Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'wizualizacje 3d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 12 wyników

  1. Zapraszam do zapoznania się z naszym ogłoszeniem i firmą. W razie zainteresowania proszę o kontakt lup aplikowanie prze Pracuj.pl. Poszukujemy wizualizatorów 3D do modelowania projektów nowoczesnych wnętrz i architektury do bardzo ciekawych projektów. Miejsce: Warszawa. https://www.pracuj.pl/praca/wizualizator-3d-warszawa,oferta,5242342
  2. Dziś prezentujemy wizualizacje 3D nowoczesnego domu parterowego w egzotycznym otoczeniu palm i piaszczystej plaży. Więcej wizualizacji tego domu znajdziecie na stronie http://rooven.pl/portfolio/wizualizacje-nowoczesnego-domu/
  3. Przesyłam swoją kolejną pracę wykonaną dla polskiego dewelopera. Wizualizacje zostały wykonane w porze dziennej jak i wieczornej. Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie http://rooven.pl/portfolio/wizualizacje-3d-hotelu/
  4. Cześć, z tej strony carlosss i Bobby_digital, jako, że ostatnio połączyliśmy siły i stworzyliśmy markę visualform.pl chcielibyśmy podzielić się z Wami projektem, który mieliśmy przyjemność stworzyć na potrzeby promocji naszej firmy. Aktualnie też poszukujemy ludzi do współpracy więc lada chwila/dzień pojawi się ogłoszenie w Pracach oferowanych, później zamieszczę link w tym wątku. Keep in touch carlosss and Bobby_digital www.visualform.pl
  5. Wizualizacje wykonane dla apartamentowców POWSTAŃCÓW WARSZAWY 18 firmy AKPLAN. Wizualizacje 3d przedstawiają ogólny zarys budynku. Więcej podobnych prac znajdziesz na stronie http://www.rooven.pl
  6. Wizka złożona jak widać z gotowych modeli, bardziej jako aranżacja niż wizka sama w sobie. Zawsze miałem problemy z kompozycją i dobraniem kadru. Może tym razem się udało. Pozdrawiam!
  7. Hey, wrzucam wyniki ostatniej mojej pracy - wizualizacje wnętrz oraz domu. Soft 3ds Max, V-Ray i PS. Całość oświetlana HDRI. Opinie mile widziane :) Postprodukcja filmu robiona na szybkiego. Reszta wizualizacji na stronie www.hiBox.pl Animacja w jakości HD. [video=youtube;FLp-LjhtPxs] [ATTACH=CONFIG]85650[/ATTACH]
  8. Wizualizacje 3D dla łódzkiej grupy projektowej. Małe info: Rozbudowa hotelu z restauracją w Sieradzu. W zakresie rozbudowy przewidziano nową salę bankietowo-konferencyjną na 150 osób, grill zewnętrzny oraz plac zabaw. Część dobudowana została połączona z częścią istniejącą poprzez szklaną oranżerię. Powierzchnia rozbudowy ok 410 m2. Tak jak przy ostatniej wizce którą dodałem, tutaj też przejąłem projekt, sporą część obiektów otrzymałem gotową, kilka rzeczy od siebie + poprawa materiałów, światło i render. Mam nadzieję, że się podoba ;) Pozdrawiam!
  9. EURO 2012 tuż, tuż, stadiony prawie wykończone, ale zanim doczekamy czewrca, chcelibyśmy zaprezentować Wam wizualizacje 3D stadionu piłkarskiego we Wrocławiu, jaką mieliśmy przyjemność wykonać jeszcze na długo przez rozpoczęciem budowy. Pozdrawiamy LifghthouseStudio
  10. witam Mam takie nietypowe zlecenie. Kupię gotowe wizualizacje pomieszczen sluzby zdrowia i szpitalnictwa, np. gabinetu lekarskiego, gabinetu do odnowy biologicznej, pokoju szpitalnego, kuchni szpitalnej i pralni, recepcji w budynku sluzby zdrowia, korytarza, sali gimnastycznej do rehabilitacji, tolaety dla niepelnosprawnych, malego basenu lub innych podobnych. Cos w powiazaniu z budynkiem sluzby zdrowia, SPA, reMoze komus zostaly jakies studenckie projekty, niezrealizowane koncepcje, cokolwiek. Sprawa jest bardzo pilna, bo potrzebuje je na dzisiaj lub jutro. Jesli ktos jest zainteresowany, prosze o kontakt na maila [email protected]. Skontaktujemy sie telefonicznie, podam wiecej szczegolow. Cena to 100zl/szt. Jesli masz jakie stare niepotrzebne wizki, to wal smialo.
  11. Grafik 3D | Animator | stała współpraca | Warszawa www.modelight.pl Stanowisko: grafik 3D / animator do współpracy przy realizacji projektów dla klientów Modelight Software: 3D Studio MAX ,Vray , PS , Dodatkowym atutem będzie znajomość AE + montaż PR Forma współpracy: współpraca stała . Portfolio + 3-4 przykładowo wycenione prace proszę przesyłać na [email protected] .
  12. Firma Visovia Design Studio nawiąże współpracę z osobą w zakresie wykonywania modeli 3D (w formacie akceptowalnym przez 3ds Max) na podstawie dostarczonej dokumentacji 2D. Oczekiwana umiejętność czytania dokumentacji technicznej 2D. Współpraca dotyczy modelowania na potrzeby wizualizacji architektonicznych. Wymagamy wysokich umiejętności w modelowaniu 3D. O przesyłanie CV oraz portfolio (lub link do prac) prosimy osoby z małopolski lub śląska. Kontakt: [email protected] http://www.visovia.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności