Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'unreal engine 4' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 9 wyników

  1. Chcielibyśmy nawiązać współpracę z osobami potrafiącymi przygotować trailer gry od zera, czyli przygotować wizualizację pomysłu na grę (tzw. preprodukcję). Mile widziane osoby korzystające z UE4, Unity lub dowolnego programu 3D umożliwiającego przygotowanie tego typu projektu. Wynagrodzenie za projekty wykonane na dobrym poziomie to 20k PLN brutto. Przy pomyślnej współpracy istnieje spora szansa na dalszą współpracę. Preferowana forma współpracy to UoD lub B2B. Kontakt - [email protected] PS Mile widziany osoby, które chciałyby także zrealizować własne pomysły na gry.
  2. Cześć, Postanowiłem założyć konto i pochwalić się moją ostatnią pracą (licencjacką, bo ja to jeszcze dzieciak jestem :P ) w nadziei że dostanę od was jakieś rady czym się kierować, na co zwrócić uwagę w kolejnych projektach. Wiem że wypadało by zrobić włosy, a bynajmniej rzęsy, ale niestety brakło czasu na naukę i ustawianie plane'ów. W kolejnym projekcie już będą :) Model razem z broniami ma 136 189 trójkątów i 8 setów tekstur po 4k każdy (2 na bronie), oraz 2k na oczy. Dodatkowo w UE4 wykorzystałem mapy detalu. Nie chcę za bardzo rozciągać mojego posta dlatego nie będę wklejać screenów z broni (są na artstation jak by ktoś chciał zerknąć to zapraszam tutaj) Animacja w UE4: [video=youtube;B7A_d82E-ZQ] Kilka screenów: Detal: Wireframe: Fajnie by było dostać od was jakiś feedback bo jest to moja pierwsza poważniejsza praca i tak na prawdę to nie wiedziałem do końca co robie :)
  3. Cześć, Poniżej moja praca wykonana w Unreal engine 4. Pozdrawiam
  4. Cześć! Jesteśmy małą grupą indie developerów o nazwie Fireline Games. Od początku naszego istnienia tworzyliśmy w większości gry na game jamy, lecz teraz chcemy wziąć się za trochę większy projekt. Nasza ostatnia gra Spheres(http://ludumdare.com/compo/ludum-dare-32/?action=preview&uid=39370) wykonana na Ludum Dare 32 otrzymała dużo pozytywnych komentarzy i zajęła wysokie pozycje w finalnych wynikach, więc postanowiliśmy zrobić thriller psychologiczny z podobnym klimatem, grafiką i wysokiej jakości voice actingiem. Poświęciliśmy już trochę czasu na projektowanie gry i jesteśmy gotowi by zakończyć etap preprodukcji. Jednakże aby przemienić naszą wizję w wysokiej jakości grę, musimy rozbudować nasz zespół. (http://blog.firelinegames.com/wp-content/uploads/2015/06/Illustration4k.png) O grze: • Platforma: PC • Gatunek: Psychological Thriller • Grafika: 3D • Tylko tryb jednoosobowy • Kamera: Trzecioosobowa • Kompensacja: Podział zysków • Kontakt: [email protected] Nie możemy podać tutaj więcej informacji na temat gry, lecz dostarczymy je zainteresowanym kandydatom. Co oferujemy: • Podział zysków (% z dochodów po premierze) • Będziesz integralną częścią małego zespołu pełnego pasjonatów • Pozytywne środowisko pracy - każdy w naszej ekipie pracuje z ochotą • Będziesz mógł zamienić swoje pomysły w grę Team: • Project Manager & Główny Programista: Kacper Kowalczuk • Programista: Krzysztof Heldt • Główny grafik 3D: Marek Derkowski • Grafik 3D: Michał Antkiewicz • Grafik 2D & Concept Artysta: Daniel Kończyk • Scenarzysta: Jackson Gordon Wymagania ogólne: Poniższe wymagania dotyczą każdej z pozycji przedstawionych w tym ogłoszeniu. • Pasja do gier i kreowania ich • Nienasycone pragnienie wiedzy • Czas by pracować nad projektem - co najmniej 10 godzin tygodniowo i czas by rozmawiać na Skype • Długoterminowe zainteresowanie i dostępność (6+ miesięcy) • Musisz mieć co najmniej 18 lat • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację Rekrutujemy na poniższe pozycje: Animator: Szukamy kogoś kto zajmie się tworzeniem animacji dla postaci, przeciwników itp. • Umiejętność tworzenia rigów • Doświadczenie w animowaniu postaci w grach z perspektywą trzecio osobową • Umiejętność tworzenia i zarządzania Animation Montage i Blendspace • Doświadczenie w pracy z Animation Blueprint nie jest wymagane lecz mile widziane Nasze poprzednie gry: • Jam Games: o Spheres: http://blog.firelinegames.com/games/spheres/ o Mind Traveller: http://ludumdare.com/compo/ludum-dare-31/?action=preview&uid=39370 o Zombie Trouble: http://blog.firelinegames.com/games/zombie-trouble/ • I więcej... Zgłoszenia i pytania proszę wysyłać na [email protected] W zgłoszeniu należy zawrzeć imię, wiek, lokalizację, wybraną pozycję i portfolio.
  5. Cześć! Wrzucam parę zdjęć i film z mojej zabawy w Unreal Engine 4. Świetny soft o olbrzymich możliwościach. Rozglądam się za pracą/praktykami w Game Dev więc bardzo chętnie wysłucham wszelkich uwag co jeszcze mogę poprawić. A jakby ktoś coś wiedział że ktoś kogoś szuka to dawajcie znać :D. Soft to Unreal Engine 4, Maya, Zbrush i Photshop. Pozdrawiam ! https://www.youtube.com/watch?v=KU8EIH79NYY
  6. 3DCube www.3DCube.eu nasz profil to architektura, wizualizacje, animacje, itp +planowana rozszerzona rzeczywistosc i wirtualne spacery. Poszukuję osób do renderingu w środowisku Vray, 3DSMax, lub tez do modelowania z umiejetnoscią czytania nie zawsze kompletnych rysunków :) Pełny wymiar godzin pracy w siedzibie we Wrocławiu Mile widziana znajmomość: silnika unreal4, języka angielskiego, photoshopa tel. 608518549 mail: [email protected]
  7. Witajcie, mam szkielet o standardowej hierarchii typu: Bip01 --Bip01 Pelvis itp. itd. Bip01 zawiera animację zmieniającą position i rotation. To co chciałbym osiągnąć to skopiować rotation z Bip01 do Bip01 Pelvis, jednocześnie usuwając ją z Bip01. Czyli w Bip01 pozostaje position, a do Pelvis zostaje przeniesione rotation. Do tej pory po prostu kopiowałem keyframe'y w Curve Editor, ale jest problem: po skopiowaniu model zaczyna się dziwnie obracać, w dziwne strony, zupełnie inaczej niż było to w Bip01. Warto zaznaczyć ze Bip01 i Bip01 Pelvis jest dokładnie w tym samym miejscu w przestrzeni. Problem nie musi być do końca tak przedstawiony jak opisałem wyżej. Najistotniejsze jest to, aby w pierwszej kości (root) znajdowała się informacja tylko o position (czyli bez rotation), a jednocześnie chciałbym żeby animacja wyglądała identycznie jak przed transformacją, czyli w grę wchodzi również dodanie nowej root bone. Jest mi to potrzebne do silnika gier Unreal Engine, ponieważ chcę skorzystać z Root Motion, a specyfika tego silnika pozwala tylko na zmianę position w root bone. Więc to w zasadzie tyle... Może się zmienić nawet cały szkielet, chcę tylko aby animacja wyglądała tak samo jak pierwotnie, ale w root bone, żeby była tylko informacja o animacji position. Mam nadzieję, że wyjaśniłem to w miarę sensownie i mi pomożecie, bo męczę się nad tym już 2 tygodnie i przeczesałem chyba cały internet, a podejrzewam, że dla Was jest to proste zagadnienie, dlatego zdecydowałem się napisać. Nie mam już chyba innych pomysłów. Będę bardzo wdzięczny za pomoc i z góry dziękuję.
  8. Allegorithmic wydał dziś darmowy (na razie bete) plugin z Substance Engine dla Unreal Engine 4. Zapewniają pełną integrację z silnikiem UE4. Plugin ma pomóc w tworzeniu seamlessowych tekstur. Allegorithmic ma doświadczenie z proceduralnymi teksami więc może być ciekawie. Więcej info: http://www.allegorithmic.com/substance-ue4
  9. http://www.gametrailers.com/video/exclusive-elemental-unreal-engine/731875 + Bonus TEchDemo ludzi od Heavy Rain. W roli głównej Ellen Page.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności