Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'rio de post' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 2 wyniki

  1. Witajcie. Ponad 3 lata temu zmontowałem swoje ostatnie Demoreel. Tym razem postanowiłem podzielić nowy materiał na dwie części. Oto jedna z nich 🙂 Demko z zakresu compositingu/efektów wizualnych wraz z krótkimi etapami powstawania poszczególnych ujęć. Całość zgrabnie połączona w lekko ponad 2 minuty. Zero motion graphics - to będzie next 🙂 Softy: Adobe After Effects, Photoshop, Boris FX Mocha. Muzyka: The Crystal Method - Weapons of mass distortion. Wszystkie materiały pochodzą z projektów w RIO de Post, gdzie pracowałem równo 3 lata. Nie zabrakło ciężkich zadań, przy których człowiek musiał się trochę spocić. Było warto. Dziękuje wszystkim w Rio za przygodę i dalszy rozwój. Wiele dobrych wspomnień! You know who you are 😄 Miłego oglądania i dzięki!
  2. Siemanko wszystkim. Ostatnia wrzuta była ponad rok temu także powracam :D Od czerwca 2016 pracuję w Rio de Post. Wpadliśmy na pomysł abym zrobił animację logotypu. Pełna swoboda, dowolny pomysł aby było "git". I chyba się udało! Krótka forma, na pozór proste wykonanie dlatego przygotowałem dodatkowo materiał z serii making of/breakdown dla niewtajemniczonych :) Dużo zabawy, eksperymentowania i klatek kluczowych. Całość chciałem utrzymać w kolorach nawiązujących do logo. Same kształty logotypu zachęciły mnie do takiej, a nie innej animacji. Paski, "węże" etc. Mam nadzieję, że się spodoba. Miłego oglądania: Animacja | Motion Design | Sound | Edit: Adam Blumert Produkcja: Rio de Post Muzyka: Aes Dana - Alignments https://www.ultimae.com/artists/aes-dana/ Z góry dzięki za poświęcony czas!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności