Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'pokój' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 21 wyników

  1. Witam wszystkich i chyle czolka mistrzom i wicemistrzam maxa... Wiecm mam pytanko od jakiej ksiazki zaczac nauke 3d studio maxa ostanio probowlame heh po uprzednim przegladnieciu maxa cos zrobic jakis tutorial a to sie lapalem za glowe to za samochcod heheheh no i wsyzslo z tego tyle ze w ostatecznosci mialem chcec rozwalenia czegos z nerwow :) no ale powaga jaka ksiazka bedzie dobra cos z pozycji heliona mozecie mi polecic ? 3d studio max 4 biblia warta ta ksiazka jest swojej ceny???? no i gdzies po jakim czasie mozna sie zabrac za modelowanie przykladowo czlwieka samochodu i innych roznych rzecz :P dzieki i pozdrowionka dla wszysktich .
  2. Siema, dopiero zaczynam przygodę z 3d max + Vray. Dlatego też chciałbym usłyszeć opinie na temat jednej z mojej pierwszych prac. W maxie pracuję jakieś 2 miesiące a oto moja praca. - Pokój dziecięcy.
  3. Witam, dzisiaj pierwszy raz postuję set wizualizacji do pokoju hotelowego. Całość zrobiona w Coronie przy udziale w finalnych renderach użytkownika rdawlud. Wnętrze jest zaprojektowane przeze mnie. Komentarze mile widziane https://www.behance.net/hellstowska https://www.behance.net/rdawlud
  4. Hej wszystkim, Nazywam się Ada i studiuję grafikę i animację w Szkocji, jestem na ostatnim roku i jestem w trakcie kończenia mojego projektu na licencjat. Jest to animacja połączona z filmem (który jest już prawie gotowy), a jej celem jest pokazanie jak dzięki nowym technologiom można odtworzyć stare czasy i klimat przeszłości. Wszystko zrobione w 3dsmaxie, render w Vrayu, compositing w After Effects z użyciem dodatkowych pluginów jak Frischluft Depth Of Field oraz Trapcode Particular (kurz unoszący się w powietrzu). Ziarno dodane w Magic Bullet Looks (chciałam, aby nadać animacji bardziej organiczny wygląd oraz bardziej filmowy look). Do tej pracy piszę właśnie pracę licencjacką, a jedną częścią pracy jest ocena animacji/filmu przez innych (osoby z moich studiów, osoby z różnych grup wiekowych, osoby interesujące się grafiką 3d i osoby spoza tej dziedziny). Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o modelach, teksturach, oświetleniu, animacji, postprodukcji. Przygotowałam krótki kwestionariusz na google forms, wypełnienie go zajmie maksymalnie 2 minuty, a dzięki każdej opinii, czy to negatywnej, czy to pozytywnej będę miała więcej materiału do wykorzystania w raporcie i bardzo docenię każdą odpowiedź (niektóre pytania można pominąć, wszystkie nie są wymagane). Oczywiście komentarze w tym poście też bardzo mi się przydadzą, będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Poza animacją, wrzucam też parę screenów z maxa. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, mogę oczywiście powiedzieć więcej na temat tekstur, oświetlenia, materiałów itd. Cały film będzie gotowy pod koniec tygodnia, więc też mogę go tu dodać :) Liczę na Waszą pomoc i pozdrawiam! Link do ankiety: KLIK Screeny:
  5. Witam was Serdecznie Wrzucam kilka róznych ujęć z moich prac. Chciałbym uzyskać od was opinie na ich temat, głownie chodzi mi o materiały :) Co o nich sądzicie ?:) Pozdrawiam, Marek
  6. Witam mam takie mieszkanie do pokazania klientowi [ATTACH=CONFIG]91697[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]91696[/ATTACH] a tu moje ustawienia renderowania: [ATTACH=CONFIG]91701[/ATTACH] Goły, czysty render wygląda tak: [ATTACH=CONFIG]91700[/ATTACH] Camera iso 200, shutter speed 150, f-number 5,0. Swiatla ustawione (te tuż za oknem) jako skylight. Czy da radę jakoś tą scenę doświetlić lub użyć innej techniki w postprodukcji żeby wyglądało na jaśniejsze? Robiłem już podobne wnętrza (czyli wąskie i długie) ale z tym mi ciężko idzie. Tu załączam moje boje z innego projektu gdzie oświetlenie wyszło lepiej (takie same parametry jak teraz były tylko postprodukcji trochę): [ATTACH=CONFIG]91703[/ATTACH] Jak macie jakieś pomysły, z góry dziękuję!
  7. Witam, przedstawiam wykonaną jakiś czas temu wizkę pokoju dziecięcego. Miało być maxymalnie przytulnie i w stylu Holendersko-Norweskim. Soft standardowo: 3ds-max, Vray, PS 3 Dni roboty Pozdrawiam
  8. Witam, jestem już na tym forum od jakiegoś czasu i często przyglądam się innym pracom użytkowników. Nigdy nie miałem jednak odwagi pokazać czegoś swojego, no ale nadszedł ten czas... Mój pierwszy render wnętrza pokoju, zrobiony na studia na jeden z przedmiotów, czasu było mało, wnętrza nigdy nie robiłem. Robione na podstawie referencji jakiejś tam (choć nie toczka w toczkę). Niektóre błędy sam widzę, i jeszcze długa droga przede mną, no ale od czegoś trzeba zacząć. Całość robiona w 3ds Maxie, renderowane Mental Rayem, no i lekkie post pro w Photoshopie.
  9. Witajcie, jak zapowiedziałem w dziale "architektura", po uwagach których mi udzieliliście, zamieszczam pierwszą pracę, którą tworzyłem od wczoraj- jest to kawałek mojego pokoju. Prosiłbym Was o uwagi i pomoc. Użyte oprogramowanie: 3ds Max 2012 , renderer: Vray. Największe problemy mam z rozbłyskami które się pojawiają, nie wiem dlaczego(białe plamki). Miniatura.. [ATTACH=CONFIG]88026[/ATTACH]
  10. Witajcie, To mój debiut na max3d.pl więc nie zjedzcie :) W temacie 3D jestem nowy i to moja pierwsza wizka więc szału nie ma xd. Odwzorowałem swój pokój w wersji poremontowej, więc aspektu ustawienia mebli, itp. nie poruszajcie. Soft: 3ds Max 2011, v-ray, Photoshop Czekam na konstruktywną krytykę :)
  11. Gość

    Jadalnia.

    Witam jestem nowy na tym forum i chciałbym uzyskać rady od bardziej zaawansowanych ode mnie .Do rzeczy. Zrobiłem jadalnie przy użyciu blendera i vray lecz nie jest do końca taka jak powinna być więc zamieszczam rendery i ustawienia vray ,będę wdzięczny za wszelkie wskazówki. Chciałbym zbliżyć się do fotorealistycznego efektu ale czegoś mi brakuje i nie wiem czego. Wydaje mi się taki trochę plastikowy ten render. W exporterze jest tak ,że kolor materiału jest też jego przezroczystością jeśli więc włączę ray transp to troche ciężko ustawić dobrze zupę i wino. Jeżeli ktoś będzie miał sugestie co do materiałów i będzie chciał zobaczyć ustawienia to proszę napisać o który materiał chodzi a wyśle screen. Modeli też się to tyczy. Jak narazie lista zmian które chce wprowadzić to: włącznik światła którego brakuje i kontakty ,przemodelować firany (jeśli ktoś zna fajne triki to byłbym wdzięczny) ,wyrzucić lustro i przesunąć meble by do rogu wrzucić choinkę (tu też przydała by się rada/tutorial choć mam pomysł ale nie wiem jak mi wyjdzie bo dotychczasowe próby kończyły się niezbyt ambitnie lub brakowało RAMu na render) ,zwęzić trochę szafkę rogową oraz poprawić materiał drzwi na bardziej połyskliwy i ciemniejszy i wymodelować im nową klamkę. Poprawiłem już błędne normale na karniszu więc nie zwracajcie na nie uwagi. Z góry dziękuje za wszelką pomoc. PS dzięki bardzo za radę oley.
  12. Co powiecie na moją pierwszą wyrenderowaną i otexturowną prace? Pracuje w maxsie od 3 miesięcy co mogę tu jeszcze dołożyć albo zmienić? Wszystkie rzeczy prócz stolika (zrobiony przy pomocy tutoriala) zrobione według mojego pomysłu. Ocenicie!
  13. Gość

    Pokój

    hmm.. jestem tu nowy, mam pytanie czy ktos by mógł mi mniej więcej zaprojektować nowoczesny pokój dla studenta ?":) czy fotki mam podesłać ? Lubie dużo przestrzeni, stul ? hmm.. meble mam sosnowe ? czy cos jeszcze ? jak tak to piszcie i zgóry mówie Danke ! :)
  14. Witam. Chodź uważam pracę za skończoną to raczej nie nadaje się do Final Works :P. Jest to raczej taka nauka oświetlenia. Część modeli nie jest moja. http://shiroi-shacho.deviantart.com/art/Room-Visualisation-Test-135651288 Nie wiem czy to dobry pomysł podawać linka z pracą na Deviancie. Najwyżej potem zmienię. Proszę o ostrą krytykę :P PS: Renderowane na V-Ray , 3Ds max 2009
  15. To jest mój pierwszy post na tym forum, więc wszystkich serdecznie witam. Ostatnio zrobiłem takie o to wnętrze pokoju gościnnego(nie za duże to pomieszczenie, ale cóż...), mam zamiar dorobić jeszcze parę rzeczy codziennego użytku(pilot, lampa itp. itd.). Proszę o rady co i jak pozmieniać, bo wiem, że te rendery nie zasługują nawet na miano ładnych ;).
  16. Witam wszystkich serdecznie ! Na wstępie chciałem zaznaczyć, że jestem swieżym użytkownikiem 3d Maxa i dopiero sie uczę. I nie będe ukrywał, że piszę tutaj po to aby uzyskać pomoc od was czyli ludzi z większym doswiadczeniem ode mnie. Jak napisalem w temacie moja praca to scenka, którą pewnie większość ludzi próbuje zrobić na początku swojej przygoty z programem do tworzenia grafiki 3d, czyli najbliższe otoczenie. Ja wybrałem swój pokój. Na wstępie zaznacze, że używam 3d Max (jak powyżej) i VRay. Zamieszcze 4 zdjęcia juz myśle z dość zaawansowanego etapu modelowania przedmiotów. Bardzo obawiam się teksturowania i tworzenia oświetlenia. Bardzo proszę o wszelkie propozycję, wskazówki, ogólno pojętą pomoc również przez ostrą krytykę jeśli moja praca tego wymaga. Żeby nie przeciągać :) Oto te zdjęcia : http://img41.imageshack.us/img41/5251/view26.jpg http://img41.imageshack.us/img41/4467/view27a.jpg http://img41.imageshack.us/img41/218/view28.jpg http://img41.imageshack.us/img41/9773/view29.jpg Odrazu chciałem przeprosić za słabą jakość renderów, ale gdy je robiłem miałem mało czasu przez co ustawiłem mniejszą jakość dokładnie mówiac na medium z high. Z góry dziękuję za pomoc.
  17. siemanko, mam poprosila mnie o zrobienie naszego duzego pokoju z kilkoma zmianami ale niewielkimi ... wypoczynek i takie tam, postanowilem wziac sie do pracy i zrobic. Co sadzicie o tym ?? i co mozna jeszcze dodac ? moze cos zmienic ?? czekam na komentarze. Oczywiscie nie patrzcie na rzeczy typu FG bo na tym sie nie skupiam narazie, mowcie ewentualnie jakie materialy mozna pozmieniac
  18. Cześć wam wszystkim, jestem początkujący w v-ray'u , i mam do zaprezentowania wam wizkę którą ostatnio męczę, mam nadzieje że mi pomożecie, no i chyba tyle wstępniaka, zaczynajmy:) nie jest to jeszcze skończona scenka, więc dojdzie nieco obiektów, szczególnie na szafkach
  19. Niech będzie... Zaryzykuję... Wrzucam moją pierwszą pracę z 3D MAXa... Pomijając fakt że model jest bardzo ubogi, jest tu wiele błędów, wynikających po prostu z tego że nie umiem się ich pozbyć ;/ Jestem początkujący... Model i render: 3D MAX Kompozycja: Photoshop PS. Pisząc co jest nie tak, słówkiem wspomnijcie jak to zmienić. Z góry dzięki...
  20. Gość

    moje prace

    Witam! będę tu umieszczał moje prace:) grafika 3d bawie sie cos od roku:) głównie w 3d maxie i tez w VUE;p moje obrazeczki:)
  21. Gość

    Wiz: Pokój

    Witam. Pracka zrobiona jakiś czas temu, ale dopiero teraz wstawiam. Krytyka mile widziana.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności