Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'grafika 2d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 23 wyników

  1. Witam. Nie chce mi się wgrywać pojedynczych projektów więc daje link do portfolio na dribbble. https://dribbble.com/pieczynski
  2. Witam w mojej teczce 3D! Zapraszam do oglądania. Oraz do odwiedzenia mojego portfolio https://www.artstation.com/artist/ludwik Robot 3Dmax+KeyShot Liazard Rider Figurka 28mm gotowa do wydruku 3D. Zbrush+KeyShot Podgląd 3D pod adresem: https://sketchfab.com/models/6630be86f37541ee9f717c0ec2a16b33
  3. Witajcie, jestem tu całkiem nowa i chciałabym podzielić się z wami moją twórczością oraz prosić o rady, by udoskonalić swój warsztat. Moim celem jest zostanie concept artist, ale wiem że to nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Wiem że jest sporo pracy przede mną ale perspektywa możliwości poprawy swoich umiejętności jest najlepszą nagroda za włożony trud. Głównie skupiam się na postaciach i to im poświęcam większość moich prac, jednak staram się nie ograniczać zanadto. Mam nadzieję że uda mi się spełnić swoje marzenie i będę mogła podążać za swoja pasją.
  4. Studio REIKON GAMES poszukuje artysty 2D do tworzenia animowanych efektów specjalnych do projektu RUINER (link) Efekty byłyby stylizowane na anime. Przykładowa referencja tutaj ( ) i tutaj ( ). Praca na miejscu lub zdalnie (wówczas mocno wskazane byłyby regularne wizyty w studio). Znajomość silnika Unreal Engine 4 mile widziana (ale nie jest niezbędna). Zainteresowanych proszę o kontakt: [email protected] lub na PM
  5. Pixplay - Videos & More Jesteśmy nową firmą na rynku Poznańskim. Zajmujemy się tworzeniem filmów reklamowych. W związku z planowanym rozwojem poszukujemy do współpracy grafika 2D/3D ze znajomością programów typu After Effects, oraz zagadnień związanych z compositingiem. Informacje wraz z linkami do przykładowych prac prosimy przesyłać na adres [email protected]
  6. Witam Jestem miłośnikiem barteru : ) Szukam osób biegłych w wizualizacji, w zamian najchętniej zaoferował bym własną pracę (2D, modeling 3D, projektowanie, concept art). Jestem dizajnerem a z wykształcenia grafikiem, programami: 3D max, Archicad, Photoshop, Corel i In Design posługuję się od 10 lat. Jeśli chodzi o Max'a uważam się za biegłego w modelingu (z wyjątkiem NURMS) z grafiki 2D może to być choćby przygotowanie tekstur lub postprodukcja, rysunek wektorowy także CAD'owski i wiele innych ...wszystko do uzgodnienia. Nie radzę sobie jednak z tematami rendering, texturing i lighting, potrzebuję fotorealistycznych renderów mebli (głównie lamp) a czasem wnętrz. Zapraszam do współpracy IRe [email protected]
  7. Studio T-Bull Sp. z o.o. zajmujące się tworzeniem gier mobilnych zatrudni utalentowanego grafika 2D do tworzenia grafik promocyjnych. Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało: - układanie scen w Unity pod grafiki marketingowe - budowanie grafik ze zdjęć wraz z ich podmalowywaniem (matte painting) - projektowanie ikon do gier Idealny kandydat będzie cechował się zaawansowaną znajomością Photoshopa, podstawowym obyciem w Unity3D, świetnym zmysłem estetycznym, wysoką kreatywnością i solidnym portfolio. Formą zatrudnienia będzie umowa o pracę na pełen etat. Oferujemy śniadania i obiady pracownicze, kompot i nieograniczoną kawę, a także opiekę medyczną w Enel-Med. Siedziba firmy znajduje się w Sky Towerze we Wrocławiu. Praca wyłącznie stacjonarna. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt przez naszą stronę internetową http://www.t-bull.com lub mail [email protected].
  8. paradoXteam to niezależne studio tworzące gry komputerowe na platformy iOS i Android. Poszukujemy do naszej nowej produkcji zdolnej osoby - nie koniecznie z doświadczeniem w branży gier komputerowych. Główne zadania: - przygotowanie grafiki i ilustracji do gry w oparciu o przedstawiony projekt i wytyczne Oczekiwania: - kreatywność, - terminowość, - znajomość narzędzi do tworzenia grafiki wektorowej i rastrowej Oferujemy: - różne formy współpracy, - elastyczny czas pracy, - możliwość współpracy przy kolejnych projektach, - uczciwe wynagrodzenie, Oferty wraz z własnym portfolio i oczekiwaniami finansowymi prosimy wysyłać pod adres:[email protected] Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam, Dariusz Morawiec
  9. Szczęść Boże! To moje drugie podejście na waszym forum spowodowane zmianą loginu i pójściem w trochę inną stronę. W tej teczce mam zamiar umieszczać swoje prace z dziedziny Matte Painting'u. Nie będę ukrywał, że to moje pierwsze kroki dlatego też na początek zaczynam od prac czysto w dwóch wymiarach. Po opanowaniu tej części na własnych fotografiach, chciałbym rozpocząć prace, w których będą wykorzystywane obiekty 3D. Będę wdzięczny za wszelkie słowa krytyki oraz wskazówki, które pozwolą spokojnie brnąć w ten temat. Straszny dom Na sam początek zdjęcie, które pewnie znacie z tutoriali: Natomiast tutaj moja wersja: Chciałbym zaznaczyć, że w znacznej części tutek posłużył mi jako wskazówka do zagadnień, które należy poznać aby rozpocząć pracę nad powyższym projektem. Zapraszam do komentowania.
  10. Artifex Mundi to studio deweloperskie od 2007 działające na krajowym i światowym rynku gier komputerowych. Zajmujemy się tworzeniem gier casualowych na platformy PC, Mac, IPhone, IPad i Android. Nasze najnowsze produkcje – Time Mysteries: The Ancient Spectres i Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek – otrzymały status Collector’s Edition i zbierają najlepsze recenzje na światowych portalach. Produkcje realizowane są z wykorzystaniem własnego silnika Spark Casual Engine. Technologia ta pozwala na efektywne tworzenie gier na wszystkie popularne platformy. Więcej o Nas na naszej stronie www.artifexmundi.com Grafik 2D (miejsce pracy: Zabrze) Oczekujemy: [*=left]Bardzo dobrego warsztatu plastycznego (operowanie światłocieniem, wyczucie przestrzenii koloru, wyczucie kompozycji) [*=left]Elastyczności w dostosowywaniu stylu do aktualnie tworzonych projektów [*=left]Umiejętności tworzenia grafiki 2D zarówno na poziomie konceptu, jak i finalnej jakości [*=left]Bardzo dobrej znajomości programu Photoshop i techniki matte-paintingu [*=left]Fantazji, pomysłowości, talentu rysowniczego, wyobraźni Dużymi atutami będą również: [*=left]Znajomość pozostałych części pakietu Adobe CS [*=left]Znajomość programów do grafiki 3D – 3D Studio Max, ZBrush [*=left]Doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych [*=left]Umiejętność rysowania postaci ludzkich – szkic oraz wykończenie Zakres obowiązków: [*=left]Wykonywanie scen do gier typu Hidden Object Puzzle Adventure Oferujemy: [*=left]Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i otrzymywanych zadań [*=left]Miłą i przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole [*=left]Możliwość współpracy z twórcami gier posiadającymi wieloletnie doświadczenie w branży [*=left]Duże możliwości rozwoju podczas pracy nad interesującymi projektami [*=left]Indywidualnie ustalane godziny pracy w wymiarze dostosowanym do możliwości Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem (2D/03/12). Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą zdn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.) Zastrzegamy sobie prawo do rozmowy jedynie z wybranymi kandydatami
  11. No więc, żeby nie wyjść na ostatniego chama, na początek witam wszystkich forumowiczów. Forum jest mi jeszcze dokładnie nieznane, ale w dobrej wierze polecił mi je kolega, więc ufam że szybko się tu odnajdę, rozwinę i może sama stanę się w czymś pomocna. Tak więc o mnie: rysunkiem i malarstwem zajmuję się praktycznie od dziecka, w większości jestem samoukiem, tak też jest w przypadku mojej przygody z programami graficznymi i tabletem. Mam jednak sporo zaległości w sztukach tradycyjnych bo pomiędzy 18-22r.ż niewiele ćwiczyłam i muszę to teraz nadrabiać. Pracę na tablecie zaczęłam jakieś 4 lata temu, ale aż do października tamtego roku - kiedy to zdecydowałam się pójść na studia graficzne - traktowałam jako zabawę. Od kilku miesięcy muszę podchodzić do tego poważnie. Dłużej was nie zanudzając, poniżej prezentuje dwie moje prace na zaliczenie z podstaw projektowania graficznego i struktur wizualnych. a) projektowanie graficzne - plakat sztuki teatralnej, ma przedstawiać kobietę zamkniętą w sferze konwenansów, z którą musi się godzić, choć wolałaby, aby jej życie było bardziej pasjonujące b) struktury wizualne - projekt koegzystencja - plakat, który w zamiarze ma poruszać problem handlu kobietami i zmuszaniem ich do prostytucji. Niewiele umiem powiedzieć na temat pierwszego, w drugim wiem, że mam spory problem jeszcze z dłońmi, no i kwestia siniaków i zadrapań była dla mnie sporym wyzwaniem. Ogólnie najbardziej jestem zadowolona z twarzy i piersi. To tyle, proszę o uczciwe i konstruktywne komentarze.
  12. Szanowni Państwo, Biuro architektoniczne KB Projekt, z siedzibą przy ul. Cystersów 7B w Krakowie poszukuje grafika do wykonania projektu graficznego portalu. Wymagane duże doświadczenie w projektowaniu skomplikowanych layoutów, z dużą liczbą odnośników oraz zawierających bardzo nowoczesne rozwiązania graficzne i funkcjonalne. Chcemy, by projekt wyprzedał pod tym względem istniejące w sieci portale o podobnej tematyce. Kandydat musi posiadać wieloletnie doświadczenie w pracy z grafiką 2D, pracować na legalnym oprogramowaniu i mieć bogate portfolio wykonanych projektów internetowych. Oferujemy umowę o dzieło i możliwość pracy przy wymagającym i ambitnym projekcie internetowym. Kandydatury proszę zgłaszać na adres [email protected]
  13. Firma one2tribe poszukuje artysty 2D do pracy nad przeglądarkową grą z gatunku RPG. Poszukujemy do pracy na miejscu w Warszawie utalentowanego artysty z umiejętnością tworzenia wektorowej grafiki 2D. Mile widziane będzie doświadczenie w tworzeniu interfejsów graficznych , gier 2D czy znajomość technologii Flash. Oferujemy możliwość pracy przy ciekawym i ambitnym projekcie dla światowego potentata rynku gier online free-to-play. Zakres obowiązków będzie związany głównie z tworzeniem grafiki (ew. animacji) do rozbudowanego interfejsu gry RPG, ilustracji fabularnych oraz ikon. Wymagania: umiejętność tworzenia dobrej grafiki wektorowej 2D, łatwość oswojenie się ze stylem cartoon. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń z portfolio na adres: [email protected]
  14. Nazwa Firmy / imię nazwisko w przypadku osoby prywatnej *: SolutionCode Strona Firmowa: http://solutioncode.com Poszukuję osoby na stanowisko*: Grafik 2D Forma zatrudnienia*: umowa o dzieło, praca zdalna Obowiązki*: Wykonanie kompletnego projektu gry przeglądarkowej . Wymagania: wysokie umiejętności plastyczne, dbałość o szczegóły, kreatywność Kontakt*: Zainteresowanych prosimy o wysylanie maili na adres [email protected]
  15. Teyon Firma Teyon to producent i wydawca gier komputerowych o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy autoryzowanym developerem na wszystkie najważniejsze platformy: Playstation 3, Xbox 360, Nintendo 3DS, Nintendo DS/DSi, Wii, Sony PSP. Tworzymy także na platformy: PC, Macintosh, iPhone/iPad oraz Android. W związku z powiększaniem zespołu, poszukujemy osób na stanowisko: Grafik 2D Oferujemy: Zatrudnienie w nowoczesnej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym Elastyczne godziny pracy, odpowiadające studentom każdego roku studiów Kontakt z najnowszymi technologiami Możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole Wymagania: Zmysł plastyczny Bardzo dobra znajomość programów do edycji 2D w szczególności programu Adobe Photoshop Kreatywność i sumienność Chęć dalszego rozwoju min. 3/4 etatu Mile widziane: Zamiłowanie do gier komputerowych Dodatkowym atutem będzie znajomość programów do edycji 3D Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkich, którzy szukają stabilnej pracy w dużej i profesjonalnej firmie o zasięgu międzynarodowym, dającej możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju technologicznego. Aplikację wraz ze swoim portfolio prosimy przesyłac za pośrednictwem http://www.teyon.com w zakładce corporate -> jobs (w temacie wiadomości prosimy koniecznie o napisanie Grafik 2D Łódź) Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami Do dokumentów aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."
  16. Artifex Mundi to studio deweloperskie od 2007 roku działające na krajowym i światowym rynku gier komputerowych. Zajmujemy się tworzeniem gier casualowych na wszystkie najpopularniejsze platformy. Nasza najnowsza produkcja - Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek otrzymała status Collector’s Edition i zbiera najlepsze recenzje na światowych portalach. Więcej o Nas na naszej stronie www.artifexmundi.com Grafik 2D (miejsce pracy: Kraków) Oczekujemy: Bardzo dobrego warsztatu plastycznego (operowanie światłocieniem, wyczucie przestrzeni i koloru, wyczucie kompozycji) Elastyczności w dostosowywaniu stylu do aktualnie tworzonych projektów Umiejętności tworzenia grafiki 2D zarówno na poziomie konceptu, jak i finalnej jakości Bardzo dobrej znajomości programu Photoshop i techniki matte-paintingu Fantazji, pomysłowości, talentu rysowniczego, wyobraźni Dużymi atutami będą również: Znajomość pozostałych części pakietu Adobe CS Znajomość programów do grafiki 3D – 3D Studio Max, ZBrush Doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych Umiejętność rysowania postaci ludzkich – szkic oraz wykończenie Zakres obowiązków: Wykonywanie scen do gier typu Hidden Object Puzzle Adventure Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i otrzymywanych zadań Miłą i przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole Możliwość współpracy z twórcami gier posiadającymi wieloletnie doświadczenie w branży Duże możliwości rozwoju podczas pracy nad projektami na najpopularniejsze obecnie platformy gier komputerowych Indywidualnie ustalane godziny pracy w wymiarze dostosowanym do możliwości Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem (2D/KR/11). Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. ) Zastrzegamy sobie prawo do rozmowy jedynie z wybranymi kandydatami
  17. Firma one2tribe poszukuje grafików 2D do pracy nad przeglądarkową grą z gatunku RPG. Poszukujemy do pracy zdalnej lub na miejscu, w Warszawie grafików z umiejętnością tworzenia wektorowej grafiki 2D i/lub ikon. Mile widziane będzie doświadczenie w tworzeniu interfejsów graficznych , gier 2D czy znajomość technologii Flash. Oferujemy możliwość pracy przy ciekawym i ambitnym projekcie dla światowego potentata rynku gier online free-to-play. Zakres obowiązków będzie związany głównie z tworzeniem grafiki (ew. animacji) do rozbudowanego interfejsu gry RPG oraz zestawu kilkuset ikon. Wymagania: umiejętność tworzenia dobrej grafiki wektorowej 2D, oswojenie ze stylem cartoon, efektywność i terminowość. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń z portfolio na adres: [email protected]
  18. Małe studio developerskie poszukuje kreatywnego, sumiennego i zaangażowanego grafika 2D do płatnej współpracy przy tworzeniu gry przeglądarkowej. Gra będzie zręcznościówką w trybie multiplayer i będzie zawierała elementy gier typu social. Projekt jest już w trakcie realizacji i potrzebujemy osoby, która pomoże nam wypełnić świat gry. Rozgrywka jest osadzona w świecie dzikiego zachodu, inspirujemy się spaghetti westernami, czyli: Clint Eastwood, Sergio Leone i te sprawy. Jesteśmy zlokalizowani w Olsztynie, ale szukamy osób z całej Polski do pracy zdalnej, niemniej jeśli jesteś z okolic to dla nas wielki plus. Praca będzie wymagać: - tworzenia grafiki 2D w już pewnym określonym stylu (http://www.coderush.pl/wp-content/uploads/2010/12/big_logo.jpg) - tworzenie animacji 2D - tworzenie koncept artów jak i kontentu reklamowego - zmysłu estetyczne, aby pomóc nam tworzyć takie rzeczy jak GUI, menu główne itp. Od kandydata wymagamy: - dobrej znajomości programów graficznych, bez znaczenia jakich, po prostu bądź w tym dobry :) - najlepiej doświadczenia w podobnych przedsięwzięciach, nie musi być duże, ale żebyś wiedział co to praca w teamie - dotrzymywania ustalonych terminów i dawania znaków życia - portfolio Oferujemy: - Elastyczne godziny pracy, oczekujemy tylko terminowości w zdawaniu kontentu i odpowiedniej jakości - Kilkumiesięczną współpracę z jasno określonymi zadaniami, jednak z miejsce na twoją inwencję twórczą :) - Pewne wynagrodzenie za każdy etap projektu (umowa o dzieło). Jaka cena i jak duże będą te etapy ustalimy wspólnie Zapraszamy więc do współpracy i przesyłania maili pod adresa [email protected] Natomiast pod adresem http://www.coderush.pl możecie dowiedzieć się nieco więcej o nas i naszej grze.
  19. Bloober Team sp. z o.o. spolka posiadajaca stabilna sytuacje finansowa i organizacyjna (udzialowcem jest min. fundusz inwestycyjny), specjalizująca się w produkcji gier na konsole poszukuje koncept artysty Wymagania: o doświadczenie w realizacji grafik koncepcyjnych na potrzeby projektów multimedialnych o duże zdolności artystyczne o umiejętność przygotowywania storyboardów o znajomość rynku gier o dobra organizacja pracy Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie -pracę w doświadczonym zespole -atrakcyjne tytuly (min. IP warte około 3 milardów USD) -stabilność finansową -możliwość rozwoju oraz swobody działania -dużo radości i satysfakcji ze wspólnej, pełnej pasji pracy -wyjazdy zagraniczne -dużą samodzielność Aplikacje zawierające: CV, list motywacyjny i zgode na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysylac na adres: [email protected]
  20. Jakiś czas temu zamieściłem w newsach wideo przedstawiające działającą, pierwszą wersję programu 3D Studio. Tym razem mamy okazję zobaczyć jak wyglądała w działaniu jedna z pierwszych wersji Photoshopa. Z okazji 20-lecia tego programu, John Knoll (jeden z pierwszych twórców programu) odtworzył dla nas pierwszą prezentację Photoshopa jaką przeprowadził dla tego produktu. Zachęcam do obejrzenia 8-minutowego wideo: tv.adobe.com
  21. Zapraszam do całkowicie darmowego promowania owoców swojej twórczej pracy na portalu http://www.owocne.pl. Wystarczy, że załadujesz plik graficzny z krótkim opisem swojej działalności, a w zakładce "Portfolia" pojawi się Twoja oferta z podlinkowanym banerem do Twojej strony. Znajdź inspiracje! Złap nowe kontakty! Nawiąż współpracę! Zapraszam! Karol Drzewiecki.
  22. Witam, Na początek, jeśli to ogłoszenie powinno zostać zamieszczone gdzieś indziej to proszę moderatorów o przeniesienie. Poszukujemy grafików do projektu gry na zasadach open source. Pozwoliłem sobie przetłumaczyć ogłoszenie na język polski (oryginał znajduje się między innymi tutaj) Nazwa projektu: PARPG - post apokaliptyczna gra RPG. To tylko tytuł roboczy ew zmiana zostanie przemyślana później. Krótki opis: Planowałem taki projekt już od dłuższego czasu, jednak był to tylko luźny pomysł. Pod koniec stycznia zdecydowałem się na rozpoczęcie zapisywania moich pomysłów dotyczących projektu na wiki. PARPG będzie old schoolową grą RPG 2d w rzucie izometrycznym inspirowaną takimi klasykami gatunku jak Fallout, Arcanum or Planescape: Torment. Ponieważ projekt jest na wczesnym etapie projektowania, wiele decyzji nie zostało jeszcze podjętych, ale następujące elementy zostały uzgodnione: * Tryb gry pojedynczego gracza. Brak planów co do trybu multiplayera lub współpracy (cooperative). * Świat post apokaliptyczny. Historia, ustawienia i szczegóły mechaniki gry są właśnie ustalane. * Gra będzie pisana w Pythonie (gałąź 2.5x). Wykorzystanie silnika gry FIFE. * Rzut 2d w perspektywie izometrycznej zamiast pełnej złożoności silnika 3d. * Licencja open source na kod i inne zasoby * Filozofia projektu otwartego. Rozwój publiczny poprzez stronę wiki i forum. Anonimowy checkout SVN * Sensowne wybory i konsekwencje. Możliwość zakończenia zadania w różnoraki sposób, wraz z metodami bez użycia przemocy * Taktyczna, turowa walka. * Nacisk na dobrze napisane i rozgałęzione dialogi. Więcej informacji na temat uzgodnionych aspektów ustawień i mechaniki gry można znaleźć tutaj: * Zarys mechaniki gry * Zarys ustawień Cel: Projekt open source i non profit. Tryby licencji kodu i treści (którą licencję open source wybrać) będą uzgodnione razem z zespołem. Wynagrodzenie: Pomimo że nie zamierzamy zarabiać na tym projekcie, to jednak istnieje kilka potencjalnych powodów aby projektanci się zaangażowali: Wzbogacenie osobistego portfolio wersją demo ułatwi otrzymanie pracy w tej branży. Demem gry będzie jedno miasto/lokalizacja. Stworzenie takiego dema będzie trudne samo w sobie i daje nam szansę aby przed próbą stworzenia pełnej wersji gry sprawdzić naszą koncepcję w mniejszej skali . Bardziej szczegółowy opis dema można znaleźć na stronie wiki tego projektu. * Pasja do oldschoolowych izometrycznych gier RPG * Entuzjazm dla projektów open source. * Zdobycie doświadczenia w tworzeniu gry i w pracy w zespole. Technologia: Platformy docelowe: Linux, Win32. Support dla platformy Mac był by dużym plusem, opierając się jednak na doświadczeniu z poprzedniego projektu, znalezienie opiekuna dla MAC'a może być jednak problemem, dlatego wsparcie dla tego systemu nie jest niezbędne. Języki programowania: Python 2.5x, nie wszystkie ważne biblioteki Pythona zostały przeniesione do Py3k, tak więc będziemy trzymać się narazie gałęzi 2,5 . Pilny kod może być napisany w języku C++. Powiązania pomiędzy C++ i Python'em są obsługiwane przez FIFE przez SWIG . Silnik: FIFE Osobiście byłem zaangażowany w projekt FIFE przez trzy lata. Chociaż silnik nie jest jeszcze kompletny, a projekt ostatnio zwolnił, możliwe, że jest to najlepsza podstawa dla tego typu projektu. Omówię cały silnik w pytaniach poniżej. IDE: Nie mam żadnych preferencji odnośnie IDE. Istnieje kilka dobrych darmowych jak również komercyjnych. W tym momencie nie widzę sensu aby decydować się na jedno IDE które miało by zostać użyte przez wszystkich programistów. Jak narazie istnieje wolność wyboru. Wymagane umiejętności: Artysta grafik: Staramy się znaleźć artystę który chciał by współpracować w jednej z możliwych dziedzin: * Modelowanie 3d: tworzenie zarówno organicznych jak i nieorganicznych modeli 3d. np. NPC, przedmioty, bronie itp. Blender jest preferowanym narzędziem. Pierwsza konfiguracja renderowania została już utworzona i można ją znaleźć w naszym repozytorium SVN. * Concept art: wizualizacja postaci lub elementów GUI w 2d. Najaktywniejsze osoby aktualnie uczestniczące w projekcie barra - public relations, developer recruitment, infrastructure maintenance, project management. Lamoot - graphics artists zenbits - Python programmer, mechanics of PARPG. Zenbitz comes from a pen & paper RPG background. tie - game programmer eleazzaar - writer; worked on Silvertree and currently also contributes to FreeOrion Linki: Blog Forums IRC logs Subversion repository Trac - task tracker Wiki Kontakt: Preferuję kontakt e-mailowy : martin kropka vohland małpa googlemail kropka com lub poprzez forum PARPG. Wcześniejsza praca zespołowa: Byłem jednym z założycieli projektu silnika gry FIFE i pracowałem nad nim przez pełne trzy lata od 2005 do 2008. Moim głównym zadaniem było rekrutowanie nowych deweloperów, public relations (wysyłania wiadomości na blogu, pozostawanie w kontakcie ze społecznością), utrzymanie infrastruktury (wiki, SVN, trac), jak również utrzymanie kompilacji FIFE Win32 SDK - łatwa do wykorzystania paczka do budowania FIFE ze źródeł w systemach Windows. Dodatkowe informacje: Trochę screenshotów z projektów utworzonych przy pomocy FIFE http://wiki.fifengine.de/Image:Unknown_horizons_04.jpg http://wiki.fifengine.de/Image:Zero_projekt_mapshot_1.jpg http://wiki.fifengine.de/Image:2008.1.013.jpg http://wiki.fifengine.de/Image:2008.1.004.jpg http://wiki.fifengine.de/Image:2008.1.002.jpg http://wiki.fifengine.de/Image:2008.0.004.jpg Więcej tutaj Oryginał został napisany przez mvBarracuda tłumaczenie domik PS. Dużo więcej informacji oczywiście znajduje się na stronach które są podane. Projekt samej gry jest stosunkowo młody. Jednak jak widać jest trochę osób które uczestniczyły już w projektach tego typu. Dosyć mocno rozwinięty jest Projekt ZERO Jednak uczestniczą w nim głównie Niemcy i w tym języku się ze sobą porozumiewają. Jeśli chodzi o historię to zdecydowano już że akcja będzie się rozgrywała w krajach skandynawskich 20 lat po ćwiczeniach Able Archer 83 które to wymknęły się spod kontroli. Czyli głównie NATO vs Pakt warszawski. Ilość broni palnej zostanie ograniczona na rzecz broni pochodzącej z epoki średniowiecza do której się cofamy (łuki, kusze, proce, miecze). Krajobraz będzie typowo zimowy powstały w wyniku zimy nuklearnej. Planowane są min. modele łodzi (także podwodnych) zamrożonych w bałtyku. Jakieś pozostałości po sprzęcie wojskowym typowo radzieckim, np Czołg T-54, tutaj nieobrobiona lista broni z tamtego okresu. Gra ma charakteryzować się realizmem odróżniającym ją od cukierkowych gier które są teraz serwowane. Jeśli chodzi o język w którym rozmawiamy to jest to angielski.
  23. Studio developerskie Mass Creation tworzące gry na urządzenia mobilne poszukuje osób na stanowisko: Grafik 2D ZAKRES OBOWIĄZKÓW - tworzenie grafiki do gier na urządzenie mobilne (telefony komórkowe, konsole) OCZEKIWANIA: - umiejętność tworzenia grafiki 2D poparta przykładami prac - kreatywność, pomysłowość i innowacyjność - znajomość gier komputerowych MILE WIDZIANE: - doświadczenie w branży gier mobilnych - umiejętność tworzenia grafiki pixelowej lub/i koncepcyjnej - umiejętność tworzenia grafiki 3D (modelowanie, teksturowanie) OFERUJEMY: - uczestnictwo w ciekawych projektach powstających zgodnie ze sztuką tworzenia gier - podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy - pracę w młodym i ambitnym zespole FORMA ZATRUDNIENIA - praca zdalna przy ustalonym miesięcznym wynagrodzeniu Zgłoszenia należy przesyłać na adres: praca(_at_)mass-creation.com z dopiskiem: Grafik 2D. Preferowana lokalizacja kandydata: Warszawa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności