Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'animacja komputerowa' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 6 wyników

  1. Cześć wszystkim! Zebrałem w jakąś całość przegląd projektów animacji własnych jak i komercyjnych. Zapraszam do oglądania. Plus jeśli ktoś jest zainteresowany nad czym pracuje na bieżąco zapraszam do polubienia profilu na fjsiku ;) https://www.facebook.com/RobertAnimates/ Dzięki pozdrawiam
  2. Studio Filmowe Trefl w Gdyni - Poszukujemy Generalisty, wachlarz prac pomiędzy compositing a animacją 3d. Oferujemy różnorodne zadania oraz rozwój w kreatywnym otoczeniu, przy projektach filmowych i reklamowych. WYMAGANIA: - bardzo dobra znajomość After Effects, 3ds Max, V-Ray, Photoshop...w tej kolejności :) - zmysł artystyczny, - doświadczenie w compositing i animacji, - umiejętność pracy w zespole, i pod presją czasu - umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, - pozytywne nastawienie MILE WIDZIANE: - znajomość programu Blender - doświadczenie w symulacji lub riggowaniu, - doświadczenie w każdym z etapów produkcji 3D. Prosimy wziąć pod uwagę, że możemy odpowiedzieć tylko na wybrane aplikacje. Chcesz do nas dołączyć? Wyślij nam swoje CV wraz z portfolio na adres: [email protected] Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
  3. Centrum Edukacji Medycznej Medusoft poszukuje do wspołpracy osobę z umiejętnością pracy w środowisku 3dsMax do produkcji prostych animacji o tematyce medycznej. Realizujemy edukacyjne filmy medyczne dla lekarzy medycyny i farmaceutów. Zakres współpracy - do ustalenia. Współpraca na zasadach freelancer. Rozliczenia: umowa o dzieło, faktura vat, inne. Kontakt: [email protected] Preferowana osoba z Wrocławia, aczkolwiek nie jest to warunek. Prosimy o kontakt - przeslemy przykładową animację - sampler, co pozwoli ocenić nasze oczekiwania.
  4. Witam W zeszłym roku w ramach kursu animacji prowadzonego przez Pawła Lipke stworzyłem poniższy odcinek serialu animowanego. Całość animacji jest moja, jak również pomysł na odcinek i sposób jego przedstawienia. Większość modeli oraz rigów otrzymałem od Pawła, dzięki czemu mogłem skupić się na animacji. Całość zajęła mi około 5-6 tygodni, w czasie gdy pracowałem na pół etatu. Początki były trudne, ale w miarę tworzenia szło mi coraz szybciej, ostatnie półtorej minuty zajęło połowę tego czasu co pierwsze 60 sekund :] Wszystkie pomysły były konsultowane z Pawłem, ale raczej było to na zasadzie doradzania niż jakiejkolwiek ingerencji z jego strony. Jako, że odcinek już odleżał swoje, a serial zawisł, to zamówiłem u znajomego udźwiękowienie i zamknąłem temat. Miłego seansu życzę i zapraszam do komentowania.
  5. Witam serdecznie, Jestem zupelnie nowy w temacie grafiki komputerowej. Studiuje informatyke i dostalem zadanie napisania eseju na temat animacji komputerowej w ktorej mialem poruszyc podstawowe problemy matematyczne oraz dokonac przegladu oprogramowania wykorzystywanego do kreowania animacji.. Zdecydowalem sie na poproszenie o Wasza pomoc glownie z powodu braku materialow poruszajacych tematyke matematycznych podstaw jak i totalny brak pomyslu na przeprowadzenie przegladu oprogramowania. Z gory bardzo dziekuje wszystkim, ktorzy zechca mi w jakis sposob pomoc i bede wdzieczny za kazdy podeslany material. Prosze o kontakt na priv. Pozdrawiam, Tomek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności