Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'c4d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 17 wyników

  1. Nasz wewnętrzny projekt Rio de Post zrobiony w wolnej chwili ;) Całość 3d + lekka korekcja. Soft: Cinema 4d, Houdini, Octane. - render time: 15min per frame (2x980ti) - 6k sampling. - grapes simulation: FEM solver - 1,5h simulation time - water simulation: 5 mln particles - 4h simulation time - custom crown splash force - custom surface tension - meshed using VDB's - 1,5h - custom water droplets wet map Breakdown z warstwami. https://vimeo.com/200655426
  2. Hej :) Poniżej moje eksperymenty z Octanem do c4d. Trochę ciemno i ziarniście, ale cel był taki żeby nauczyć się wielu rzeczy w krótkim czasie (trawa, oświetlenie nocne - w nowym silniku). Myślę, że w detalach jest dużo do poprawy, ale szczerze mówiąc straciłem dystans do obrazu i chętnie zobaczę, co powiedziałby o tym ktoś bardziej doświadczony.
  3. Cześć! Do zrobienia mapa uv do dla buta, link do modelu: https://www.behance.net/gallery/33542469/3D-render-Product-visualisation But zrobiony w C4d R15. Zainterowanych proszę o kontakt na [email protected] pozdrawiam Kuba
  4. eternalmonkeys to kreatywne studio z Krakowa, specjalizujące się w szeroko pojętej kreacji cyfrowego obrazu ruchomego. Wykonujemy animację 2d i 3d, postprodukcję, efekty specjalne itp. na potrzeby reklamy, filmu i telewizji. Poszukujemy kreatywnego generalisty z doświadczeniem, który zasili nasz krakowski zespół produkcyjny. Interesuje nas stałą współpraca z freelancerem na miejscu w studiu w Krakowie. WYMAGANIA: - min. 2 letnie doświadczenie, - biegła znajomość After effect i Cinema4d, - kreatywność, - portfolio i cv, - chęć nauki i rozwoju, - samodzielność w rozwiązywaniu wyzwań. MILE WIDZIANE: - znajomość XPRESSO, Turbulence FD i innych plugin'ów do C4d - znajomość Trapcode i innych plugin'ów do Afx Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail [email protected] Prosimy o dołączenie CV, oraz reel'a w formie linku lub załącznika. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.
  5. Witam Przedstawiam mój najnowszy projekt Honda Civic 6gen w stylu JDM Oczywiście zdrowa buda bez rdzy, felgi 16 cali a wszystko na air ride… Negatyw po 10°. Osoby lubiące JDM dostrzegą parę smaczków. Honda ma być nisko tak mówi pismo. Pozdrawiam! Więcej na Behance
  6. Co do exteriorów, to nie zrobiłem ich zbyt wiele. Postanowiłem się trochę podszlifować. Wszystkie opinie jak i rady mile widziane! :) Soft to: C4D + v-ray + PS Pozdrawiam
  7. Od kilku dni kombinuję z cieczami w C4D, mam problem wlewając ciecz we wcześniej stworzony kieliszek, symulacja cieczy zachowuje się tak jakby częściowo przeciekała przez pojemnik, wisi na dole oraz drobno spada dalej. Załączam screen. Jak widać spora część zatrzymuje się w obiekcie, jednak przy dnie wisi poniżej. Ciecz wykonałem emiterem ze sfer z efektem metabal. Dalej ustawienia dla obiektów: Sfera: Kieliszek: Prosze o poradę gdyż dopiero przedzieram się przez te opcje Pozdrawiam
  8. Witam, mam do sprzedania oprogramowanie CINEMA 4D visualize R13 wersja komercyjna, licencja jednostanowiskowa. Kontakt: 603 596 759 albo [email protected] cena do negocjacji.
  9. witam , piszę z prośbą o odpowiedz na 1 nurtujące od dawna pytanie: czy w cinemie 4d da się mapować podobnie jak w 3ds maxie na 2 kanale? otóż: mam obiekt składający się z wielu elementów. materiał który nakladam na obiekt ma 2 textury zblendowane ze sobą za pomocą gradientu. textury są zmapowane na 1 kanale a gradnient na 2 i w zależności od tego jak ustawuie sobie mapkę na 2 kanale taki otrzeymuje efekt. w maksie jest to bardzo proste i przyjemne natomiast nad cinemą głowiłem sie wiele czasu i nic nie wymysliłem.jak rozwiazac taki problem.dzięki z odp.
  10. Witam W związku z zmianą branży i zawieszenia działalności sprzedam zestaw kupiony w 2011 roku (nieużywany) Na zakupiony program wystawiam Fakturę VAT wersja dla MAC OS Cinema 4D R12 PRIME (komercyjna) + zestaw tekstur Evermotion www.architex.pl/products/show/category/615/product/5851 o wartości 670zł Jedno opakowanie z teksturami odfoliowane celem sprawdzenia, pozostałe jeszcze w folii Płyty Cinemy nie były wkładane do napędu, wczoraj pierwszy raz otworzyłem pudełko. Link do aukcji na allegro: http://allegro.pl/cinema-4d-r12-pakiet-platnych-rekstur-i2956340414.html CENA jaka mnie interesuje >1600zł Cena razem z pakietem Adobe Production Premium CS5 MAC BOX: 4300zł
  11. Witam. Hiszpańskie studio "Etérea" wypuściło nową piękną animację - "Lux Aeterna". To filmik opowiadający o podróży światła z dalekich galaktyk w kierunku Ziemi do małych kropel wody. Zachęcam do obejrzenia. Cristóbal Vila użył do stworzenia tej animacji modo i Cinema 4d. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem poniżej. http://www.etereaestudios.com/docs_html/luxaeterna/intro.htm A tu animacja na Vimeo:
  12. emer

    Animacja CKPS

    Witam wszystkich i zapraszam do rzucenia okiem na nową, jeszcze ciepłą animację, nad którą spędziłem ostatnie 4 tygodnie. Animacja promująca Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych i jego działania na rzecz ochrony zagrożonych gatunków. Klient głownie siedzi w papierach, stąd pomysł żeby wszystko było "papierowe". Mam nadzieje, że się spodoba. Technikalia: C4D i Octane Render I jeszcze jeden on-set shoot: [ATTACH=CONFIG]88533[/ATTACH]
  13. Ha! Już jest. Tym razem zabrałem się za filmik z pierwszego wpisu na moim blogu. Rozebrałem na części dwa z czterech emiterów. Jest też konkurs oraz coś dla hodowców jeży. Konkurs rozstrzygany będzie w komentarzach pod wpisem na blogu. Zapraszam do oglądania:
  14. To mój pierwszy post, więc wypada się przywitać. Nazywam się Michał Wójtowicz i na co dzień zajmuję się postprodukcją w firmie Obraz Kontrolny. Jak dobrze wiemy - w naszym fachu bardzo ważną rzeczą jest nauka. Oczywiście możemy się obyć bez niej, ale w krótkim czasie staniemy się pośmiewiskiem, tak jak ci, którzy nadal próbują udowodnić wyższość VHS nad cyfrowymi nośnikami HD. To oczywiście żart, ale obrazuje to jak szybko zmieniają się trendy w dziedzinie Motion Graphics. Bardzo ważną rzeczą jest samodoskonalenie, ale często spotykamy pewne przeszkody - nie chce nam się, rozprasza nas coś fajniejszego lub po prostu mamy robotę do wykonania. Ja tak właśnie mam. Dlatego stworzyłem taki eksperyment - nagrywając tutoriale do Cinemy i After Effects będę starał się rozebrać na czynniki pierwsze jakieś filmy, animacje. Będę starał się je odtworzyć od zera. Dzięki dodatkowemu kopniakowi, jakim jest fakt, iż ktoś to później zobaczy, skomentuje i (mam nadzieję) podpowie, że można coś zrobić w prostszy sposób, będę miał motywację, by kończyć rozpoczęte projekty, przy których sam się czegoś uczę. Tyle tytułem wstępu, przejdźmy więc do pierwszego tutka, którego temat to "Wstęp do myślących cząsteczek". Tutorial został nagrany na początku tygodnia i już wziąłem się za kolejny, który już wkrótce opublikuję. Więcej na ten temat dowiecie się na mojej stronie: http://tuts.obrazkontrolny.pl
  15. Witam. To moja dopiero druga wizka w Vray'u. I trzecia jaką kiedykolwiek robiłem. :D O fotorealizm jeszcze nie zahaczam, ale chyba jest trochę lepiej. Już się opatrzyłem z renderem więc nie mam pojęcia co jest nie tak. Pzdr dla Corneliusa za porady nt Vraya i Hrisa, ponieważ to jego teksturka jest za oknem. softy : cinema 4d, vray, photoshop
  16. Modelowanie trzonu z kanelurami. Boxmodeling i HN 2 minuty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności