Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'short' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 23 wyników

  1. Świąteczny, krótki film animowany od Platige Image - Mossies: Catching Art. Credits: Director: Adrian Tarasek Executive Producer: Karol Żbikowski Head of Production: Aga Górna Head of CG: Marek Gajowski Grading: Piotr Sasim Producer: Krystyna Bisaga CG Supervisors: Łukasz Dziedziński, Bartłomiej Kmita, Piotr Ołtarzewski, Maciej Szewczenko Conforming: Piotr Popielawski Concepts: Adrian Tarasek Layouts: Małgorzata Magrzyk, Piotr Ruszkiewicz, Maciej Szewczenko,Gal Ravid-Tal Asset artist: Artur Borkowski, Szymon Burzawa, Valon Surin, Maciej Szewczenko, Nastya Tolstik Rigging: Igor Surin, Paweł Szczęsny Matte Painting: Adrian Tarasek 3D Animation: Karol Chyliński, Małgorzata Magrzyk, Diar Pepiqi, Piotr Ruszkiewicz, Maciej Szewczenko, Jacek Wrona FX: Marek Gajowski, Lehel Karsa, Mateusz Mączka, Maciej Szewczenko Compositing: Dominik Ansorge, Marek Gajowski, Maciej Prętki, Gal Ravid-Tal Lighting/Rendering: Maciej Szewczenko, Gal Ravid-Tal UE Support: Jakub Bogacki, Zoltán Cseri, Jeton Dajakaj, Mikołaj Mlonek Data Wrangler: Michał Magoń DI: Piotr Dutkiewicz Sound Producer: Sabina Pająk-Maciaś/ Soundly by Platige Sound Designer: Jacek “Dżeksong” Onaszkiewicz Voice-Over Artists: Katarzyna Godlewska, Arek Jakubik Team Coordinators: Ewelina Mazur, Paulina Sadownik Audio/Video Technique - DI Support: Cezary Musiał, Kamil Steć, Maciej Żak Marketing: Piotr Bartoszek, Maria Jeppsson, Marcelina Salwin, Bartosz Zieliński Zobacz cały news
  2. psotnik: człowiek lubiący psoty, figlarz; przedstawiciel rzędu drobnych owadów posiadających narządy gębowe gryzące; gryzek Początki przygód Psotnika sięgają 2014 roku, kiedy to powstał jako dwutygodniowy wolny projekt. Po dwóch latach przerwy wrócił jako 2-3 dniowe okolicznościowe realizacje. Jednak konwencja przygód "okołodupowych" i żartów na jak najniższym poziomie żenady, pozostała ta sama. Niespodziewanie przed świętami udało mi się ukończyć trzecią przygodę Psotnika i wbrew głosowi rozsądku, postanowiłem tą oto trylogią się podzielić. Jestem też świadomy różnych błędów i niedociągnięć technicznych, ale w tak krótkim czasie nie sposób jest wszystko dopiąć idealnie. Zapraszam zatem do oglądania i mam nadzieję, że niesmak nie pozostanie na długo: 01. Nie psoć, Psotniku! 02. Nic się nie stało Psotniku! 03. Wesołych Świąt, Psotniku! [video=youtube;wnxeC5g-HaY] Jeśli ktoś chce jeszcze coś gorszego zobaczyć, to tu taki archiwalny wątek sprzed paru lat: http://max3d.pl/forum/threads/92531-Dziura-absurdalny-serial-animowany-(dla-starszych)-NOWY-ODCINEK-14-02!?highlight= pozdrawiam!
  3. Świąteczny, krótki film animowany od Platige Image - Mossies: Catching Art. Credits: Director: Adrian Tarasek Executive Producer: Karol Żbikowski Head of Production: Aga Górna Head of CG: Marek Gajowski Grading: Piotr Sasim Producer: Krystyna Bisaga CG Supervisors: Łukasz Dziedziński, Bartłomiej Kmita, Piotr Ołtarzewski, Maciej Szewczenko Conforming: Piotr Popielawski Concepts: Adrian Tarasek Layouts: Małgorzata Magrzyk, Piotr Ruszkiewicz, Maciej Szewczenko,Gal Ravid-Tal Asset artist: Artur Borkowski, Szymon Burzawa, Valon Surin, Maciej Szewczenko, Nastya Tolstik Rigging: Igor Surin, Paweł Szczęsny Matte Painting: Adrian Tarasek 3D Animation: Karol Chyliński, Małgorzata Magrzyk, Diar Pepiqi, Piotr Ruszkiewicz, Maciej Szewczenko, Jacek Wrona FX: Marek Gajowski, Lehel Karsa, Mateusz Mączka, Maciej Szewczenko Compositing: Dominik Ansorge, Marek Gajowski, Maciej Prętki, Gal Ravid-Tal Lighting/Rendering: Maciej Szewczenko, Gal Ravid-Tal UE Support: Jakub Bogacki, Zoltán Cseri, Jeton Dajakaj, Mikołaj Mlonek Data Wrangler: Michał Magoń DI: Piotr Dutkiewicz Sound Producer: Sabina Pająk-Maciaś/ Soundly by Platige Sound Designer: Jacek “Dżeksong” Onaszkiewicz Voice-Over Artists: Katarzyna Godlewska, Arek Jakubik Team Coordinators: Ewelina Mazur, Paulina Sadownik Audio/Video Technique - DI Support: Cezary Musiał, Kamil Steć, Maciej Żak Marketing: Piotr Bartoszek, Maria Jeppsson, Marcelina Salwin, Bartosz Zieliński
  4. Kilka dni temu swoją premierę na YouTube miał krótki film (sci-fi) Ruairiego Robinsona pt. "Corporate Monster". To nie pierwszy film tego reżysera. Jeśli komuś przypadnie do gustu warto zapoznać się z pozostałą twórczością Robinsona. Warto dodać, że 2002 roku stworzył on film "Pięćdziesiąt Procent Szarości (Fifty Percent Grey)" (bajkowa historia żołnierza, który trafia do nieba, jednak nie wie, co ma tam ze sobą zrobić). W 2012 roku całkiem sporym sukcesem okazał się również inny film Ruairiego pt. "Blinky". Corporate Monster (2019) Pozostałe dwa filmy o których pisaliśmy na początku artykułu. Blinky (2012) Fifty Percent Grey (2001) Zobacz cały article
  5. Kilka dni temu swoją premierę na YouTube miał krótki film (sci-fi) Ruairiego Robinsona pt. "Corporate Monster". To nie pierwszy film tego reżysera. Jeśli komuś przypadnie do gustu warto zapoznać się z pozostałą twórczością Robinsona. Warto dodać, że 2002 roku stworzył on film "Pięćdziesiąt Procent Szarości (Fifty Percent Grey)" (bajkowa historia żołnierza, który trafia do nieba, jednak nie wie, co ma tam ze sobą zrobić). W 2012 roku całkiem sporym sukcesem okazał się również inny film Ruairiego pt. "Blinky". Corporate Monster (2019) Pozostałe dwa filmy o których pisaliśmy na początku artykułu. Blinky (2012) Fifty Percent Grey (2001)
  6. ostatnio odkryłem bardzo ciekawą stronę: http://www.loopdeloop.org/ co około 2 miesiące pojawia się tam temat animacji, technika jest dowolna, długość też, jedyny warunek (oprócz nawiązania do tematu) to to, że animacja musi się zapętlać. może ktoś z Was brał w tym udział? może kogoś zmotywuje to do spróbowania z następnym tematem? ja zgłosiłem swoją propozycję pierwszy raz na temat "chicken":
  7. Nie wiem jak Wy, ale ja zostaję w domu :) . . .
  8. hej, ta animacja pojawiła się już w wątku: http://max3d.pl/forum/threads/103143-LoopdeLoop-czyli-cykliczne-animacyjne-wyzwanie ale jako, że spotkała się (chyba) z pozytywnym odbiorem, postanowiłem stworzyć jej osobny wątek, ale żeby nie było to tylko przeklejenie tego samego, przygotowałem też making of z kilku etapów animacji i koncepty kucharek i kuchni (autorstwa Cat), jeśli jednak ktoś uzna, że nie powinno to mieć osobnego wątku, to proszę o usunięcie tego koncepty: [więcej konceptów tu] making of: i jeszcze finalna wersja dla tych co nie widzieli: [video=youtube;F-PMJe2-PwY]
  9. Wczoraj skończyłem, miłego oglądania.
  10. Witajcie, wrzucam swoją najnowszą krótką animacje. Wszystkie aspekty wykonane przeze mnie poza modelem deski /źródło na vimeo, gdyby ktoś poszukiwał modeli do swoich animacji/. Dorzucam również linka do projektu na behance
  11. Oto krótka animacja 3d, którą zrobiłem dosyc dawno temu, ale pomyślałem że pokażę na forum. Aparat fotograficzny wymodelowałem w Blenderze, reszta animacji w Maya oraz MentalRay. Chciałem poprzez ten projekt nauczyc się podstaw oprogramowania 3d - modelowania, teksturowania, animacji i renderowania/ oświetlenia. Generalnie taki mocno początkujący projekt : ) Całośc zajęła mi około 3 miesięcy pracy - najwięcej pochłonęła animacja. Rig na podstawie tutoriala znalezionego w necie; trochę zmodyfikowany żeby robocik się rozkładał. Pomysł i projekty moje (poza aparatem fotogr. ten jest już istniejący ;) Muzyka: Amon Tobin - Easy Muffin Pozdrawiam Jakub https://vimeo.com/65553209 a poniżej dłuższa wersja, która już kiedyś była na forum (skróciłem na tą powyżej bo wydawała mi się nudna) https://vimeo.com/64968564
  12. Witam wszystkich bardzo serdecznie:) Po wielu hektolitrach kawy i monstera, mamy film! Co prawda nadal czekamy na machinimę(obecnie mają roszady kadrowe i niezły bu...organizacyjny) więc zanim film ukaże się na ich kanale, postanowiliśmy wyjść fanom na przeciw i umieścić film na vimeo wraz hasłem. Zanim jednak przejdę do konkretów, oto streszczona historia projektu(dla niecierpliwych, akcja zaczyna się kilka akapitów niżej): Dla mnie, wszystko zaczęło się w lipcu roku 2011, kiedy to mój wspaniały brachol Mario zwany również matamanem zobaczył na forum linka do wstępnego trailera filmu wraz z komentarzem reżysera, iż poszukują chętnych do pomocy. Był to ten filmik: Zainteresowany całą sprawą(toż to Silent!), postanowiłem napisać maila do Jaya. Po krótkiej pogawędce i sprawdzeniu przez Jaya mojego jakże "wielce imponującego"(lol) dorobku, okazało się, że obaj jesteśmy zainteresowani współpracą non-profit. Niektórzy pomyślą: Ty baranie, robisz za free?, co za frajer! Jednak ja pomyślałem, iż będzie do fajny materiał do reela, jak i również niezła przygoda więc what'a hell:) Przerażenie ogarnęło mnie po zobaczeniu materiału, jako, że w tamtym czasie o procesie tworzenia filmu czy krótkiego metrażu na etapie post produkcji wiedziałem tyle co Biber o muzyce, poczułem wszechogarniającą mnie niemoc. Jednak po zebraniu się w garść, do kupy(jak kto woli), postanowiłem zmierzyć się z tematem.Po kilku miesiącach i wielogodzinnych rozmowach na skypie, stwierdziliśmy, że cześć materiału trzeba będzie zarejestrować, nagrać, nakręcić, wykamerować ponownie, stąd pojawiła się długa przerwa w nadawaniu. Początkowo film miał być na jesieni 2011, potem w czerwcu 2012, jednak nie chcieliśmy kosztem jakości "wypuszczać" filmu, który nie jest naszym 100% możliwości. Kolejne kilka miesięcy minęło na tworzeniu tego co trzeba, na swoich barkach miałem ponad 100 ujęć, około 60-ciu wymagało roto. Sierpień tego roku, termin coraz bliżej, postanowiłem więc napisać do jakże utalentowanej Izabeli "Seleny" Zelmanskiej, z nadzieją, iż zechce pomóc w tym jakże zacnym projekcie.Okazało się, iż Selena jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, i praktycznie bez chwili zastanowienia powiedziała: OK!:) Tak więc, na barki naszej koleżanki spadło początkowo zaprojektowanie, wymodelowanie i oteksturowanie potwora(lying creature), jednak po kilku późniejszych problemach z osobami, które miały się tym zająć Izabela również wykonała rig i animację potwora. Mi pozostały symulacje, render i compo. Izabela była również niesamowitym wparciem merytorycznym, za co z tego miejsca chciałbym jej gorąco podziękować:) Przyszła jesień, październik i w końcu możemy pochwalić się naszym wspólnym dziełem, koprodukcją amerykańsko-polską o jakże dźwięcznym tytule Silent Hill: Anniversary! Poniżej zestawienie głównych twórców. Dyrektorem miasteczka był: Jay Ness Palety do siedzenia i alkohol kołował: Ryan Shneider Klimat wizualny tworzył i ściany zrywał: Paweł "ApaczoS" Gałązka Potwora kręciła, ubierała, niańczyła i prowadziła: Izabela "Selena" Zelmańska Dźwięki z piekła rodem majstrował i mixował początkowo: Mike Hallenbeck Jednak Mike nas musiał opuścić pod koniec i wspólnie z Jayem i jego kolegą mixowanie kończyliśmy. Ja mixowałem dźwięk do sceny z potworem, peeling i częściowo jazdę samochodem. Piramidogłowego i pielęgniarki malowała i rany dziargała: Kaley Moriadan Kasę wykładali: Jay, Ryan i ja. Grafikę w ruch wprawiał: Jeremy Frye Klimat muzyczno-dźwiękowy tworzył: Akira Yamaoka Tak więc, po tym długim i mega nudnym wstępie czas na link, film trwa 24minuty i jest pewien bonus dla wtajemniczonych po creditsach. W samym filmie umieściliśmy kilka easter eggów, informacja dla osób, które chciałyby się pobawić w szukanie:) Elementy są cztery. 3 nawiązują do gry SH2 i jeden do SH3. Hasło do filmu: anni UPDATE: Film jest już na machinimie, na YT: [video=youtube_share;xCvaEYYR78o]http://youtu.be/xCvaEYYR78o?hd=1 Kilka linków: https://www.facebook.com/SilentHillAnniversary http://www.jay-ness.com/ https://vimeo.com/apaczos http://izabela-kus.blogspot.com/ https://www.facebook.com/kaley.moradian Poniżej przedstawiamy jeszcze kilka screenów z zety od Seleny:) Enjoy!
  13. Witam. Właśnie skończyłem pracę nad animacją poklatkową-CV. Zajęło mi to mniej więcej 6 godzin, i było bardzo męczące. Całość malowana jest farbami plakatowymi( najtańszymi w m1) na ścianie, a na koncu jeszcze przyklejane kartki :) http://www.youtube.com/watch?v=em3Ja7QMpuE
  14. Krótka historia o miłości. 2D. 2,016 rysunków. Photoshop (rysunek) + FlipBook (kolor) + After Effects Animacja: Maciej Pietras Muzyka: Adam Woźniak, Krzysztof Pietras Wychodząc z cienia pragnę zaprezentować i wystawić pod ogień krytyki mój pierwszy krótki metraż, wykonany jako praca dyplomowa na SWSIM. Jestem całkowicie świadom braków zarówno w warstwie samej animacji jak i tempa stylu wypowiedzi, ale to już ironia samorozwoju i procesu twórczego, gdzie dzieci starzeją się szybciej od rodziców... Niemniej jednak pouczony, aby "pokazywać wszystkim i wszędzie" liczę na krytykę. [ATTACH=CONFIG]86422[/ATTACH]
  15. Witam Ukończyłem film:). Jest to realizacja, która stanowi także mój dyplom z malarstwa w pracowni prof. Piotra Klugowskiego. Malarstwo na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Dyplom obroniłem, pojawiły się oczywiście zarzuty "bezpłócienności" i "bezfarbowości";), jednak ten wybór uzasadniłem. Celem był film, który przekładał moje doświadczenia w malarstwie tradycyjnym i cyfrowym na medium filmu animowanego:). Oczywiście wszystko to w ramach open source'owego softu jak i idei dzielenia się doświadczeniami poprzez ujawnienie procesu twórczego;), czyli blog na którym pisałem i jeszcze będę pisać o procesie:). Blender, Gimp, Inkscape,Synfig Studio, Pencil, Ardour, Hydrogen. Zapraszam na bloga Rooms Bombel Studio na Vimeo Bombel Blog pzdr. Kuba
  16. jakubziom

    Duel (WIP)

    Hej, Od kilku miesięcy pracuję w wolnych chwilach nad krótkim filmem z robocikami w roli głównej. Planuję optymistycznie skończyc za ok. pół roku, będzie trwał max. 3-4 minuty :) Jest to moje pierwsze podejscie do czegoś większego niż jedno ujęcie :) W tym projekcie stawiam sobie za zadanie: - nie zanudzic widza :) - opowiedziec prostą 'historię' czyli m.in dobrze dobrac plany, kadry itp. - nabrac trochę wprawy w animacji 3d - połączyc grafikę 2d z 3d - zaznajomic się z programami - stworzyc przekonujące odgłosy i muzykę Historia: W wyniku błędu komputera dwa urządzenia pozostawione na biurku ożywają i zaczynają ze sobą walczyc. Akcja będzie miała miejsce zarówno w świecie realistycznym jak i bardziej 'wirtualnym' kreskowo kolorowym (coś podobnie jak Tron) Oprócz tego co widac mam tez oczywiscie storyboard i animatik całości z zarysowanymi głównymi zwrotami akcji, plus mase 'śmieci' których nie ma sensu tu pokazywac :) obecnie jestem na etapie animacji i koncepcji jak ma wygladac ten świat wirtualny edit:. użyte programy: Maya i MentalRay, Photoshop, AfterFX, Premiere na render 1 klatki 1024x540 w MentalRay schodzi od ok 0:30 min do max 3 minut (WindowsXP, CentrinoDuo 1.66GHz, Radeon X1600, 1GB Ram). Używam formatu PNG 1 klatka zajmuje średnio 1 mb Kilka screenów i 2 PRÓBNE scenki: SCENKA 1: (MOV): 1280x540 22 sek. (przepraszam za kompresję) http://foto1c.eopolszczyzna.pl/cgtalk/max3d/teaser0_lq.mov SCENKA 2: (MOV): 1280x540 19 sek. http://foto1c.eopolszczyzna.pl/cgtalk/max3d/teaser0_lq.mov SCREENY: Robocik niebieski - test - emocje rig: (zrobiłem 2 warstwy kontrolek (nie jestem pewien czy to tak się nazywa po polsku)) 1 - do animacji 2 - do transformacji. Działają one wspólnie np. mogę zrobic 'chodzący' aparat - otworzyc same nogi i je animowac a reszte zostawic zamkniętą ;) Nie planowałem tego ale okazało się że działa :) Pokój - scenografia: Następnym razem wrzucę już trailer :) Pozdrawiam Jakub
  17. Gość

    [SHORT 3d] "Skarpeta"

    Witam, poddaję krytyce nasz najnowszy filmik pt.: "Skarpeta". link (HD) VIMEO: link YouTube:
  18. UPDATE 021_12_2009 - Test realflow rekina -Youtube i obrazek nr 9. Serwus :) wrzucam modele z animacji nad którą pracuję od jakiegoś czasu - "GUGERS" Jeśli będzie zainteresowanie, to postaram się powrzucać inne materiały, i jakieś sample w ruchu i zrobię tu Wip-a. __________ 9. LinkYoutube : [/url] 8. Link Youtube : Filmikw mniejszej rozdziałce, krótszy, ale lepsza jakosc na Rapidshare : . 7. Link Youtube 5. 6. Ten pierwszy domek to sam modeling, jeszcze bez Zbrusha. 1. 2. update 18_11_2009 3. Avik z modelingiem domku i pojedyncza klatka. 4. Link You Tube W projekcie używam: modeling - max rendering - vray ( punktowo też scanline i mentalray ) woda - realflow tereny - vue compo - aftereff animacja - motionbuilder pozdrawiam i życzę powodzenia :) http://www.kannu3d.com/ Łukasz Kowalik 3D
  19. Zachęcam do obejrzenia krótkiego filmu, który wykonany został przez dwóch uczniów szkoły Ringling College of Art and Design na Florydzie. Autorami filmu są Brendan Carroll oraz Francesco Giroldini. Momentami, aż ciężko uwierzyć, że ten film wykonany został przed dwóch uczniów jako praca dyplomowa. Sam Ringling College jednak uważany jest za jedną z najlepszych i najbardziej innowacyjnych szkół jeśli chodzi o grafikę i sztukę w USA.
  20. fps

    Wujek

    Słowo się rzekło, zapraszam serdecznie do obejrzenia filmu "Wujek": WUJEK
  21. Wiem, że nie jest to jakiś spektakularny news, ale kronikarski obowiązek każe poinformować Szanownych Kolegów: "Wujek" otrzymał nagrodę dla najlepszego filmu niezależnego na 13. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Jeleniej Górze. http://www.pisf.pl/pl/kinematografia/news/wyniki-13-miedzynarodowego-festiwalu-filmowego-zoom-zblizenia-2010
  22. Witam, Dzisiaj na pożarcie rzucam shorta robionego jako kartka świąteczna/końcoworoczna Studia filmowego Odeon http://vimeo.com/8036232 Credits: Director/Inspirator Matej Subieta Animator/Composer Dawid Borkiewicz Music/Sound FX Adam Wardin DOP Paweł Tybora Gaffer/Photographer Paweł "Storm" Krawczyk Editing/Concept Art Matej Subieta Editing Support Krzysztof Woźniak Make-up Ali Kosoian Costume designer Ewa Leśniewska Costume designer assistant Agnieszka Subieta "Spring" Julia Pryzińska "Summer" Joanna Paterek "Autumn" Agnieszka Subieta "Winter" Katarzyna Seredyńska © Odeon Film Studio 2009 Z góry bardzom wdzięczny za wszelkie komentarze:) Pozdrawiam DaveBorck
  23. Po raz trzeci, po "Sztuce Spadania" i "Arce" polski film otrzymuje Grand Prix za animację na tym festiwalu - w tym roku w kategorii DigiArt. Wuj Mat pozdrawia z podróży, a informacja o nagrodzie pod tym adresem: Tirana International Film Festivale 2009 - Digiart Awards
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności