Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'low poly' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 19 wyników

  1. Low poly meets space Wyrenderowane w Unity i podrasowane/poskładane w Photoshopie.
  2. Wczoraj skończyłem, miłego oglądania.
  3. Digital Touch - lider nowych technologii mobilnych ( ) w tym AR, VR, MR, poszukuje modelarza 3d do niskopoligonowych modeli i animacji na potrzeby gier i prezentacji 3d. Forma zatrudnienia: umowa o dzieło, umowa zlecenie, faktura VAT. Możliwa praca zdalna. Obowiązki: budowanie modeli architektonicznych, urbanistycznych, wnętrz, wyposażenia, komunikacyjnych (samochody, pociągi itp), a także animacji z użyciem transformacji lub kości. Wymagania: sprawne, poparte doświadczeniem modelowanie low poly i mid poly, umiejętność poprawnego teksturowania obiektów do silników Unity3d i Unreal. Możliwe kierunki rozwoju: stała współpraca, dołączenie do zespołu gamedev przy bardzo ambitnych i ciekawych projektach nagradzanych na międzynarodowych konkursach. Kontakt: [email protected]
  4. Witam wszystkich, Postanowiłem, że spróbuje zapoznać się bliżej z technikami tworzenia modeli do gier i zobaczyć co z tego wyniknie. Obejrzałem kilka tutoriali i uzbrojony w wiedzę teoretyczną poszukałem sobie obiektu, który będę próbował wykonać. Padło na zacne, XVII wieczne działo, które to wrzucę poniżej. Zacząłem tworzyć już bazę, następnie zrobię sculpt, a dalej klasycznie retopo i texturki. W czym to się jeszcze okaże, na razie model powstaje w blenderze. W przyszłości bardzo będę liczyć na rady osób lepiej obeznanych ode mnie tak aby wyszło to w miarę ładnie. A oto zaczątek bazy: Pozdrawiam :)
  5. Veezen

    Teczka : Veezen

    Witam wszystkich max3dowiczów. Poniżej zamieszczam kilka swoich prac typowo game-artowych. Nad M1911 jeszcze pracuje, narazie tylko normalka wypalona została, dzisiaj po południu zajmę się teksturowaniem. Combat Shotgun https://copy.com/7NbEuBaIplDHOKcU Colt https://copy.com/J6UrpRVfdzrTxtic M4Benelli https://copy.com/frtbCMjCUPF34u0o SDV https://copy.com/OfRVq1PDG0Y0sHv6 P.S - Jakoś screenów jest słaba z powodu kompresji załączników. Na portfolio można znaleźć lepszą.
  6. Animacja do aplikacji mobilnej Soft: Blender, Fusion
  7. Studio T-Bull Sp. z o.o. zajmujące się tworzeniem gier mobilnych zatrudni utalentowanego grafika 3D. Idealny kandydat będzie się posiadał: - doświadczenie w pracy z low poly poparte portfolio - znajomość programu Blender - umiejętność pracy z teksturami, mapami - doświadczenie w retopologii - doświadczenie w sculptingu - znajomość ZBrush Poszukujemy osoby kreatywnej i sprawnie zarządzającej swoim czasem. Formą zatrudnienia jest umowa o pracę na pełen etat. Oferujemy śniadania i obiady pracownicze, kompot i nieograniczoną kawę, a także opiekę medyczną w Enel-Med. Siedziba firmy znajduje się w Sky Towerze we Wrocławiu. Praca wyłącznie stacjonarna. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt przez naszą stronę internetową http://www.t-bull.com lub mail [email protected].
  8. Cześć i czołem, chyba ze sto lat mnie tu nie było. :) Popełniłem ostatnio taką włoską Kropkę: Fiat Punto GT, 1993. Blender, Photoshop, rendering w Marmoset Toolbag 2. Model jest lowpoly, Około 35k tri (z czego jak zawsze lwią część pożerają koła). Wipy, tekstury, inne ujęcia: https://www.behance.net/gallery/22634933/Fiat-Punto-GT Model w 3D w przeglądarce: https://sketchfab.com/models/6fb530ebcb334db7af2fc8b43524d6b8 Pozdro! -K
  9. W otchłani internetu znalazłem bardzo ciekawy koncept (z tego co wyszukałem to miał być to koncept bossa do anulowanej gry AAA) i postanowiłem dla ćwiczeń i frajdy go zrealizować. Plan jest taki aby oteksturować ręcznie malowanymi teksturami . Całość ma 2100 poly. Wszelkie komenty mile widziane :) jak narazie sama siatka: oraz concept (autorstwa Bjorn Hurri - Opus Art)
  10. Witka Chwile temu zrobiłem taki mały projekcik którym chciałem się tutaj podzielić. Oczywistym jest że dupy nie urywa, ciężko to nazwać "animacją" (sam ruch kamery) i generalnie jeśli o umiejętności chodzi to bieda z nędzą ale trudno, było for fun :) Pozdrawiam
  11. Witam, tym razem próbuje przełożyć mój stary concept na model low poly:) narazie pracuję nad modelem high poly w zbrushu, modele będzie modelowany w częściach, ponieważ komp nie pozwala mi na swobodę :)
  12. Gość

    Modelowanie low-poly i hi-poly

    Mam wymodelować jakiś asset do gry w lo-poly i hi-poly. Na razie jedyne co umiem to bałwan z prymitywów. Jak się za to zabrać? Do samego modelowania jest pełno tutoriali. Do modelowania low-poly może też się coś znajdzie. Ale nie wiem gdzie i jak szukać informacji nt. modelowania tego samego w low i hi poly. Najpierw zrobić low i dodawać później szczegóły, czy może jakoś odwrotnie?
  13. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Z racji że jest to mój pierwszy wątek a zarazem pierwszy temat na tym forum. Pozwólcie że się przedstawię: Ja nazywam się Mariusz Nowak. Obecnie jestem studentem informatyki ze specjalizacją Grafika Projektowanie i Multimedia [chyba taka dokładnie :D ]. W tym semestrze kończę III rok studiów, a więc powoli zaczynam przygotować się do projektowania pracy inżynierskiej. Postanowiłem dodać temat na forum max3d.pl ponieważ [zaczynam, nie zaczynam trudno powiedzieć] przygodę z 3ds maxem. Dla czego tak piszę? Ponieważ już trochę "bawiłem się" wyżej wymienionym programem, jednak nie dzieliłem się moimi pracami, bo to coś mi się nie podobało, coś mnie zniechęciło do pracy itd. Moja praca inżynierska wiązała się będzie właśnie z grafiką 3d lub tematyką gier 3d. Chcę utworzyć wirtualny spacer z zawartą historią pewnego miejsca. Udostępniając w tym miejscu moje prace, liczę przede wszystkim na to że będzie to dla mnie wielka motywacja, również liczę na fachową ocenę, jakieś wskazówki dotyczące modeli, textur, nad czym popracować itd. Od razu przepraszam jeżeli moja składnia zdań nie do końca jest poprawna, wybaczcie ale nie jestem polonistą :D Więc żeby nie było że tylko tworze swoją biografię w nowym wątku, to udostępniam parę [para to dwie, bądź więcej ;) ] moich prac: Pierwsze prace które tu udostępniam, są stworzone przy nauce oświetlenia sceny [z pomocą tutorialu z tego serwisu]: Wymodelowane wszystko jest przeze mnie: No i po całkowitym texturowaniu: TEXTUTY: Normal mapy tudzież BUMP mapy są wykonane czarno biało, prosiłbym o jakiś tutorial gdzie znajduję się opis jak robić NORMAL MAPS i za pomocą jakich narzędzi. [no nawet nie umie określić typu, takie fioletowo niebieskie] JAK źle napisałem proszę mnie poprawić. Kolejne pytanie. Jaki polecacie serwis do uploadu zdjęć, kożystam z imageshack.us oraz ifotos.pl [ifotos pliki tylko do 1MB - potrzebuję nieraz do 2 może 3MB] [naromiast imageshack - pliki PNG mi prześwietla rozjaśnia - o co chodzi?] Ogólnie proszę o poradę bo widzę że hosting ifotos również prześwietla zdjęcia png: [również proszę o porady dotyczące udostępniania zdjęć na forum] przykład:
  14. Witam, dostałem zlecenie napisania dość prostej gry, dla jednego z większych polskich wydawców na rynku. W związku z tym, poszukuję zdolnego grafika, który byłby wstanie przez najbliższy miesiąc poświęcić się tej produkcji. Do wykonania będzie kilkadziesiąt modeli potrzebnych do stworzenia realistycznych środowisk outdoorowych(skały, drzewa, krzaki, domy, mosty itp), kilka pojazdów, oraz modeli ludzi wraz z prostymi animacjami szkieletowymi. Od potencjalnego grafika wymagana będzie przede wszystkim terminowość, komunikatywność, oraz dbanie o wysoką jakość modeli. Praca na podstawie umowy o dzieło- wynagrodzenie jak z tematu, ewentualnie do niewielkiej negocjacji. Zgłoszenia wraz z przykładowymi pracami(najlepiej modeli wymienionych powyżej) proszę przesyłać na adres: rzyrawa [malpa] op.pl Pozdrawiam serdecznie !
  15. FUERO Interactive Strona Firmowa: www.fuero.pl Poszukujemy osoby na stanowisko*: GRAFIK 3D - specjalizacja w tworzeniu modeli postaci i ich elementów (low poly). Poszukujemy osób z doświadczeniem w tworzeniu modeli postaci low poly ( Forma zatrudnienia*: umowa o dzieło/ umowa zlecenie Obowiązki*: Do zrealizowania będzie duża ilość modeli postaci oraz ich elementów. Optymalnie w Maxie. Model + Tekstury + tylko tekstury diffuse (na podstawie uv). Praca zdalna lub w biurze. Wymagania: Doświadczenie poparte portfolio w zakresie w/w - prosimy o przesyłanie linków do przykładowych realizacji z tego obszaru (optymalnie rendery bez i z siatkami) Kontakt*: Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: [email protected]. Tytuł maila powinien wyglądać następująco: "3DMODELP - Imię Nazwisko"
  16. Witam, szukam do współpracy następujących osób (1-3 - zobaczymy): -modeler LOW-POLY -texture baker / texture artist -osoba znająca b.dobrze Quest3D -osoba znająca 2 lub 3 powyższe zagadnienia będzie idealna :) Praca w Poznaniu - preferuję osoby z Poznania i okolic - temat jest pilny i kontakt na miejscu ułatwi sprawną pracę. W innym przypadku możliwe, że konieczne będą dojazdy. Pracujemy w 3DS MAX 2010 - obiekty będą od nas wychodzić w takim formacie. Projekt jest bardzo ciekawy - spacer po dużym obiekcie - zarówno na zewnątrz jak i częściowo wewnątrz obiektu. Proszę o przesłanie niezbyt dużego portfolio dotyczącego tematyki pracy. Proszę o umieszczenie w temacie wiadomości stanowiska, którego dotyczy zgłoszenie. Warunki finansowe i forma współpracy do uzgodnienia. email: [email protected]
  17. 2386 tris Tekstury 2048/2048 http://www.jedaith.yoyo.pl/przyczepa/maps.jpg siatka i screen z normalką i specularem: Normalka w gimpie pluginem. Jeszcze trochę screenów:
  18. Witam Nadrabiam zaleglosci w postowaniu na forum i chcialbym zaprezentowac model ratusza.Jest to ratusz stojacy w centrum Starego Miasta w Toruniu.Jest pozno narazie tyle:)Uwaga pare obrazkow bedzie. pozdrawiam Kuba
  19. Poszukiwany grafik do wykonania obiektów do gry 3D na urządzenia mobilne. Mile widziana umiejętność teksturowania Praca na umowę o dzieło. Szczegóły prześlę na maila osobom zainteresowanym. Proszę o przesyłanie portfolio. Dane kontaktowe: Daniel Stokowski [email protected]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności