się jeszcze klika razy. W tym przypadku w charakterze glamour. 1. Pozdrawiam, M.S.
  9. Mimo tego że konto założyłem dawno temu, dzisiaj zamieszczam prawdopodobnie mój pierwszy post, więc - Witam. Może kilka słów o mnie? W skrócie: Fotografia to moje hobby. Jestem studentem pierwszego roku architektury, interesuję sie ogólnie sztuką. Zdjęcia do tej pory umieszczałem tylko na moim blogu, http://perspektyma.blogspot.com/ , gdzie znajduje się większość moich prac. Liczyłem na to że może uda mi się zebrać trochę opinii na temat tego co robię. Niestety jak widać, jest ich dość mało. Okej. Teraz na temat tego co poniżej. Fotki zrobiłem w tym roku w styczniu, na molo w Brzeźnie. Jak widać aura sprzyjała. Klimatyczna mgła była w całym Trójmieście. Co o nich myślicie? Liczę na parę waszych słów krytyki. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
  10. Witam ! Pytanie jak w tytule - jak się robi HDRI Enviroment Map. Interesuje mnie cały proces od strzelania pojedynczych fotek po sklejanie wszystkiego do pliku .hdr lub .exr. Szukałem przez google, ale znalazłem tylko coś pstrykaniu fotek otoczenia odbitego w lustrzanej kuli, to chyba nie wszystkie dostępne techniki. Interesuje mnie jak się robi sferyczne , kątowe, sześcienne mapy. Podrzucajcie linki, z góry dzięki
  11. Festiwal Warsztatów Filmowo - Fotograficznych Fest Art 2011 29 lipca - 7 sierpnia Tleń (woj. kujawsko-pomorskie) Miejscowość turystyczna położona w centrum Borów Tucholskich nad jeziorem Mukrz oraz rzeką Wdą i jej dopływem - Prusiną. Lokacje: BenioVita, Kino sezonowe w Tleniu. Główny organizator: STUDIO BM Sebastian Kwidziński Goście specjalni: Jarosław Barzan, Marek Domański, Remigiusz Zawadzki Prowadzenie warsztatów: Jarosław Barzan, Marek Domański, Remigiusz Zawadzki Marcin Kozliński, Sebastian Kwidziński, Monika Kuczyniecka,Rudolf Stybar. Ogólnopolska impreza mająca na celu edukację kulturalną i artystyczną młodzieży i dorosłych oraz integrację różnych środowisk artystycznych. FEST ART ma również pomóc w realizowaniu wszelkich inicjatyw i projektów artystycznych objętych programowo w ramach imprezy. W ramach FEST ART odbędą się m.in.: - warsztaty filmowe (fabuła) - warsztaty filmowe (dokument) - warsztaty animacji poklatkowej - plener fotograficzny (warsztaty) - prezentacje prac filmowych, fotograficznych oraz animacji - koncerty lokalnych zespołów muzycznych - realizacja projektów artystycznych(film, fotografia, animacja) Więcej informacji na stronie www.festart.vot.pl
  12. FOTO-BITWA 18 Temat: Prędkość W kolejności dodawania Lucas profkaufman torm
  13. FOTO-BITWA 17 Temat: Upał W kolejności dodawania Lukx ErgoProxy mr_krecha slowiak pecet profkaufman
  14. Dmk

    Foto Teka [Dmk]

    Miałem gdzieś starą teczkę, ale postanowiłem od początku na spokojnie dodawać fotencje :) Zapraszam ;) Na pierwszy ogień, mała hdr'ka z Juraty, pozdrawiam. 'Updaty' w kolejnych postach. 1.
  15. PIN za free! My dajemy pina, a Ty daj nam fotę z produktem, który zamówiłeś na Aratrena.pl. Pokaż jak prezentuje się rama, czy wydruk na Twojej ścianie, jak nosisz swoją koszulkę, pijesz z kubka, idziesz z ekotorbą na miasto, czy przypinasz pina! Zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie Artarena.pl w specjalnej galerii. Ślij maila na [email protected] ! Jeśli nie chcesz nie pokazuj swojej twarzy. Doceniamy kreatywność! Zapraszamy również do rejestrowania się na samym portalu i wrzucania grafik. Portal daje możliwość nadania nowego użytkowego wymiaru projektom poprzez sprzedaż i promocję prac na różnych nośnikach.
  16. Zapraszam do całkowicie darmowego promowania owoców swojej twórczej pracy na portalu http://www.owocne.pl. Wystarczy, że załadujesz plik graficzny z krótkim opisem swojej działalności, a w zakładce "Portfolia" pojawi się Twoja oferta z podlinkowanym banerem do Twojej strony. Znajdź inspiracje! Złap nowe kontakty! Nawiąż współpracę! Zapraszam! Karol Drzewiecki.
  17. chcialbym wiedziec co sadzicie o moich fotkach :) z gory dzieki za konstruktywne posty! 1. 2. 3. 4. 5. 6. pozdrawiam, Kamil
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności