Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'feels3' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 2 wyniki

  1. Witam, Po kilku torach wykonywanych hobbystycznie w wolnym czasie dla rfactor2, przyszła pora na komercyjne tory wykonywane dla SimBina, na platformę DTM Experience. Tory to min: Lausitzring, Moscow Raceway, Ochersleben, Brands Hatch. Obecnie kolejne są w produkcji, min Sonoma Circuit (na samym dole, ostatnie 4szt) Kilka ujęć: Pozdrawiam Wojtek
  2. Witam, Kilka miesięcy temu pokazywałem tutaj swój pierwszy tor na platformę rFactor 2, po drodze popełniłem jeszcze dwa, i tym ostatnim, chciałem się tutaj pochwalić. Tym razem wybór padł na polski tor Poznań. Tor budowany z pomocą chłopaków z Simracing.pl , którzy dostarczyli mnóstwo potrzebnych materiałów, tysiące zdjęć, mapy, czy nawet rysunki z CADa, wszystko w celu najwierniejszego odwzorowania toru. W porównaniu do poprzedniego toru udało mi się poprawić lepsze zastosowanie shaderów, mocno podskoczyła różnorodność tekstur oraz dla niektórych obiektów wypiekałem AO,(teksturq lub vertex paint, zależnie od tego co obsługiwał shader dla danego obiektu). Sam layout jest bardzo interesujący, w szczególności dla aut klasy GT, jak ktoś miał okazję jeździć po prawdziwym to myślę na tym szybko się odnajdzie. Jeśli ktoś posiada rFactor 2, to tor gotowy do pobrania i zainstalowania jest tutaj: link oraz pozostała galeria: shot1 shot2 shot3 shot4 shot5 shot6 shot7 shot8 shot9 shot10 shot11 shot12 shot13 Pzdr.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności