Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'teczka 2d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Witam witam... kupę lat, przyznam że się trochę stresuje... no to może najpierw wrzucę a później będę pisał... no i się wytłumaczę czemu tak długo nie wrzucałem nic :) jeszcze parę Wip`ow które się kurzą od jakiegoś czasu i trochę ćwiczeń Plakat dla przyjaciół na ślub
  2. Witam forum. Szukam konstruktywnej krytyki, uwag co można poprawić, dopracować, czego brakuje w obecnym warsztacie, i w jakim to w ogóle jest stanie ;p. Jestem po szkole rysunku architektonicznego, ale po tym jak rysunek zrobił co miał zrobić na egzaminie na studia zacząłem błądzić sam, toteż szukam krytycznego oka z zewnątrz, jak to wygląda i gdzie można to zabrać. Aktualnie tłukę anatomię z Proko, i próbuję wykrzesać z tego coś postaciowego, żeby na tą całą teorię wreszcie narzucić jakąś wizję. Koloru się boję ;D mam tendencje do siedzenia przy podstawach jak nie wiem co robić, dopóki nie będą jakoś wyglądać, więc jest głównie czarno biało i linearnie, ale no, jak sie coś pojawi to powrzucam. W akwareli czasem podłubie. Postacie i anatomia z ostatnich kilku tygodni, architektura to dawniejsza bo no, sie człowiek zabrał za to co lubi ;p. Komentarze mile widziane! i tu starsze - sprzed paru miesięcy, do roku
  3. Cześć! Bez zbędnych ceregieli, szukam odrobiny konstruktywnej krytyki swoich prac od osób, które znają się na rzeczy i patrząc po pracach na tym forum to chyba sporo się tu takich znajdzie :) Jestem hobbystą, studia artystyczne już raczej odpadają w moim przypadku (chociaż może kiedyś…), ale traktuję rysunek/malarstwo dość serio. To do czego zmierzam to przede wszystkim rysunek komiksowy, ale lubię też design postaci czy w ogóle sztukę dla sztuki :) Wrzucam kilka swoich prac, różne media, czasem ze zdjęć, czasem z natury, z ostatnich kilku miesięcy, mniej więcej. Wszelkie komentarze mile widziane! Tusz na papierze + photoshop Tusz na papierze Ołówek (z modela) Ołówek (ze zdjęć) Conte (z modela) Conte (ze zdjęcia) Ołówek, węgiel i biała pastela (z natury) Ołówek i biała pastela (z natury) Ołówek i biała pastela (ze zdjęcia) Ołówek i biała pastela (z natury) Digital
  4. Cześć! Chciałbym zacząć pracować zawodowo jako grafik, więc wszelka krytyka i sugestie bardzo mile widziane. Na początek rysunki z AlterPOSE w Chwili,czyli piwko+rysowanie. Kto jest w Warszawie niech wpada:) https://www.facebook.com/alterPOSE/ Pozy ok. 10 min
  5. Cześć!:) Nowa praca digitalowa- wrzucam jako finished bo nie mam zamiaru jej poprawiać. Konwencja raczej speedowa bo to tylko 4 godziny roboty:) Jak zwykle czekam na komentarze:) Pozdrawiam serdecznie;)
  6. CZeść!. Pozamieszczam tu swoje wypociny ... Pozdr. [ATTACH=CONFIG]85768[/ATTACH]
  7. Witam, tak więc zakładam teczkę ponieważ mam chęć się nauczyć digital paintingu i jeżeli to możliwe podrasować rysunek gdzie mój progers się skończył dawno. Jakiś czas temu dopiero do mnie dotarło, że jazda na sucho z samej wyobraźni nie rozwija za bardzo, chociaż dalej nie chce mi się sięgać po pomoce i przerysowywać różnych elementów , niestety to też dobrze nie wróży jeżeli nie znajdę w przyszłości sił na refki;/. Mam nadzieję, że zostanę przez ten ruch zmotywowany, w innym wypadku będzie to jedynie miejsce gdzie będę zamieszczał od czasu do czasu swoje twory. Zacznę od jedynych do tej pory stworzonych przeze mnie cyfrowo malunków z czego jestem zadowolony z pierwszego i średnio z z drugiego . 1 Uploaded with ImageShack.us 2 Uploaded with ImageShack.us 3 Uploaded with ImageShack.us 4 Uploaded with ImageShack.us 5 Uploaded with ImageShack.us
  8. Witam wszystkich, którzy zajrzeli do tej teczki. Obserwowałem od pewnego czasu, co się dzieje tu na forum i postanowiłem, że W KOŃCU wrzucę tu też trochę swoich "dzieł". Jak dotąd rysuje głównie komiksy i czasem jakieś portrety. Liczę, że porady bardziej doświadczonych użytkowników tego forum pomogą mi trochę podskillować w technice rysowania. Szkic GLaDOS z gry portal. Skaner mi za bardzo rozjasniał, więc zrobiłem po prostu zdjęcie. Moim głównym zajęciem jest tworzenie komiksów, w których często humor przeważa w nich nad wykonaniem... arrr. Ołówki 2b, 5b i 8b. To było kilka naprawde nudnych lekcji polskiego. Proszę o krytyke i surowe wytykanie błędów. Wstawiam tu prace, bo chce się czegos nauczyć.
  9. Hej, nazywam się Robert, jestem tutaj nowy, będę umieszczał w tym temacie swoje prace.Zajmuję się głównie fotomanipulacjami i malarstwem cyfrowym, jak i tradycyjnym.Na początek dam swoje przykładowe prace:manipulacje:malunki:prace powyżej to głównie speedpaintingi, robione w około pół godzinyWiem, że jako początkujący moje umiejętności są jeszcze niewielkie, jednak jestem łakomy krytyki i progressu, będę wdzięczny za każdą chwilę poświęcenia mi uwagi.
  10. ZiN

    ZiN

    Witam wszystkich forumowiczów. Od dawna śledzę co się tutaj dzieje, ale dopiero dziś postanowiłem, że założę konto i pokażę coś swojego.Tablet mam 3 lata - Intuos 3, grafiką i rysowaniem zajmuje się 4 lata, wcześniej praktycznie nic. Ogólnie, to mało rysuje, ale od jakiegoś czasu śledząc owe forum na bieżąco mobilizuje się do pracy. Ostatnio stworzyłem dwie ilustracje, które póki co są na razie szczytem osiągnięć "digitalowych". Mam nadzieje że kolejne będą lepsze. Ucząc się malować, staram się w każdej pracy skupić na czymś innym a sumę doświadczeń przekładać na kolejne arty.Pracka wcześniejsza: I ostatnio stworzona, właściwie pierwszy raz zabawa z kolorem. (taka bardziej konkretna zabawa):
  11. Witam. Próbuję odświeżyć digital po dłuższej przerwie. Kilka starszych i nowszych prac: Nowe ćwiczenia za zdjęć i obrazów:
  12. Witam W temacie będę umieszczał moje concept arty. Ciągle doskonale swój warsztat dlatego liczę na jakieś porady i konstruktywną krytykę. Portrety: Środowisko: Bronie: Postacie: Oczywiście jest tego dużo więcej, ale wybrałem te które moim zdaniem jakoś się prezentują.
  13. Witam wszystkich serdecznie, czas rozpocząć drogę doskonalenia warsztatu i choć będzie długa i kręta to wiem, że z waszą pomocą wiele się nauczę z góry dziękuję Jarek [ATTACH=CONFIG]88437[/ATTACH]
  14. Hey, Stwierdziłem, że i na mnie przyszedł czas, żeby założyć tutaj swoją teczkę. Aktualnie bardziej rozwijam się w grafice 2d (webowej), ale w przyszłym roku mam zamiar wrócić też do 3d. W 2021 planuję kupić 3ds maxa indie, bo i na studiach używałem tego programu, jak i w biurze architektonicznym, w którym pracowałem. Mogłem wtedy zostawać po godzinach lub przychodzić w weekendy i robić swoje własne prace. Na początek wrzucam swoje stare projekty, bo nigdy nie umieszczałem ich na forum. Nie byłem nigdy mistrzem modelowania, dlatego dużo korzystałem ze scen modeli Evermotion - kupiłem od nich kilka paczek (sceny/modele). 1. Cartoon Skate Room 2. Videogames Bathroom 3. Destiny Room 4. Jägermeister Bar 5. Rockstar Wonderland posters 6. Pezet fanart 7. Haloween poster 8. Banksy Room 9. Star Wars fanarts (+wlepy) 10. Rockstar book website (to akurat już wrzucałem, ale jestem całkiem zadowolony z tego projektu, bo nawet sam go zakodziłem. Adres: www.rockstarbook.pl ) Teraz 2 bardziej aktualne rzeczy. Pracuję teraz nad projektem aplikacji mobilnej (personal project) służącej do wyszukiwania amatorskich muzyków (taki Tinder dla punkowców hehe). Poniżej projekt landing page’a. Całość zrobiona w Figmie, nawet ilustracja, bo pen tool w tym programie jest bardzo przyjemny do pracy. (BTW. Polecam sprawdzić Figmę, do 3 projektów jest darmowa, a oprócz zwykłej instalki, można jej używać przez przeglądarkę i działa praktycznie tak samo) . Druga grafika to prosta eksploracja kolorów, kształtów i ikon. Tak jak pisałem wcześniej, w przyszłym roku wracam też do 3d, bo za rok w sierpniu mam wesele i 3ds maxa indie sprawię sobie jako prezent ślubny hehe 🙂
  15. Witam wszystkich, nazywam się Wojtek. Obecnie staram się stworzyć portfolio dzięki, któremu (mam nadzieję) będę w stanie zdobyć pracę związana z illustracją/concept artem. Będę wdzięczny za wszelką krytykę, sam również postaram się pomóc ile będę w stanie. studium ze zdjęcia studium metalu trochę starszy szkic, mam nadzieję kiedyś do niego wrócić illustracja zrobiona dla koleżanki i obrazek nad którym obecnie pracuję, coś mi nie gra w tle, ale nie jestem w stanie powiedzieć co, czekam na sugestie
  16. [ATTACH=CONFIG]90337[/ATTACH]Postanowiłam się odważyć i założyć teczkę...ponieważ wiem że wraz z konstruktywną krytyką mam szanse się poprawić. Byłabym bardzo wdzięczna za każdą sugestie i krytykę... miła czy nie miła zawsze (chyba) czegoś uczy 😉 i pokazuje błędy... Grafika fascynowała mnie od zawsze...ale dopiero ostatnio zaczęłam myśleć o tym żeby samej spróbować coś tworzyć... Żadne ze mnie objawienie nie będzie ,ale jako hobby może ujdzie...choć staram się poświęcać temu ostanio więcej czasu.. Uploaded%20with%20%7BC%7D
  17. Cześć! Nazywam się Piotrek, mam 17 lat i od około roku próbuje rysować :D. W związku z tym, że bardzo mnie to wciągnęło chce dołączyć do tej społeczności i zasięgnąć porad oraz krytyki od ludzi po fachu. Będę starał się zamieszczać prace na bieżąco. Aby nie być gołosłownym- oto pare moich dotychczasowych pracek: Proszę o krytykę i z góry dziękuję 😄
  18. Zakladam teczke. Moja przygoda z udzielaniem sie na tym forum zaczela sie od tematu z wypaleniem i odzyskaniem radosci z malowania, gdzie padlo wiele cennych rad. Byla to tez pewna ulga, ze nie jestem jakims wyjatkowym przypadkiem pod tym wzgledem xD Ogolnie o mnie - jestem sobie relatywnym swiezakiem w branzy, pracuje w gamedevie jako 2d artist czyli robie wszystko (assety, koncepty, ilustracje, marketingowe, ui, jakies bazowe animacje). Docelowo chce sie zajac ilustracja, bo technikalia, rzeczy niezwiazane z malowaniem/rysowaniem kompletnie mnie nie jaraja. Na obecna chwile powoli, malymi kroczkami probuje sie z tym wypaleniem uporac. Poki co od prawie miesiaca robie sobie szybkie daily study (15-40 min, zalezy od tematu), by wyrobic sobie nawyk codziennego malowania i nowe polaczenia w mozgu, ze to jest przyjemne, a nie stres, katorga i zapierdol. xD Poki co sie udaje calkiem skutecznie (ok 80%) i nawet jest jakis fun chociaz poczatkowy opor byl niesamowity, a caly proces mentalnie wyczerpujacy. Niemniej budowanie nawyku i odzyskanie funu jest dla mnie na ten moment priorytetem. Jak to opanuje i ogarne kwestie pracy komercynej, by mnie nie odrzucala, chce sie zajac juz przerabianiem kursow/cwiczen pod to, co mnie bardziej interesuje i porzadnym przerobieniem fundamentalsow - chociaz nadal z zachowaniem pewnej swobody i spontanicznosci, by sobie nie zabierac funu i przygody w imie "optymalizacji" procesu nauki. A interesuje mnie sporo rzeczy - uwielbiam kolor i swiatlo, light fantasy. Fajne sa postacie, ale i enviro czy propsy. Marzy mi sie, by kiedys robic ilustracje do mtg, chociaz te do lola tez sa fajne, a koncepty postaci do azjatyckich mmo to sa super wogole xD No nic, zobaczymy co z tego wyjdzie, poki co wrzuta z wybranych rzeczy z ostatniego miesiaca wraz z refkami. Chetnie przygarne na tym etapie jakies feedback czy ogole porady/przemyslenia nt procesu nauki, branzy, waszej drogi i bycia artysta ogolnie.
  19. Witam serdecznie zebranych! Jako, żem świeżak, to może parę słów o sobie. Trafiłem na Wasze forum po tym, jak polecił mi je Marek Okoń, znany też jako OmeN2051 który to regularnie wpędzał mnie w kompleksy. W wyniku desperackiego listu z prośbą o rady przysłał mnie tu, opisując to środowisko jako miejsce, w którym mogę znaleźc porady, sugestie i krytykę bez lukru. Będąc już człowiekiem wiekowym, postanowiłem 2 lata temu podjąc walkę z czasem i wyznaczyłem sobie cel – wstąpic do klubu szczęśliwców zarabiających na życie malowaniem i rysowaniem zanim przyjdzie czas pakowac walizki do domu starców. Mam nadzieję że mi się uda, choc trzydziecha za dwa lata stuknie, więc tu prośba o porady i szczerośc. W sumie jest to forum, gdzie nawet OmeN'owi nie sypią cukrem w oczy, więc będziecie mieli sporo okazji żeby mi powytykac błędy. Z góry dziękuję za pomoc. Może zacznę od końca, czyli od najnowszej pracy którą uważam za skończoną i do tej pory nie uważam jej za gniot. "Speak No Evil"
  20. Na CA juz zaczalem jakis czas temu nowy szkicownik i pomyslalem ze tutaj tez sie moge pokazac. Stara teczka przepadla w czelusciach forum i nie chce jej odkopywac. Zebralem troche bazgrolkow z ostatniego okresu. A to wip na digartowa bitwe:
  21. Witam Wszystkich! Nadszedł czas abym i ja postawił łapę na tym forum;b Fascynuję się grafiką cyfrową od kilku lat ale chciałbym się w końcu wziąć za to poważnie. Wiem że na tej stronce mogę znaleźć wiele cennych porad od specjalistów dlatego zdecydowałem w końcu nie być tutaj jedynie obserwatorem i wziąć się do roboty. W tej dziedzinie sztuki brakuje mi często motywacji ale sądzę że jak poddam moje pracki Waszej rzetelnej krytyce to zacznę w końcu ewoluować. Ze sztuką miałem do czynienia kilka lat ale nigdy pod kątem grafiki 2D, dlatego potrzebuję waszego wsparcia. ok to tyle wstępnie. Wrzucam kilka moich ostatnich prac:
  22. Jako nowa osóbka witam wszystkich cieplutko na forum 😄 Chciałabym w końcu wystawić swoje prace na porządną, brutalną i bezlitosną krytykę XD Swoją przygodę z digital paintingiem zaczęłam jakieś 1,5 roku temu, a od tego czasu wkręciłam się niemiłosiernie i z tym też próbuję powiązać swoje plany na przyszłość, więc shit's getting serious. Do każdej pracy, tworzonej na przestrzeni tego 1,5 roku będę dodawać krótki opis, z wnioskami i tak dalej. Jeśli dopatrzycie się czegoś - ciśnijcie, na tym właśnie mi zależy 🙂 Listopad 2016 Tutaj moja pierwsza na poważnie poważnie praca. Robiona jeszcze w Corel Painterze. Miałam zerowe pojęcie o teorii koloru, proporcjach twarzy, i tak dalej - portret rżenięty ze zdjęcia. Chciałam chyba wypróbować tyle brushy ile się dało, efekt jest jaki jest. Mam nadzieję, że w miarę ze scrollowaniem będzie coraz lepiej ;D Listopad 2016 Lecimy dalej. Tutaj moje pierwsze study z anatomii, na postawie moich własnych dłoni. Próbowałam bawić się kolorami, co prawda bez wiedzy o teorii. Obecnie chyba jedyne co mi się tutaj podoba, to blendowanie na wierzchu 3 dłoni. Dałam się wciągnąć pędzlowi mieszającemu, zapewne stąd te postrzępione cienie nijak oddające fakturę skóry. Grudzień 2016 Łuu, moje pierwsze enviro... XD Robione na jakiś głupi konkurs szkolny, stwierdziłam że I'll give i a try i wyszło nijak. Perspektywa atmosferyczna siada - teraz wiem, ze żeby ją oddać trzeba stopniowo wpasowywać elementy z tło, a nie zmniejszać ich nasycenie (?? xD). Grudzień 2016 Tutaj znowu coś tradycyjnego. Ćwiczenia anatomii z zabawą pędzlami w photoshopie. Maj 2016 Drugie enviro. Próba matte paintingu, stosowania efektów, no - wyszło nijak, ale znowu się czegoś nauczyłam (skały, góry ;_;). Po zrobieniu tej pracy przestałam cieniować czarnym XD Czerwiec 2016 Tutaj w ogóle zaczęłam ogarniać jakiekolwiek podstawy. Przestałam używać fikuśnych brushy tam gdzie nie trzeba, zdaje mi się, że nauczyłam się wybijać elementy do przodu stosując kontrast z tłem, i dałam jakąś normalną perspektywę atmosferyczną, zastosowałam znane elementy dla pokazania skali. Czerwiec 2016 Pierwszy design propsów (?) 2d. Z perspektywy czasu stwierdzam, że chyba w to pójdę, bo mam do tego coś. Czerwiec/lipiec 2016 Landscape inspirowany Mononoke Hime, z tej animacji zainspirowałam się też kolorystycznie i stworzyłam paletę. Próbowałam ustalić focal point przez kontrast barwny, odkryłam też fakturowane brushe 😄 Sierpień 2016 Faza na "Futu.re" pana Glukhovsky'ego, więc musiałam też namalować protagonistę. Dużo zabawy efektami i przekszyałceniami. Tylko ten motion blur 😄 Wrzesień 2016 Stwierdziłam, że fajnie będzie trochę poeksperymentować i refką było moje selfie. Wyszło całkiem fajnie przez tą grę światła, a przy okazji poćwiczyłam walor i anatomię 🙂 Pazdziernik/listopad 2016 Ilustracja do opowiadania Lovecrafta. Zainspirowałam się troszkę starymi rycinami, no i wyszło tak: Troszkę bardziej pod plakat 😄 Pózniej miałam dość mocną przerwę, bo zamiast robić do szuflady działałam w studio. W międzyczasie wpadło kilka zleceń, między innymi to: Luty/marzec 2017 Jakikolwiek końcowy efekt jest, sporo się nauczyłam. W zamyśle miała być to Ciri według moich "widzimisię", więc wzięłam trochę z książki, trochę z głowy. Marzec/kwiecień 2017 Moja ostatnia praca, pierwsza "prywatna" z wykorzystaniem softu 3d (daz). Inspiracja Guim Guimaraesem i blade runnerem - starałam się trafić w cyberpunkowe klimaty dorzucając do tego pinup. Póki świeże, jestem zadowolona 😄 Soft 3d jest niezwykle pomocny, ale trzeba mieć gdzieś z tyłu głowy, że nie jest substytutem dla fundamentalsów, których i tak trzeba się nauczyć 😉 Dorzucę jeszcze ostatnie study z koloru - ""Miss Elsie Palmer" Johna Singer Sargenta. Wniosek jest taki, że robię za mało i za długo - trzeba robić więcej i mniej dziubdziać. Stąd też zakładam ten wątek, który ma być poniekąd takim motywatorem 😄 A trzeba się ostro cisnąć, póki na głowie mam tylko szkołę 🙂 Cheers!
  23. Witam wszystkich szanownych użytkowników tego forum. W tym wątku będę wrzucał swoje szkice i ukończone prace 2D. Liczę na konstruktywną krytykę. Niektóre z prac mogą być troszkę starsze niż to co aktualnie robię. Nie aspiruję do zostania grafikiem ani ilustratorem, jest to moje hobby któremu poddaję się w wolnych chwilach. Na początku wrzucę może kilka starszych prac aby widać było mój brak progresu 😄
  24. Cześć, zbierałem się do tego pare dobrych lat, ale postanowiłem w końcu założyć teczkę. Planuje, przynajmniej na chwile obecną, zamieszczać tu w większości plenerki, landscape’y, rośliny, itp, jako ze ten temat najbardziej mnie inspiruje i chciałbym złapać w nim trochę skilla i przy okazji przypomnieć sobie podstawy rysunku, poćwiczyć trochę lineartu, walor, perspektywę, a z czasem przejść na kolor. Plan jest taki zeby w tygodniu przygotować około 5 prac cyfrowych, głównie z foto referencji i minimum jedną tradycyjną, z natury, na każdą poświecić minimum 30min. Z czasem mam nadzieje zwiększać te limity. Nie wiem czy to dobry plan, wyjdzie w praniu:D Zakładam teczkę głównie z tego samego powodu, z którego tyle z tym założeniem zwlekałem. Mianowicie - problem z mobilizacją do pracy. 🙂 Licze na to ze pomoże mi to w sumienności i systematyczności w działaniu i pozwoli uporządkować nieco mój chaotyczny system pracy, dając przy okazji lepszy wgląd w progres. Mocno liczę tez na to ze Feedback od Was pozwoli mi zauważyć więcej błędów w moich działaniach i sprawnie się z nimi uporać. 🙂 Poniżej wrzucam rzeczy z okresu około miesiąca, głównie są to szybkie szkice, w dużej mierze niedokończone (z czym tez mam problem, aby doprowadzić prace do końca). Ostatnio zacząłem tez Draw-a-boxa, mam nadzieje ze pomoże mi w stawianiu pewniejszych, mniej chaotycznych kresek. Pozdrawiam serdecznie!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności