Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'modeling' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. 3D Asset Coordinator - Gdansk https://tmrw.se/ It all starts with an idea. A vision. And for us: in 2006 turning one into reality. Over a decade and 3000 projects later we’ve grown into a global brand that develops visual strategies and visual communication for some of the most prominent architectural projects of our time, such as the headquarters of Disney, Amazon and Google. We bring unbuilt architecture to life by combining inventive concepts, high-end imagery and engaging storytelling. What you’ll be doing As a 3D Asset Coordinator you have full ownership of our modelling library and how to structure and develop it. You will sort different 3D assets, put tags to find it easier and structure different assets to different projects. All of this to establish, organize, build, develop and structure our 3D asset library. In your daily tasks you will have communication with our project managers to learn what our Visual Artists needs in specific projects. You will also have communications with different subcontractors to manage the 3D asset orders and to ensure that the collaboration with suppliers meets the quality demands. On to you — are we a perfect fit You like to have a coordinating position with a keen eye for details. You have understanding of shape and how objects are constructed as well as a background within 3D. As a person you are first and foremost structured, like to organize, meticulous and detail oriented. You communicate well with others and you aren’t afraid to express your opinion if something doesn’t meet expectations or the quality. Since we are a global company English is a must. 4 boxes to tick You are organized and love to organize everything around you, from your playlist in Spotify to the different spices you have in your kitchen. Keen eye for details and you see when something is missing from the big picture and even maybe what is missing. You know modelling and have a background in 3D. Your attitude is as outstanding and amazing as your skill to organize. Start date: As soon as possible Location: Gdansk Work extent: Full time Contact: [email protected] APPLY FOR THE JOB https://tmrw.teamtailor.com/jobs/1145076-3d-asset-coordinator/applications/new
  2. Cześć wszystkim! Przedstawiam wam showreel, zlepek prac wykonanych w 3D z roku 2019. Główny renderer, z którego korzystałem to Octane oraz Corona w mniejszym stopniu redshift/vray. Wszystkie modele zawarte w showreelu są moje, poza Bentleyem. Większość materiałów narzuconych na modele, są to materiały proceduralne. Model Bentleya, przeszedł mocną obróbkę począwszy od świateł kończąc na oponach i karoserii ( retopologia ). Główne modele scenerii to: - Tank - M24 Chaffe - Aircraft - F4U Corsair - Budynki ( Waldenburg ) - Bentley ( Światła / tarcza hamulcowa itp. ) - Felgi BBS Scenariusz był tworzony spontanicznie. Wszystkie prace były renderowane w warunkach domowych. Pomimo, że tamten rok był bardzo nie udany, to jestem wdzięczny za wiedzę oraz umiejętności, które nabyłem dotychczas. Specyfikacje: GTX760/1070 I7 3770k 4,8GH'z 32 GB RAM Za dźwięk jest odpowiedzialny kompozytor/producent: Nick Road Colossal Trailer Music.
  3. Last Project Projekt zakładał aby stworzyć starą "jaskinie", w której powinny się znajdować fantastyczne przedmioty, budowle itd. Celem było stworzenie krótkiego filmu, a nie samych ujęć dlatego dany obrazek jest tylko żeby był. Chciałem dodać więcej klimatu dlatego pobawiłem się więcej światłem niż kiedykolwiek wcześniej. Niestety render nie jest na najwyższym poziomie bo karta graficzna nie pozwoli na to. Użyte programy: Unreal Engine, Maya, Zbrush, Ps, Substance Painter, Premiere Pro. Mam nadzieję że się podoba.
  4. Hej wszystkim, zakładam teczkę z pracą która jest częścią większego projektu ale na razie koncentruję się nad elementem głowy, zakończyłem modelowanie w zbrushu i przechodzę do etapu texturowania, wrzucam jak to na tą chwilę wygląda, kolejny etap to praca w substance painterze, będę wrzucał efekty kolejnych prac 🙂
  5. Witam Serdecznie, Poszukuję grafika 3D oraz animatora do zespołu, który będzie tworzył oryginalny patent na Youtube - więcej szczegółów dotyczących pomysłu na priv lub mailu. Czego oczekuję od grafika 3D? - umiejętności stworzenia postaci 3D, - zmiany ubioru itp postaci co jakiś czas. Czego oczekuję od animatora? - umiejętności stworzenia animacji ust, głowy, rąk. Czym w takim razie ja się będę zajmował? - Całą resztą, tzn. montaż, nagrywaniem potrzebnych materiałów, prowadzeniem kanału Youtube, prowadzenie fanpage i wiele wiele innych. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z grafiką 3D, lub animacją również możesz starać się o przyjęcie do zespołu - wystarczy że znasz podstawy i chcesz się uczyć dalej :) Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu po więcej informacji. Mail: [email protected] Pozdrawiam Serdecznie, Miłego dnia :)
  6. Dzień dobry, Mam niekompletny model, w którym chciałbym brakującą część. Chciałem to zrobić używając spline i na oko dopasować każdy łuk, jednak może ktoś z was ma lepszy pomysł by tego dokonać?
  7. HARDSURFACE MODEL ARTIST 3de w Warszawie zajmujące się cinematikami, animacją i efektami wizualnymi pilnie poszukuje osoby na stanowisko "hardsurface model artist" do pracy przy nadchodzących produkcjach. Pipeline 3de jest oparty głównie o programy takie jak Maya, Houdini, Modo, Zbrush, Mari, Mudbox, Nuke. Od odpowiedniej osoby oczekujemy znajomości oprogramowania Maya jako narzędzia bazowego. Dodatkowe zalety: Doświadczenie w budowaniu modeli z odpowiednią topologią. Podstawowa znajomość budowy maszyn, mechaniki. Znajomość systemu operacyjnego Linux Centos oraz Windows7. Wiedza na poziomie podstawowym z zakresu postprodukcji. Znajomość różnych programów do modelingu. Praca jest oferowana na stałe w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Wszystkich chętnych proszę o przesłanie swojego portfolio, demo, linków do stron www, itp. (max.40 mb) na adres [email protected] z tytułem w mejlu "hardsurface_model_artist". W przesłanym zgłoszeniu prosimy dopisać klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
  8. RENDER ARTIST 3de w Warszawie zajmujące się cinematikami, animacją i efektami wizualnymi pilnie poszukuje osoby na stanowisko "render artist" do pracy przy nadchodzących produkcjach. Pipeline 3de jest oparty głównie o programy takie jak Maya, Houdini, Modo, Zbrush, Mari, Mudbox, Nuke. Od odpowiedniej osoby oczekujemy znajomości oprogramowania Vray dla Maya lub Mantra dla Houdini. Dodatkowe zalety: Doświadczenie w oświetlaniu scen. Radzenie sobie z kompozycją obrazu. Umiejętność budowy shader'ów, tworzenia textur. Znajomość systemu operacyjnego Linux Centos oraz Windows7. Teoretyczna wiedza na poziomie podstawowym z zakresu postprodukcji. Praca jest oferowana na stałe w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Wszystkich chętnych proszę o przesłanie swojego portfolio, demo, linków do stron www, itp. (max.40 mb) na adres [email protected] z tytułem w mejlu "render_artist". W przesłanym zgłoszeniu prosimy dopisać klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
  9. CHARACTER MODEL ARTIST 3de w Warszawie zajmujące się cinematikami, animacją i efektami wizualnymi pilnie poszukuje osoby na stanowisko "character model artist" do pracy przy nadchodzących produkcjach. Pipeline 3de jest oparty głównie o programy takie jak Maya, Houdini, Modo, Zbrush, Mari, Mudbox, Nuke. Od odpowiedniej osoby oczekujemy znajomości oprogramowania Maya jako narzędzia bazowego. Dodatkowe zalety: Doświadczenie w budowaniu modeli z odpowiednią topologią. Podstawowa znajomość budowy anatomii ludzi, zwierząt, owadów. Znajomość systemu operacyjnego Linux Centos oraz Windows7. Teoretyczna wiedza na poziomie podstawowym z zakresu postprodukcji. Znajomość różnych programów do modelingu. Praca jest oferowana na stałe w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Wszystkich chętnych proszę o przesłanie swojego portfolio, demo, linków do stron www, itp. (max.40 mb) na adres [email protected] z tytułem w mejlu "character_model_artist". W przesłanym zgłoszeniu prosimy dopisać klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
  10. Cześć, Mam problem, wszystko opisałem na screenie. Proszę o pomoc
  11. Cześć, chciałabym się poradzić Was w temacie modelowania terenu górzystego z wkomponowaniem w niego dróg tak aby odpowiadały kształtowi terenu. Mam model w sketchupie, ale będę teren od podstaw modelować w 3ds maxie później zaimportuje tylko budynki do maxa (rys. w załączniku). Znalazłam tutorial, w którym z linii powstały drogi następnie użyto opcji Conform Wygląda na dość szybki sposób, czy jest jakieś inne rozwiązanie do wykonania takiego terenu czy to najlepsza opcja? Jak usunąć płaszczyzny które zostały pod kształtem drogi? Opcją Boolen? Trawę będę nakładać pluginem MultiScatterem i nie chce aby pojawiła mi się pod drogami. Z góry dziękuję za wskazówki.
  12. SP3d Studio www.sp3d-studio.com Zajmujemy się wykonywaniem wysokiej jakości modeli 3d do: gier, wizualizacji, reklam, aplikacji i innych celów. Poszukujemy grafika 3d potrafiącego dobrze modelować samochody, ich wnętrza i inne obiekty typu hard surface. Firma rozwija się dynamicznie, więc możliwa jest stała współpraca. Praca zdalna typu freelance. Wymagania: -Biegła obsługa 3ds Max oraz Photoshop, -dobra dyspozycyjność i dobry kontakt, -umiejętność modelowania low poly oraz high poly (subd), -wyobraźnia przestrzenna do modelowania ze zdjęć, -umiejętność pracy pod presją czasu, -dobry komputer do modelowania z plików CAD lub 3d skanów. Oferujemy niezależność, dobre wynagrodzenie oraz możliwość nabycia profesjonalnego doświadczenia. Chętnych kandydatów prosimy o przesłanie portfolio oraz krótkiego opisu na: [email protected] SP3d Studio Stanisław Potulski
  13. Witam, na swojej pracy inżynierskiej będę przedstawiał pracę siłownika elektromechanicznego. Niestety nie wiem jak rozwiązać problem białej tuby, która przy zamykaniu bramy powinna się chować do czarnej. bramę zamykać będą do 85 stopni. Może mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak zrobić taki ruchu aby biała tuba obracała się i chowała w czarnej. Pozdrawiam, Kuba. 3ds max 2014
  14. Witajcie. Wykonałem model w Zbrushu, teraz chciałbym położyć teksturę i i zająć się polypaintingiem. Moje pytanie jest następujące, Czy warto robić to w Zbrushu ? Czy może lepiej od razu znaleść sobie jakiś inny osobny fajny soft w którym wykonam texturowanie i modeling i jakie to są programy. Mam na myśli takie do którychdostępne są tutorialne. Zbrush mimo wszystko ma ponoć ograniczone możliwości w tym zakresie, stąd moje pytanie. Będe wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
  15. HardSurface-Modeler Artist 3de w Warszawie poszukuje osoby odpowiedzialnej wyłącznie za tworzenie modeli "hard surface" takich jak samochody, samoloty, wszelkie pojazdy SF, roboty, itp. Oczekujemy dużego zaangażowania jak i ambitnego podejścia do pracy. Bardzo ważne jest zdobyte już doświadczenie i umiejętności. Projekty nad którymi pracujemy są długoterminowe. Od odpowiedniej osoby oczekujemy bardzo dobrej znajomości programu Maya lub Modo. Od osób na powyższe stanowisko nie wymagamy umiejętności budowania rigów, animowania lub renderowania. Mile widziane: Umiejętność pracy nad modelami w Zbrush, Mudbox, itp. Orientacja w programach takich jak Adobe Photoshop, TVPaint, Krita lub podobnych do kompozycji i rysunku. Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux Centos oraz Windows. Znajomość etapów postprodukcji. Odrobina języka angielskiego. Wszystkim specjalistom od 3dsMax, XSI, Cinema, Lightwave, i innych pakietów serdecznie dziękujemy. Praca jest oferowana na stałe w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Wszystkich chętnych proszę o przesłanie swojego portfolio, demo, linków do stron www, itp. (max.40 mb) na adres [email protected] z tytułem w mejlu "hardSurface-modeler-artist". W przesłanym zgłoszeniu proszę dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
  16. Witam już długi czas zastanawiałem się nad stworzeniem modelu głowy ale zawsze brakowało mi czasu teraz mam sporo wolnego więc zebrałem siły i mam parę pytań. -Lepiej najpierw nauczyć się modelowania a potem rzeźbienia czy może samo modelowanie na początek wystarczy(Jestem początkującym grafikiem ale podstawy 3ds max i zbrush mam obcykane) -Jaką metodą zacząć modelowanie głowy w internecie widziałem mnóstwo np box+turbosmooth lub modelowanie rozpoczęte od oczu. -Jakieś porady ? i byłbym wdzięczny jeśli ktoś by mógł mi w paru punktach powiedzieć jak ma przebiegać modelowanie głowy.
  17. Witam, długo nie wrzucałem nic na forum bo i dawno nie robiłem niczego, co by mogło trafić do galerii skończonych prac, ale pomyślałem, że może chociaż pokażę parę clay renderów kilku moich ostatnich modeli, które miałem przyjemność robić. Buick Riviera '66 Alfa Romeo 4C Ford Mustang GT [Aktualizacja - 13.09.2013] Ferrari F430 Scuderia Nissan GTR Pozdrawiam.
  18. Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie, mogę w końcu przedstawić mój nowy projekt, pracowałem nad nim sporo i nawet nie chce mi się o nim nic pisać :D, co za dużo to nie zdrowo jak to się mówi :). Jest to kolejny model z rodziny INFERNO, przedstawiony został w kilku wersjach kolorystycznych wiec trochę będzie tych renderków, możliwe że za dużo :D. ENJOY !!!!
  19. A to kolejny projekt, był już tu wcześniej na forum ale przeprowadziłem kilka poprawek w nim plus trochę nowych renderków, więc wrzucam go w nowej odsłonie. Projekt również przedstawiony w różnych wersjach kolorystycznych.
  20. Witam, Ostatnio bardzo wpadła mi w oko ta piękna bryczka więc postanowiłem sobie ją wymodelować :) A że sporo osób prosiło o tutorial postanowiłem nagrać tuta od a do z. Początek troche chyba nie zabardzo jakoś nie mogę się przyzwyczaić do gadania do monitora :P Części będe dodawał stopniowo, już kilka jest, narazie po obróbce jeden part i ten wrzucam. Komentujcie na bieżąco co poprawiać, a postaram się to zmienić :) Tutorial zakłada: naukę ustawiania printów przygotowanie do modelowania bazy (splinecage) modelowanie bazy dodawanie detali po konwercie ms wykończenie modelu - spline cage referencje Audi A4 - part 1 { blueprint setup Audi A4 - part 2 Audi A4 - part 3 Audi A4 - part 4 Audi A4 - part 5 Audi A4 - part 6 Audi A4 - part 7 - base Audi A4 - part 8 Audi A4 - part 9 Audi A4 - part 10 Audi A4 - part 11 Audi A4 - part 12 Audi A4 - part 13 Audi A4 - part 14 Audi A4 - part 15 { poprawki baza Gdybym coś zwolnił tempa lub coś było nie tak to walcie śmiało drzwiami i oknami ;)
  21. Witam, zaczynam modelować pierwsze auto (audi tt), po przygotowaniu w ps blueprintsów i po wrzuceniu ich do 3dsa, na plane wychodzą bardzo "pixelowato", czy można jakoś poprawić ich jakość? Która metodą zaczynacie modelowanie? (ja robię, że na perspektywie robie 4 plany i wrzucam na to siatki auta i na 3 pozostałych oknach buduję plane po plane'e kopiując edge) Ja sie bawię w 2009, Waszym zdaniem lepiej zaczynać w nowszych wersjach ?
  22. Witam. Potrzebuje profesjonalnych(lub nieprofesjonalnych ,ale w dobrej jakości i ze wszystkim opisami) planów budynków dzięki którym ,mógłbym poćwiczyć prace z nimi w 3ds maxie. Nie wydaje mi się żeby kupowanie planów za xxxx zł byłoby dobrym rozwiązaniem tylko po, aby zrobić niekomercyjną wizualizacje. Najlepiej żeby był to floor plan+eleviation plan(ewentualnie zdjęcia wybudowanego już budynku). Dotychczas budynki modelowałem "na oko" ze zdjęć lub ze słabych, w niskiej rozdzielczości planów jakie udało mi się znaleźć w internecie przez co budynki znacząco się różniły. Chciałbym nabrać wprawy w modelowaniu budynków z dokładnych projektów. Nie jestem architektem ani nic w tym rodzaju wiec nie sądzę ,że sam zrobiłbym dobry projekt nie znając podstaw. Plany te byłyby użyte wyłącznie do nauki. Znacie może jakieś stronki z takimi planami lub mógłby ktoś podesłać? Może to być dowolny budynek, ale jednak wolałbym ,żeby był to jakiś blok mieszkalny lub dom jednorodzinny. Dziękuje serdecznie za każdą odpowiedź i radę.
  23. Mam nadzieję że podejdzie. Proszę modów o przyklejenie.
  24. Witam . Mam problem z programem Alias Automotive 2013 . Przy uruchamianiu pojawia się następujący komunikat: http://img191.imageshack.us/img191/340/aaaod.jpg Wie ktoś może o co chodzi z tym komunikatem ? Nie wiem jak sobie z tym problemem poradzić . Program nie jest piracki . Ściągnięty z oficjalnej strony Autodesk: students.autodesk.com
  25. Witam wszystkich Mam pewien problem z 3ds max. Chciałbym wyrównać podstawę obiektu, który widoczny jest na "screen_3dsmax_1.gif". Tutaj "screen_3dsmax_2.gif" poradziłem sobie z wyrównaniem podstawy za pomocą narzędzia Select and Move (ustawiłem wartość 0 dla osi Z). Nie mogę jednak poradzić sobie z wklęśnięciem. Chciałbym aby po transformacji podstawa oraz wklęśnięcie były równoległe do siebie oraz w takich samych proporcjach jak poprzednio. Próbowałem zaznaczyć wszystkie wierzchołki naraz (tak jak jest to widoczne na screenach) jednak nie dawało to oczekiwanego rezultatu. Ostateczny efekt, który widoczny jest na "screen_3dsmax_2.gif" uzyskałem wykorzystując dla wklęśniętej części narzędzie Select and Uniform Scale. Efekt ten mnie jednak nie zadowala, ponieważ gubię w ten sposób proporcje. Mam zatem do Was pytanie. Istnieje skuteczny sposób na tego typu modyfikacje?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności