Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'oczy' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 5 wyników

  1. Witam, Chciałem podzielić się z Wami nową pracą do folio :) Modelowanie: Zbrush, Marvelous Designer, Maya. Renderowane w Vray dla Maya. https://www.artstation.com/artwork/OYbnw
  2. Witam, kilka prostych pytań do zawodowych grafików. Ile godzin bez przerwy pracujecie przy komputerze i jaki ma to wpływ na Wasze oczy ? Nie szczypią/nie przesuszają się wieczorem ? Czy dla grafików pracujących w biurze przy komputerze przewidziane są jakieś przerwy ? Czy macie specjalne monitory ? Męczy mnie ta sprawa, bo praca fajna, ale myślę, że są spore skutki uboczne dla oczu, a niestety moje są wrażliwe, robią się czerwone i swędzą.
  3. Cześć, Od dawna mam problem z umiejscowieniem oczu w modelu głowy. Ponoć szerokość głowy to pięciokrotność szerokości oka (kącików powiek) a same gałki mają 2.5 centymetra, a odległość między źrenicami to 6 cm. Zawsze jednak gdy się do tego stosuje zaczyna to wyglądać dziwnie. Jak dopasuje taki układ gałek do wewnętrznych kącików to wtedy mam dużo pustki po zewnętrznej części i na odwrót. Dociągnięcie modelu powiek sprawia, że proporcja pięciokrotności się wali. Jak uda mi się je dopasować tak by stykały się z zewnętrznym i wewnętrznym kącikiem to wtedy jest to najszersza część gałki przez co oczy są absurdalnie wystające :( Jak sobie z tym radzicie? Gdy robię na czuja to też nie wygląda dobrze. Pół biedy gdy chodzi o postać charakterystyczną ale przy klasycznej, zawsze mam z tym problem. https://goo.gl/photos/SzvYq7UBDjRp3ac27
  4. witam, Jak zrobić animacje, aby oczy robota mrugały ( zapalały się i gasły w wybranych momentach)? Próbowałem w teksturze ustawić self illumination, ale okazało się, że nie można tego parametru zmieniać w wybranych klatkach ( zmienia się dla całej animacji). Próbowałem też do środka wrzucić światło omni, ale w rezultacie tylko widać odblaski na pobliskich powierzchniach, a same oczy pozostają ciemnie ( nie świecą sie jak w przypadku self illumination). Przydało by się coś w stylu self illumination ,ale z możliwością kontroli na osi czasu. Jakieś propozycje?
  5. Witam, chciałam się z wami podzielić zajawką do cinematiku gry Memory of Soul grupy Shadow Cube http://memoryofsoul.com/ Całość ukaże się światu na przełomie września/października. Wykorzystane: Zbrush, 3ds Max, Vray, PS [ATTACH=CONFIG]95736[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]95735[/ATTACH]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności