Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'sci-fi' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 19 wyników

  1. Hej, wrzucam swój ostatni projekt. Jest to mój pierwszy oryginalny design inspirowany pierwszymi odrzutowcami oraz życiem morskim. Modele koncepcyjny i produkcyjny wykonane w Majce i Z-brush'u. Teksturowane w Painterze i renderowane za pomocą 3ds Max'a i V-Ray'a. Artstation: https://www.artstation.com/artwork/YXY9P Enjoy! ;)
  2. Witam. Chciałbym się z wami podzielić pracą którą wykonałem w ramach nauki nowego softu. Głównie jestem czytelnikiem forum, ale tym razem liczę na wasze opinie, dzięki którym mogę poprawić swoje umiejętności. Software: Maya - modelowanie, 3d-coat - uvw mapping, Quixel - mapy i tekstury, 3ds max 2014 i V-Ray - renderowanie, oświetlenie, ogólnie składanie w całość. Postprodukcja w Photoshop CS6. Flarę dodałem z pomocą Google Nik collection. Do oświetlenia wykorzystałem mapę HDRI nieba z chmurami, (odbitą w poziomie, tak aby chmury otaczały całą scenę) i V-Ray sun.
  3. Kilka prac zrobionych hobbystycznie po pracy, łączy je kwadratowy format. 2 z nich to okładki do wymyślonych płyt ;) tradycyjne modelowanie (bez rzeźbienia) Soft: Blender (cycles render) + PS
  4. Heyo, Dawno mnie tu nie bylo o ile wogole kiedys bylem :D. Ale pomyslalem ze moze kogos zainteresuje Proof of Concept do filmu RISE. Mialem przyjemnosc byc calkowicie odpowiedzialny za kilka scen wspolpracujac bezposrednio z rezyserem Davidem Karlakiem, Mikiem Hillem , Scottem Metzgerem, Aaronem Beckiem, Justinem Johnsonem... o jezu ... duzo bylo tych zajebistych postaci w tym takze jeszcze dwoch Polakow Arkadiusz Leszko i Daniel Niszczota. Mam nadzieje ,ze sie spodoba. Troche wody w Wisle juz uplynelo, ale to nadal jest projekt bliski memu sercu. Prawa poszly do Warner Brothers i walczymy o pelny metraz.Przepraszam jesli jakies linki zostaly zle zamieszczone lub cos w tym stylu. Jak juz mowilem dawno mnie tu nie bylo. Milego lookania https://vimeo.com/156050986 Tu mozecie znalezc troche wiecej informacji. http://www.conceptrise.com i tu https://www.artstation.com/artwork/KEBPG o i tu jest cos jeszcze. https://www.gnomon.edu/community/events/an-evening-with-david-karlak-the-making-of-rise Pozdrowki Szymczak - - - Połączono posty - - - Czy moglbym prosic ktoregos z adminow o poprawne wklejenie linku?? Cos sie u mnie krzaczy.... z gory dziekuje i pozdrawiam raz jeszcze.
  5. Ostatnio udało mi się zrobić model R2-D2, który później będzie użyty w większym projekcie graficzno-fotograficznym. Modelowanie w 3ds maxie, tekstury w Quixelu, a render to Vray. W sumie była to też taka moje pierwsza próba z Quixel Suite 2 pod Vraya. W poprzedniej wersji musiałem się mocno nakombinować, żeby mapki wyglądały znośnie, tutaj jest trochę lepiej, ale też jeszcze nie do końca tak jakbym chciał, aby ten eksporter działał.
  6. Witam, zlecę wykonanie modułów statków kosmicznych do gry UniverseV. Szczegóły odnośnie gry można znaleźć tutaj https://www.facebook.com/universevthegame/. Jeśli ktoś jest zainteresowany ofertą proszę o kontakt mailowy ([email protected])
  7. Zapraszam do obejrzenia krotkiego, animowanego filmu "Empsillnes". Spedzilem nad tym ok. 4 lat i milo jest zrzucic ten projekt na zawsze z mysli. Po objerzeniu miloby bylo uslyszec wasze opinie zarowno pozytywne jak i negatywne. Jezeli pojawia sie pytania rowniez odpowiem. Strona na ktorej znajduja sie dodatkowe informacje znajduje sie tutaj: http://empsillnes.byethost3.com/about.html Film obejrzycie zarowno na Vimeo jak i na youtube: Przeczytacie rowniez wywiad ze mna na temat filmu i tematow wokol filmu w serwisie OPIUM pod tym linkiem: http://opium.org.pl/2016/01/12/empsillnes-film-wywiad-z-tworca-jakubem-grygierem/ "Empsillnes" to krotkometrazowy animowany dramat fantastyczno-naukowy w rez. Jakuba Grygiera. Historia opowiada o kosmicznym rozbitku pragnacym powrocic do domu. Nie podejrzewa on jednak ze swiat, ktory znal jest bezpowrotnie utracony. Film zostal wykonany praktycznie jednoosobowo w domu w przeciagu kilku lat. Milego ogladania. Pozdrawiam forum max3d.pl
  8. To dziwna praca...będąc zmęczony robieniem w architekturze i kolejnych deadline'ów, zacząłem w 2009 wieczorkami dłubać coś tam, Porobiłem kilka wieczorów jakichś pierdów, słup betonowy, 2 tesktury, 1 rura...potem w 2011 wróciłem do tego na tydzień i trochę więcej się działo - oświetlenie, testy GI żeby błędów nie było (tak tak, trza to było testować całymi dniami bo Cinema 4D R10 ma dziwny silnik GI, ale da się z niego sporo pocisnąć)...potem w 2013 znowu na chwilę i tak w końcu 2 lata na dysku leży i więcej nie mam już ochoty przy tym siedzieć. Pomysł był taki w 2009 żeby pokazać jakieś podziemia, ale żeby dużo modelować a nie robić w photoshopie...w 2011 postanowiłem że będzie jakaś mała historia na obrazku i może jednak nie poradzę sobie z modelowaniem wszystkiego...no i w 2013 okazało się że jednak w PS sporo będzie pracy bo postaci nie zrobię tak jak bym chciał, oświetlenia też nie, a z kolei jakieś wolumetryki na mojej Cinemie R10 po prostu się nie policzą :) Ale historia powstała (o ranym, jaki byłem dumny jak zrobiłem sobie zdjęcie i wstawiłem do renderu he he) niepokój jakiś tam mam nadzieję jest i trochę taki klimat kadru z filmu też może się udało przemycić :) Oczywiście każda uwaga będzie cenna, każde wetknięcie palucha w moją dumę i pychę także, a mentalne sprowadzenie mnie do parteru jak najbardziej wskazane i pożądane :) Do pracy koleżanki i koledzy! Soft użyty: -) Cinema 4D R10 - -) Photoshop Elements 5, a potem CS3 a potem to nawet w Gimpie chyba robione było parę rzeczy :) -) Blender - tam rury zrobiłem które są widoczne na górze obrazka (jest jakiś UVMapping i ręcznie rysowane tekstury brudów...just wow! :) )
  9. Wróciłem do mojego starego projektu. tzn nie taki stary bo z tego rocznika. tak więc obecnie sprawa wygląda tak: Cały projekt można obserwować pod tym linkiem LINK DO PROJEKTU Obecnie modeluje część do której będzie przymontowane ramie, zostało wymodelować mocowania dla śrub aby doczepić to do reszty szkieletu. no i mechanizm obrotu ramienia, i potem ramie.. closeup tego elementu całość modeluje tak abym bez problemu mógł to zrigować i aby mechanicznie miało to sens.
  10. Chyba nie trzeba zapowiedzi lub dluzszego wstepu.
  11. Witam, Jestem tu nowy jednak forum znam od lat. W końcu się przełamałem i postanowiłem coś dodać od siebie. 3dsmax + vray + photoshop. Calość docelowo 8000x6000px. Pozdrawiam!
  12. Cześć. Łapcie moją pracę, którą wykonałem całkiem niedawno. Model wyrzeźbiłem i pomalowałem w Zbrushu, w nim też przygotowałem UV. Z xNormala wyplułem potrzebne mapy w tym diffuse, normal, occlusion. W Photoshopie przygotowałem specular map, gloss map, translucency map. Całość wyrenderowana real time w Marmoset Toolbag 2 i na koniec skomponowana w Photoshopie. Proszę zostawcie mi jakiś feedback w komentarzach poniżej. Grunt to opierać swój rozwój na konstruktywnej krytyce, tak więc wszelkie opinie mile widziane.
  13. Witam wszystkich. Byłem zarejestrowany już od jakiegoś czasu tutaj ale ograniczałem się tylko do oglądania. Wasze prace są niesamowite, będzie mi bardzo miło uzyskać od Was jakiekolwiek uwagi i wskazówki. Dziękuję za uwagę :)
  14. Witam wszystkich! Zakładam swój pierwszy temat, gdyż tak na prawdę pierwszy raz mogę śmiało pokazać swoją najnowszą pracę. Tym razem jest to scena sci-fi, która miała przedstawiać pomieszczenie z sondami, coś w stylu pomieszczenia medycznego. Całość została "sklejona" w UDK, natomiast modele i texturki to Maya + PS. W pewnym momencie chciałem już zamknąć pracę nad tą sceną, ale z każdym dniem widzę w niej coraz więcej niedoskonałości, zwłaszcza jeżeli chodzi o oświetlenie i cały post. Dlatego będę bardzo wdzięczny za pomoc, pokazanie gdzie wg was popełnione są błędy, co można faktycznie poprawić aby całość wyglądała lepiej. Tak więc zapraszam do obejrzenia sceny i dzięki za wszystkie porady! ;)
  15. Postanowilem zalozyc mala teczunie. Zdarza sie ze popelnie jakas pracke lub szkic i potrzeba mi jakiegos swieżego spojrzenia zby dokonczyc ja lub poprawic. Licze na Wasza pomoc. Na pierwszy rzut speed. ktory mial byc wstepem do pracki na CG "strange behaviour" ale sie rozmyslilem. Mimo to chcialbym ja dokonczyc. ale gdzies mi zniknela wizja calosci. ------------- musialem pousuwac stare szkice. zreszta nie byly jakies specjalnie fajne :-)
  16. Witam serdecznie i dzięki za odwiedzenie mojej teczki. Zaczynam skromnie, tylko jedną pracką, moją pierwszą w digitalu (do tej pory tylko węgiel/grafit/akryl). Postać wykonana bez referek, w całości z wyobraźni. Komentarze i korekty mile widziane :).
  17. Jest to projekt myszy komputerowej. Póki co bardziej concept niż prawdziwy projekt. W każdym razie jest to wczesny render wglądowy.
  18. Witam wszystkich po długiej przerwie :) Razem z kolegą ( Noiprox ) postanowiliśmy założyć temat, w którym będziemy umieszczać nasze "wypociny". Razem z Tomaszem szykujemy pracę inżynierską pod nazwą "Proces tworzenia postaci cyfrowej z wykorzystaniem technologii 2D i 3D". Narazie zastanawiamy się nad samą postacią. Na pewno będzie to młoda kobieta żyjąca przyszłości. Mamy pełno pomysłów na różnego rodzaju gadżety, które w przyszłości prawdopodobnie będą ułatwiać życie człowiekowi. Każdy pomysł zaprezentujemy :). Myślimy o tym, by stylem nawiązać do takich produkcji jak Mirrors Edge i Ghost in the Shell. Póki co koncepcji jest wiele i mam nadzieje, że pomożecie nam wybrać tą najlepszą ;). Noiprox jest odpowiedzialny za: - design postaci - concept arty - postproduction - prezentacje końcową Natomiast ja odpowiedzialny za: - modelowanie postaci 3D - tekstury - ustawienie sceny pod rendering Jeśli czas i możliwości pozwolą zajmę się też przygotowaniem jakiejś małej sceny 3D ( może jakiś pojazd ). Przyznam bez bicia, że nie mam doświadczenia w modelowaniu postaci, ale właśnie dlatego postanowiłem podjąć się tego wyzwania, by nauczyć się czegoś nowego... Tomasz ma już pierwsze koncepcje, które umieści zaraz poniżej.
  19. Wreszcie znalazłem odrobinę czasu, żeby coś pomodelować hobbystycznie. Zobaczyłem, że na game arcie mają bitwe z alienami. Ja do GA sie nie pcham na razie. Wymyśliłem takiego obcego (zainspirowanego Mass Effectem - choć wszelkie podobieństwa przypadkowe ;)). To zajęło mi 30 minut. Jak pisałem - czasu mało mam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności