Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'modelowanie' .

Trwa przebudowanie indeksu wyszukiwania. Prezentowane wyniki mogą być niekompletne.
  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 2 wyniki

  1. Od jakiegoś czasu pracuję nad nową (czwartą) edycją poradnika "Wirtualne modelarstwo". Właśnie ukończyłem dwa z czterech planowanych tomów, i pomyślałem, że ta para już może być użyteczna: Publikacja opisuje odp podstaw stworzenie dokładnego modelu historycznego samolotu (tego P-40 z okładki) i jego użycie w wizualizacjach. W porównaniu do poprzedniej edycji (z 2015 r) wprowadziłem istotne zmiany w proponowanych technikach pracy (workflow), korzystając z nowych funkcji, szczególnie Blendera. W związku z tym musiałem stworzyć na nowo około 80% zawartości tych dwóch tomów i zbudować opisywany model na nowo. Przygotowania opisują, gdzie znaleźć materiały referencyjne (plany, rysunki, zdjęcia). Do ich porównywania i przygotowywania wykorzystuje Inkscape (wektorowy program rysunkowy 2D, podobny do Corel Draw). Dla koneserów, dodałem tu także opis jak korzystać z oryginalnej dokumentacji samolotu (zeskanowanej z mikrofilmów). 279 stron, 408 ilustracji. Modelowanie opisuje, jak zbudować model historycznego samolotu w Blenderze 3.3, na przykładzie myśliwca Curtiss P-40B. Zakładam, że użytkownik może nic nie wiedzieć o programach do modelowania, a w szczególności nie zna Blendera. Dlatego książka zaczyna się od wprowadzenia do tego programu. 684 strony, 1170 ilustracji. W skład serii wejdą jeszcze dwa tomy: Materiały i tekstury, opisujący jak "pomalować" model (planowana publikacja - wiosna 2025. Tu jest poprzednia edycja, dla Blendera 2.7) Szczegóły, opisujący tworzenie wewnętrznych detali samolotu, animację i aranżację sceny do wizualizacji (tu jest poprzednia edycja, dla Blendera 2.7) Oczywiście, kolejne tomy będą tworzone w aktualnych wersjach LTS Blendera. W umieszczonych przy plikach towarzyszących książkom erratach będę umieszczał uwagi, co uległo zmianie od chwili publikacji. Publikacja w języku polskim jest na licencji CC 🙂. Pod wskazanymi linkami znajdziecie m.in. pliki PDF do pobrania.
  2. Stanowisko modelarz 3D: Rozbudowujemy dział 3D! Piloci Studio tworzące animacje 2D i 3D na rynek eventowy, reklamowy, poszukują osoby uzdolnionej w modelowaniu przestrzennym. Zależy nam na umiejętnościach związanych z oprogramowaniem, ale też na wyczuciu estetyki zarówno w pracy nad assetami organicznymi, jak i hard-surface. Praca na miejscu w biurze w Krakowie. W zakres obowiązków wchodzi: — Projektowanie przestrzeni na potrzeby produkcji telewizyjnych. — Modelowanie wysokiej jakości modeli 3D na potrzeby prerenderowanych animacji. — Optymalizacja modeli pod rozwiązania real-timowe w środowisku Unreal Engine 4. — Tworzenie UV Map. — Przygotowanie wysokiej jakości tekstur. — Współpraca przy Look Dev-ie scen. Używamy oprogramowania: — Cinema 4D (ewentualnie Blender). — Pakiet Substance Painter, Substance Designer, Substance Sampler. — Rizom Lab. — ZBrush. Oferujemy dostęp do najnowszych technologii i współpracę z licznym gronem specjalistów sztuki cyfrowej. Bierzemy udział w licznych, ciekawych projektach i tworzymy komfortowe, umożliwiające rozwój środowisko pracy. Jeżeli chcesz być jego częścią, wyślij portfolio / CV na adres: [email protected] Rodzaj umowy: B2B lub UoD Wynagrodzenie: 6000 - 10000 Netto (zależne od umiejętności)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności