Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'after effects' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Witajcie. Ponad 3 lata temu zmontowałem swoje ostatnie Demoreel. Tym razem postanowiłem podzielić nowy materiał na dwie części. Oto jedna z nich 🙂 Demko z zakresu compositingu/efektów wizualnych wraz z krótkimi etapami powstawania poszczególnych ujęć. Całość zgrabnie połączona w lekko ponad 2 minuty. Zero motion graphics - to będzie next 🙂 Softy: Adobe After Effects, Photoshop, Boris FX Mocha. Muzyka: The Crystal Method - Weapons of mass distortion. Wszystkie materiały pochodzą z projektów w RIO de Post, gdzie pracowałem równo 3 lata. Nie zabrakło ciężkich zadań, przy których człowiek musiał się trochę spocić. Było warto. Dziękuje wszystkim w Rio za przygodę i dalszy rozwój. Wiele dobrych wspomnień! You know who you are 😄 Miłego oglądania i dzięki!
  2. GENERALISTA 3D Studio Produkcyjne ORKA zajmujące się tworzeniem efektów do filmów fabularnych i reklam poszukuje Generalisty 3D WYMAGANIA: – min. 2 letnie doświadczenia w branży 3D - znajomość 3ds Max lub Maya (modelowanie, shading, rendering) - znajomość After Effects, Nuke, Digital Fusion - umiejętność oświetlania różnego rodzaju scen i produktów – umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów – chęć nauki i rozwoju – wiedza o dalszych etapach pipeline (compositing) OFERUJEMY: - pracę przy ciekawych projektach filmowych i reklamowych; - atrakcyjne wynagrodzenie - 20/26 dni wolnych w roku ( w zależności od stażu) -dostęp do nowych technologii i odpowiednich mocy obliczeniowych - pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole - atmosferę w której rozwiniesz swoje najlepsze talenty CV wraz z portfolio prosimy przesłać na adres [email protected]
  3. LUMICONFX poszukuje osób na stanowisko: Specjalista After Effects Zakres obowiązków: tworzenie rotomasek planar tracking kluczowanie kompozycja ujęć filmowych z cg. Dodatkowym atutem będzie: - znajomość oprogramowania 3D W zamian oferujemy pracę przy ciekawych projektach fabularnych i serialach z super zespołem. Chcesz wiedzieć więcej o nas? http://www.lumiconfx.com/ Miejsce pracy: Wrocław Typ pracy: Umowa o dzieło, FV Jeśli jesteś zainetresowana/y wyślij nam swoje CV oraz portfolio na e-mail: [email protected] Plus oświadczenie" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
  4. Dynamicznie rozwijająca się firma F4 Digital poszukuje osoby na stanowisko 3D GENERALIST ze szczególnym naciskiem na zdolności w zakresie animacji. Nasze studio specjalizuje się w postprodukcji obrazu ruchomego, tworzeniu grafiki oraz animacji 3D, dla branży reklamowej. Oferujemy: - stałe zatrudnienie -pracę przy różnorodnych projektach animacyjnych - rozwój w kreatywnym, dynamicznym otoczeniu - wewnętrzne szkolenia - pracę w doświadczonym zespole Kontakt: Proszę o przesłanie CV oraz portfolio na adres: [email protected], lub kontakt telefoniczny: 606924882
  5. Cześć, tym razem przedstawiamy Wam pierwszą z trzech animacji jakie przygotowaliśmy dla AEG. Na projekt składały się 3 filmy reklamowe oraz kilka packshotów. Więcej informacji możecie znaleźć na naszym behance. Serdecznie zapraszamy! C&C mile widziane :) Soft: 3DS Max, Vray, Realflow, After Effects
  6. Witam, to mój pierwszy post! Postanowiłem za namową ludzi z Twittera, że podzielę się moją animacją, którą ostatnio (przez to że najpierw była sprzedawana w sklepie z animacjami NTT Docomo) wstawiłem na YouTube - prawie w rok po jej ukończeniu. Animacja powstała podczas ostatniego roku studiów na Kobe Design University jako praca magistarska i filar portfolio. Więcej możecie przeczytać i zobaczyc na mojej stronie TUTAJ Zapraszam do oglądania: [video=youtube;Ik-49KwSL-8] Czas: 5 minut. Format: 720p HD ready Obsada: -voice acting: 小倉 紀子 (Ogura Noriko) -voice recording: 坂尾 千春 (Sakao Chiharu) -muzyka: Doelman -doradztwo: 大塚 英志 (Otsuka Eiji) ________________________________________________________ Wątek połączono z newsem: http://max3d.pl/artykuly/6173/ Right Places jest krótkim anime w pełnym tego słowa znaczeniu. Etiudą przepełnioną japońskim stylem animacji, przywodzącą na myśl takie dzieła jak „5 Centimeters Per Second”. To co zaskakujące, to fakt, że to krótkie dzieło stworzyła jedna osoba – Polak, Mateusz Urbanowicz. Pełny tekst artykułu znajduje się tutaj.
  7. Cześć wszystkim. Od ponad roku prowadzę na YouTube kanał Paprika FX, poświęcony głównie podstawom pracy w After Effects. Od przyszłego poniedziałku 18.04.16 ruszam z nową serią poświęconą tworzeniu animowanych tytułów wzorowanych na zwiastunach filmowych. Zapraszam na stronę PAPRIKA FX
  8. W związku z rozbudową działu 3D & Motion Design, Agencja Reklamowa CzART poszukuje osoby na stanowisko Junior 3D Generalist, która zatrudniona będzie w centrali we Wrocławiu. Fundament: - podstawowa znajomość Autodesk Maya lub podobnego (z motywacją do nauki Mayi), - modelowanie w dowolnym pakiecie (Maya, Blender, MODO, Cinema 4D itd.), - podstawowa znajomość After Effects, - podstawowa znajomość Photoshopa i Illustratora. Dodatkowym atutem będzie: - znajomość silnika renderującego Vray - podstawy animacji 3D, - umiejętność kompozycji obrazu. Oferujemy: - pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole, - pracę dla najlepszych marek. CV wraz z portfolio, prosimy kierować na adres [email protected] w temacie wpisując stanowisko Junior 3D Generalist. Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).
  9. Ostatnia animacja stworzona dla marki Oleofarm Soft: After Effects Team: Project manager / Michał Bąk Script / Joanna Foryś Illustration / Konrad Szłapa Motion design / Adam Bąk Sounds / Robert Ostiak Music / Scott Holmes Miłego oglądania :)
  10. Juice. Animation, postproduction, sound & design. http://juice.pl Dział postprodukcji studia Juice poszukuje osób na stanowisko Compositor. Praca w siedzibie firmy we Wrocławiu. Jeżeli: - Znasz świetnie Nuke lub After Effects. - Posiadasz wiedzę na temat poszczególnych etapów produkcji (animacja, shading, rendering, compositing). - Posiadasz umiejętność integracji live action plates z elementami 3d/2d. Dodatkowo: - Wiesz jak przygotować nieskomplikowany matte painting. - Znasz się na camera trackingu. - Radzisz sobie z Roto 2D Wyślij swoje portfolio wraz z krótką informacją dlaczego chciałbyś dołączyć do naszego teamu na adres [email protected] Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia, elastyczne godziny, przyjazną atmosferę pracy nad inspirującymi projektami.
  11. Witam, Poszukuje freelancera After Effects do zrobienia animacji długości okolo 1.5 min. Głownie 2D oraz 2.5D tzn latające warstwy w przestrzeni 3D, animacja tekstu itp. Storyboard jest dostępny, wszystkie zasoby, obrazki itp będą także udostępnione. Porszę o kontakt email [email protected]
  12. Pixplay - Videos & More www.pixplay.pl Jesteśmy nową firmą na rynku Poznańskim. Zajmujemy się tworzeniem różnego rodzaju filmów reklamowych.Poszukujemy do współpracy osoby na stanowisko grafik 2D/3D ze znajomością programów typu After Effects oraz zagadnień związanych z compositingiem. Forma zatrudnienia: praca zdalna Obowiązki: Tworzenie oraz animacja grafiki 2D/3D na potrzeby realizowanych filmów. Kontakt: [email protected] Dodatkowe informacje: Zgłoszenia prosimy przesyłać na powyższy adres mailowy. Prosimy również o dołączenie linków z przykładowymi pracami. ----------------------------------
  13. Pixplay - Videos & More Jesteśmy nową firmą na rynku Poznańskim. Zajmujemy się tworzeniem filmów reklamowych. W związku z planowanym rozwojem poszukujemy do współpracy grafika 2D/3D ze znajomością programów typu After Effects, oraz zagadnień związanych z compositingiem. Informacje wraz z linkami do przykładowych prac prosimy przesyłać na adres [email protected]
  14. SqReK

    HullabalooBelay

    Witam. Przedstawiam wam animację stworzoną pod muzyke Marka Szurawskiego, ballada przełożona z pieśni żeglarskiej. Temat powiedzmy rzeka :) Credits Łukasz Skórski - reżyseria i animacja, modele3d Marek Szurawski - muzyka sprawy techniczne, After effects + 3D element modele, trochę własne C4D, i trochę z turbosquida, postacie - roto. Film: enjoy.
  15. Witam, mam do sprzedania 2 komputery. 1 - Zestaw złożony rok temu do pracy głównie w after effects i photoshop'ie. Części są jeszcze objęte gwarancją. Próbuję sprzedać w miarę szybko ponieważ chciałbym wyjechać za granicę i przestawić się na bardziej mobilną konfigurację do pracy. RAM: 2 x [kingston hyperx ddr3 2x 8gb 1600 mhz cl10 xmp black] - 32 gb Płyta główna: Asus Z87-A Grafika: GeForce GTX 760 Asus 2GB 2xDVI&HDMI&DP (PCI-E) z NVIDIA Procesor: Intel Core i7 4771 3,50 GHz BOX Zasilacz: be quiet! POWER ZONE 650W dysk: Samsung 2.5'' SSD 840 Series 256GB (Serial ATA3) Pro 7mm obudowa: Chieftec DF-02B-U3-OP blue ray: LG Blu-Ray (DVD+/-RW + Blu-ray) BH16NS40 bulk black Cena 4600 do negocjacji. 2 - Laptop DELL XPS l702x trzyletni. Pociągnie Adobe, pociągnie zbrushe, CADy, sketchupy, moze nie tak bardzo aftera, ale za to film wygodnie mozna obejrzec na kanapie. Przeciętny student architektury doceni:) RAM: 8GB Grafika:Nvidia GeForce GT 550M 1,5gb RAM / Intel® HD Graphics Family Procesor: Intel® Core™ i7 2630QM 2,00 GH dysk: 500 gb + 128 gb SSD matryca 17,3" 1600x1200 całkiem kozackie głośniki JBL jak na laptop Cena 2500 do negocjacji. Wszelkich zainteresowanych proszę o kontakt, a niezainteresowanych o przekazanie dalej;)
  16. Studio Filmowe Trefl w Gdyni - Poszukujemy Generalisty, wachlarz prac pomiędzy compositing a animacją 3d. Oferujemy różnorodne zadania oraz rozwój w kreatywnym otoczeniu, przy projektach filmowych i reklamowych. WYMAGANIA: - bardzo dobra znajomość After Effects, 3ds Max, V-Ray, Photoshop...w tej kolejności :) - zmysł artystyczny, - doświadczenie w compositing i animacji, - umiejętność pracy w zespole, i pod presją czasu - umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, - pozytywne nastawienie MILE WIDZIANE: - znajomość programu Blender - doświadczenie w symulacji lub riggowaniu, - doświadczenie w każdym z etapów produkcji 3D. Prosimy wziąć pod uwagę, że możemy odpowiedzieć tylko na wybrane aplikacje. Chcesz do nas dołączyć? Wyślij nam swoje CV wraz z portfolio na adres: [email protected] Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
  17. Gość

    Animacja 2d: Oh chili!

    Animacja ta, to infografika o tematyce ostrej papryki. Film porusza takie kwestie jak historia papryki chili, jej pozytywny wpływ na zdrowie człowieka, wyjaśnia czym jest kapsaicyna i skala Scoville’a oraz dementuje mity o ostrej papryce. Jest to mój film dyplomowy. Cała animacja została stworzona w programie Adobe After Effects. animacja: Bartłomiej Otłowski lektor: Anthony Perfetto muzyka: Andy Slatter pozdrawiam. Bartłomiej Otłowski
  18. Jak co roku Adobe podczas targów NAB w Las Vegas będzie prezentowało swoje programy. W tym roku nowe funkcje i możliwości programów dookoła wideo, animacji i audio zostaną zaprezentowane. Już dziś można zerknąć na to co zostanie zaprezentowane i czego możemy się spodziewać po przyszłej aktualizacji Creative Cloud. Adobe After Effects: http://motionfreaks.pl/teksty/newsy/item/894-adobe-after-effects-nowe-funkcje-nab-2014 Adobe Premiere Pro: http://motionfreaks.pl/teksty/newsy/item/895-co-nowego-w-adobe-premiere-pro-nab-2014 ... SpeedGrade, AME, Audition: http://motionfreaks.pl/teksty/newsy/item/896-co-nowego-w-adobe-creative-cloud-nab-2014
  19. Przyznam że nie spotkałem się wcześniej z taką koncepcją tworzenie demoreela i jednoczesne udostępnianie wszystkich plików źródłowych oraz plików projektów z których został złożony reel. Na taki pomysł wpadł amerykański motion designer Colin Evoy Sebestyen. Całkiem ciekawy pomysł, a z całą pewnością mocno edukacyjny. Projekty to głównie Cinema 4D i After Effects. http://motionfreaks.pl/teksty/inspiracje/item/887-movecraft-reel-zupelnie-otwarty-i-do-pobrania
  20. Hej, zaczynam zabawę z 3D i animacjami. Zaczęłam modelować statek i powoli w mojej głowie zaczęła pojawiać się cała historia. Na razie wrzucam część 3 (przemyślane mam jeszcze 2 może 3 wcześniejsze) nad resztą ciągle pracuję. Cała scena modelowana jest w 3D max. Na dziobie statku, którego w tej części nie widać wymodelowałam lwa w Mudbox. Miałam pewne problemy z particlami - strasznie wydłużały render dlatego dodałam je już w After Effects. Chętnie wysłucham wszystkich rad. Z góry dziękuję za pomoc :)
  21. Siemanko wszystkim, Przed Wami moja najnowsza animacja, prezentująca działanie aplikacji mobilnej AdFairs. "AdFairs to system mobilnej reklamy, który pomoże wyróżnić Twoją markę na tle innych wystawców." Aplikacja nie jest jeszcze w pełni gotowa. Będzie dostępna w I kwartale tego roku. Tym razem jest bardziej kolorowo. Głównym założeniem były proste kształty, płynne animacje i przejścia miedzy scenami. Design, Animacja, SFX: Adam Blumert Sporo ręcznej roboty, keyframesów, zabawy w graph editorze etc. Mam nadzieję, że się spodoba. Miłego oglądania. Polecam HD!
  22. Cześć, czołem! Małe podsumowanie ostatnich dwóch lat. W zasadzie można by powiedzieć, iż jest to mój pierwszy poważniejszy reel. Pełne symulacje z reela można popaczeć na stronce: http://www.apaczos.com/
  23. Agencja MUG realizująca w ramach swoich kompetencji materiały video oraz animacje 3d, poszukuje osoby na stanowisko 3D Generalist`y / Motion Designer`a Forma zatrudnienia: pełny etat - praca na miejscu w Poznaniu Oczekujemy: - doświadczenia popartego sensownymi realizacjami - bardzo dobrej znajomości 3D Studio Max i After Effects - kreatywności i wysokiego poczucia estetyki - komunikatywności i umiejętności pracy w zespole Oferujemy: - ciekawą pracę przy projekty dla znanych marek - sympatyczną atmosferę pracy w młodym zespole (średnia wieku nieco powyżej 30 lat) - atrakcyjne wynagrodzenie Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected] Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, choć oczywiście postaramy się odpowiedzieć wszystkim ...
  24. Witajcie Mam na imię Tomek i choć jestem już na forum od jakiegoś czasu, to jeszcze nie dzieliłem się swoimi pracami. Pierwszą animką jaką wrzucam jest krótkie promo które zrobiłem z planem podsyłania swoim klientom. Założenie było takie by zrobić je w czasie nie dłuższym niż tydzień (wliczając rendering) i ma przedstawiać jakiś realny zakres moich możliwości przerobowych w tym zakresie czasu. http://www.youtube.com/watch?v=QHzsaEVMUJE http://youtu.be/QHzsaEVMUJE Ostatecznie bazowa część animacji powstała w 4 dni + 3 dni dłubania, przerabiania, dopieszczania. 100% After Effects + VC Optical flares i Particular W związku ideą całego przedsięwzięcia, stwierdziłem że zanim to podeślę komukolwiek, przydało by się trochę konstruktywnej krytyki. I to zadanie dla was :)
  25. Cześć, znam już podstawy Cinemy 4d, ale każdy mi mówi że 3ds jest lepszy. Osobiście zajmuję się modelingiem oraz motion graphic (W AE). Robię to hobbistycznie i nie interesują mnie odpowiedzi typu "3ds lepszy, bo bardziej popularny". Z góry dzięki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności