Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'freelancer' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 19 wyników

  1. Freelancerów - Modelerów postaci, assetów. iLLusionCrafters Poszukujemy freelancerów do współpracy na potrzeby Cinematic oraz Game Art. "Nie musisz być dobry w wszystkim, wystarczy że jesteś dobry w jednym" Poszukujemy: Modelerów postaci, assetów. (tematyka SF) Wymagania: - Rzetelność, - Sumienność, - Dotrzymywanie terminów - Talent - Wyczucie "smaku" - Umiejętność oddania "detalu", - Fascynacja branżą forma zatrudnienia - Umowa Warunkiem rozpoczęcia współpracy będzie podpisanie umowy o zachowaniu poufności. w tytule - Portfolio, profesja, miasto w którym mieszkasz, Imię i Nazwisko Portfolio proszę przesyłać na adres [email protected] Z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"
  2. FLAT FOOT FILMS poszukuje do pracy w charakterze freelance animatorów 2D do pracy przy serialach animowanych WILQ SUPERBOHATER, MYSZKA W PASKI, DZIELNY LEW ERYK, i innych. Praca w siedzibie firmy w Krakowie lub zdalnie. Wymagania: dyspozycyjność, znajomość ToonBoom Harmony oraz Adobe Photoshop, z doświadczeniem w animacji klasycznej i cut-out, dokładność i sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu. Praca od zaraz do końca roku. Więcej o firmie http://flatfootfilms.com/ Prosimy o przesyłanie wiadomości (cv, demo, próbki) na adres [email protected]
  3. Witam Wszystkich, od kilku lat pracuję jako freelancer. Ze względu na ilość zleceń i rozwój działalności, szukam osoby (lub 2-óch) do współpracy na poziomie partnerskim. Specjalizuję się w wizualizacjach architektonicznych, wizualizacjach wnętrz, czasem animacje. Nie wykluczam rozszerzenia zakresu działalności przy współpracy. Oczekiwania (minimum): - freelancer z chęcią współpracy, - umiejętności 3ds max, vray, - kilka lat doświadczenia, Oferuję: - współpracę przy zleceniach (na początek rozliczenia umowa o dzieło lub faktury jeśli posiadasz działalność), - pracę we wspólnym biurze w ciągu 1-2 miesięcy, Winogrady Poznań, - dzielenie się doświadczeniem i umiejętnościami, Jeśli jesteś zainteresowany, poproszę e-mail'a na adres [email protected] z krótką informacją zawodową o sobie i kilka prac lub odnośnik do portfolio. Odpowiem na każdego e-mail'a. Piotr Jankowski http://piotrjankowski.net e-mail: [email protected]
  4. Cześć wszystkim, Zajmuję się wizualizacjami architektonicznymi - www.michal-nowak.com Poszukuję freelancer-a obsługującego MarvelousDesigner. Chciałbym nawiązać stałą długotrwałą współpracę, z kimś to wesprze mnie przy tworzeniu obiektów "miękkich"- dokładne zadania są określane pod konkretny projekt, ale wszystkie związane są z wizualizacjami [poduchy, koce, miękkie pufy, obszycia, zasłony, itd.]. Szukam osoby, która pociągnie całe zadanie, ale jeśli ktoś nie radzi sobie w materiałach i teksturach, nie ma problemu. Najważniejszy jest dobry model i proporcje, reszta jest do załatwienia - sam mogę dorobić resztę. ------------------------------------------------------------------- Praca zdalna. Rozliczenie w oparciu o umowę o dzieło lub fakturę. Swoje zgłoszenia proszę przesyłać na adres [email protected] Do maila proszę załączyć: - kilka próbek wykonanych modeli - mogą być jpg-i [render lub siatka], - link do portfolio, - telefon kontaktowy. Z góry dziękuję za wiadomości, pozwolę sobie skontaktować z wybranymi osobami. Pozdrawiam Michał Nowak
  5. Cześć wszystkim, Zajmuję się wizualizacjami architektonicznymi - www.michal-nowak.com Poszukuję freelancer-a obsługującego GrowFX lub inny soft do wykonywania szeroko rozumianej zieleni [drzewa, krzaki, trawy, inne zieleniny]. Soft jest dla mnie obojętny, bo exporty i importy nie są problemem. Chciałbym nawiązać stałą długotrwałą współpracę, z kimś to wesprze mnie przy tworzeniu zieleni - dokładne zadania są określane pod konkretny projekt. Szukam osoby, która pociągnie całe zadanie, ale jeśli ktoś nie radzi sobie w materiałach i teksturach, nie ma problemu. Najważniejszy jest dobry model i proporcje, reszta jest do załatwienia - sam mogę dorobić resztę. ------------------------------------------------------------- Praca zdalna. Rozliczenie w oparciu o umowę o dzieło lub fakturę. Swoje zgłoszenia proszę przesyłać na adres [email protected] Do maila proszę załączyć: - kilka próbek wykonanej zieleni - mogą być jpg-i [render lub siatka], - link do portfolio, - telefon kontaktowy. Z góry dziękuję za wiadomości, pozwolę sobie skontaktować z wybranymi osobami. Pozdrawiam Michał Nowak
  6. Witam, Poszukuje freelancera After Effects do zrobienia animacji długości okolo 1.5 min. Głownie 2D oraz 2.5D tzn latające warstwy w przestrzeni 3D, animacja tekstu itp. Storyboard jest dostępny, wszystkie zasoby, obrazki itp będą także udostępnione. Porszę o kontakt email [email protected]
  7. Witam, jestem nowy na tym forum. Mam 19 lat i niedawno ukończyłem technikum w Rzeszowie, czekają mnie jeszcze egzaminy zawodowe po czym będę miał zarówno świadectwo dojrzałości jak i tytuł technika elektronika. Chcę iść na studia, ale mam dylemat i nie wiem co robić. :) Otóż rozważam dwie uczelnie do wyboru: publiczną Politechnikę Rzeszowską (automatyka i robotyka/mechatronika/informatyka/elektrotechnika) i niepubliczną Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie aka WSiZ Rzeszów (nowo powstały kierunek grafiki komputerowej i produkcja multimedialna z kierunkiem "graphic design"). Problem leży w tym, że nie wiem co powinienem wybrać. Z jednej strony mam grafikę na rzeszowskim WSiZ-ie, co pokrywałoby się z moimi zainteresowania (a przynajmniej choć trochę po raz pierwszy od początku mojej edukacji szkolnej hehe.. :D). Studia te byłyby z pewnością dla mnie łatwiejsze i ciekawsze, bo w przyszłości chcę pracować jako digital painter freelancer lub w jakiejś firmie która potrzebuje tego typu ludzi. Nie wykluczam 3D w przyszłości a chciałbym też nauczyć się robienia stron i mieć własną stronę. Wadą tych studiów jest to, że trzeba płacić czesne wynoszące około 530zł, ale mogę sobie zrobić również dodatkowy dyplom w ramach programu "Double Degree" na zagranicznej uczelni na trzecim roku. :) Ale ale nie tak szybko. Z drugiej strony stoi Politechnika ze swoją mechatroniką/robotyką/itd. Przez okres mojej edukacji w technicznej szkole średniej zdążyłem uświadomić sobie, że nie interesuje mnie elektronika, wręcz tego nie lubię. :( Jednakże uczelnia jest bezpłatna. Nie jednak czesne jest tu kwestią decydującą. Otóż ja chcę iść na grafikę, ale moi rodzice obawiają się, że nie znajdę potem roboty - w każdym razie nie w Rzeszowie. Zazwyczaj powtarzają teksty w stylu: "W Rzeszowie są dwie gazety na krzyż. Graficy długo szukają roboty, są wykorzystywani za darmo albo robią za najniższą krajową, a jak znajdą, jakąś pracę, to są to ludzie łysi, chorzy i bladzi, bo ciągle przy komputerze siedzą robią." Oczywiście martwią się o moja przyszłość, ale nie wiem czy są ku temu wielkie podstawy. Moim zdaniem są to mocno naciągane stwierdzenia, zwłaszcza że istnieje internet i nieraz można pracować w domu z dala od firmy/klienta a czytałem, że dobry grafik potrafi zarabiać nawet tyle co średniej klasy doktor (choć to też wydaję mi się lekko naciągane), jeśli jest dobry. :) Nie wiem tylko na ile jest to prawdziwe ani jak prezentuje się sytuacja grafików 2D w dzisiejszych czasach w województwie podkarpackim, w Polsce i na rynku globalnym, dlatego proszę Was forumowiczów o wyjaśnienie mi sytuacji grafików i pomóc w dokonaniu właściwego wyboru. Rodzice radzą mi politechnikę, bo po tym miałbym pewny grosz, tylko że ja elektroniki nie lubię i wiem, że studia byłyby o wiele trudniejsze, przykre i nie mógłbym się rozwijać tak artystycznie podczas nauki. W celu przybliżeniu Wam obrazu moich obecnych umiejętności i zainteresowań podaję Wam link do mojego profilu na DeviantArt: "http://weabb.deviantart.com/". ;) A może macie lepszy pomysł na uczelnie? Od razu mówię, że nie interesuję mnie Polsko-Japońska Akademia Techniki Komputerowej ani uczelnie na drugim krańcu Polski. Maksymalnie odstęp o jedno województwo, ale to pytanie dodatkowe. Pytanie główne, to to we wcześniejszych akapitach. :)
  8. IllusionCrafters Poszukujemy na potrzeby reklamy i filmu rzetelnych i terminowych modelerów (mid) zwierząt oraz organiki (interesują nas same modele bez textur) Możliwość nawiązania stałej współpracy Praca Zdalna Portfolio proszę przesyłać na adres: [email protected] - z dopiskiem "portfolio"
  9. Witam Firma Illusion Ray poszukuje osoby z doświadczeniem w riggowaniu oraz animowaniu postaci/zwierząt/potworów 3D. Dodatkowym atutem jest animacja kamery. STANOWISKO: animator/operator MIEJSCE PRACY: zdalnie WYMAGANIA: riggowanie, animacja SOFT: preferowany Max lub Maya ale może być dowolny byle był kompatybilny z UE4 OFERUJEMY: bezproblemowe wynagrodzenie + ewentualny bonus za czas/jakość wykonania praca przy wielu projektach Jeśli masz czas tylko 2 dni w tygodniu, a i to nie wiesz czy go znajdziesz lub jesteś nie pewny bo za tydzień masz rozmowę o super mega pracę marzeń i prawdopodobnie zrezygnujesz to nie jest to stanowisko dla Ciebie. Aby wysłać zgłoszenie: Rozważ swój czas Załącz najlepsze swoje portfolio z animacją NIE WYMAGAMY CV - poszukujemy zdolnych ludzi! Nie interesuje nas gdzie pracowałeś, co lubisz jeść ani jakie masz marzenia. Jeśli jesteś zdolny to na pewno Cię przyjmiemy ;) Napisz do nas na adres: [email protected] Zastrzegamy sobie odpowiedzieć tylko na wybrane zgłoszenia.
  10. Witam Firma Illusion Ray poszukuje osoby z doświadczeniem w riggowaniu oraz animowaniu postaci/zwierząt/potworów 3D. Dodatkowym atutem jest animacja kamery. STANOWISKO: animator/operator MIEJSCE PRACY: zdalnie WYMAGANIA: riggowanie, animacja SOFT: preferowany Max lub Maya ale może być dowolny byle był kompatybilny z UE4 OFERUJEMY: - bezproblemowe wynagrodzenie + ewentualny bonus za czas/jakość wykonania - praca przy wielu projektach Jeśli masz czas tylko 2 dni w tygodniu, a i to nie wiesz czy go znajdziesz lub jesteś nie pewny bo za tydzień masz rozmowę o super mega pracę marzeń i prawdopodobnie zrezygnujesz to nie jest to stanowisko dla Ciebie. Aby wysłać zgłoszenie: - Rozważ swój czas - Załącz najlepsze swoje portfolio z animacją - NIE WYMAGAMY CV - poszukujemy zdolnych ludzi! Nie interesuje nas gdzie pracowałeś, co lubisz jeść ani jakie masz marzenia. Jeśli jesteś zdolny to na pewno Cię przyjmiemy ;) - Napisz do nas na adres: [email protected] Zastrzegamy sobie odpowiedzieć tylko na wybrane zgłoszenia.
  11. Witam, W związku z naszym rozwojem, poszukuję zewnętrznego wsparcia doświadczonych modelerów 3D. Stanowisko: modeler 3D, Miejsce pracy: współpraca zdalna [jesteśmy z Wrocławia, więc lokalny kontakt będzie na plus], Wymagania: - dobra znajomość 3ds max, - podstawowa znajomość Photoshop, - podstawowa znajomość Vray, - umiejętność czytania rysunków technicznych, - umiejętność sprawnego modelowania rzeczy nieorganicznych. Dodatkowe atuty: - sprawne modelowanie rzeczy organicznych/miękkich [bez postaci], - modelowanie z uproszczonych rysunków lub szkiców [architektura i wnętrza], - znajomość zagadnień z branży architektury, - znajomość ZBrush-a lub innego softu do "rzeźbienia". Oferuję: - współpracę z doświadczonym zespołem, - możliwość rozwoju umiejętności, - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania. Aplikacja: Zgłoszenia można składać do 30.04.2014. Aplikacje (CV + portfolio/link www) proszę przesyłać na adres [email protected] o temacie "Modeler 3D - imię i nazwisko". Zapoznam się wyłącznie z aplikacjami z dołączonym portfolio. Proszę o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)" Skontaktuję się z wybranymi Kandydatami. Pozdrawiam Michał Nowak
  12. Szukam osoby z Poznania lub okolic (freelancer) do współpracy przy wizualizacjach architektury oraz produktów (meble, ceramika itd.). Zdalna współpraca mnie nie interesuje. Raczej ktoś z kim można czasem się spotkać i omówić projekt. Potrzebuję głównie wsparcia przy modelowaniu, czyli: - szybkie modelowanie obiektów z wyczuciem detalu, - różnorodne obiekty (meble, domy, duże obiekty architektoniczne), - mapowanie i teksturowanie, - czasem jakiś render, z czasem więcej :-). Jeśli jesteś zainteresowany współpracą prześlij kilka swoich najlepszych prac (.jpg), kilka słów o swoich umiejętnościach 3d (program, poziom umiejętności itd.) oraz dane kontaktowe. Zastrzegam sobie prawo do kontaktu z WSZYSTKIMI którzy do mnie napiszą :-) e-mail: [email protected] Piotr Jankowski
  13. Centrum Edukacji Medycznej Medusoft poszukuje do wspołpracy osobę z umiejętnością pracy w środowisku 3dsMax do produkcji prostych animacji o tematyce medycznej. Realizujemy edukacyjne filmy medyczne dla lekarzy medycyny i farmaceutów. Zakres współpracy - do ustalenia. Współpraca na zasadach freelancer. Rozliczenia: umowa o dzieło, faktura vat, inne. Kontakt: [email protected] Preferowana osoba z Wrocławia, aczkolwiek nie jest to warunek. Prosimy o kontakt - przeslemy przykładową animację - sampler, co pozwoli ocenić nasze oczekiwania.
  14. Witam Serdecznie! Jestem studentem psychologii na Uniwersytecie Gdańskim i prowadzę badania do pracy magisterskiej. Ponieważ sam interesuję się również grafiką i rozważam różne ścieżki kariery jako cel obrałem grafików zatrudnionych na umowę o pracę oraz grafików freelancerów. Porównując obydwie grupy staram się znaleźć odpowiedzi na takie pytania, jak: - Czy praca w domu więcej problemów rozwiązuje, czy może dokłada? - Czy decydując się na karierę freelancera będziemy bardziej zadowoleni z życia? - Który rodzaj zatrudnienia wiąże się z większym stresem? - W jaki sposób każdy z nich wpływa na życie osobiste? - Co zyskujemy pracując na etat? W związku z tym zwracam się do Was z prośbą o przeznaczenie najbliższej wolnej chwili na wypełnienie podanej niżej ankiety. Jej uzupełnienie zajmuje około 12 - 20 minut. Dla uzyskania wiarygodnych wyników potrzebuję 120 osób, które pracują w swojej branży przynajmniej rok, dlatego każda osoba, która zgodzi się na jej wypełnienie, jest dla mnie ważnym i wartościowym respondentem. Szczególnie ważne są dla mnie osoby zatrudnione na etat i pracujące w biurach, ponieważ przeważnie nie ma do nich bezpośredniego kontaktu i muszę liczyć na uprzejmość osób trzecich. Adres ankiety, to: http://moje-ankiety.pl/respond-18694/sec-t1bva1iG.html wymagane hasło: badanie2012 Ankieta jest anonimowa. Każdy zainteresowany wynikami może na jej końcu podać adres mailowy, na który zostaną one wysłane niedługo po zebraniu odpowiedniej ilości wypełniających. Z góry dziękuję za udział! Pozdrawiam, Tomasz Bogusz PS Jeśli znacie Państwo osoby pracujące jako graficy freelancerzy lub pracujący na etat i moglibyście przesłać im tę wiadomość, byłbym podwójnie wdzięczny :)
  15. Arthur Legiec & Swarmworks Ltd. Arthur Legiec Visual Arts & Gamedesign Od dlugich lat realizuje z moim partnerem Swarmworks Ltd. interaktywne eventy dla tysiacow uczestnikow. Jako jedyni na swiecie z oferta Multiplayer Games i interaktywnych aplikacji sterowanych przez tysiacow uczestnikow jako jeden "Superorganismus-Personal Character". Do naszych stalych klientow naleza od dlugich lat Global Player jak IBM, Intel, Microsoft, BMW, Swiss Airlines etc. Do Zadan nalezy projektowanie custom games i tworzenie custom animations na PC. W tym zwiazku szukam freelancerow z bardzo dobrym wyksztalceniem w non organic low poly modeling i texturing dla naszych games w Unity 3d. Wymagane sa wysoko rozwiniete skills + w 3dsMax + w low & ultra low poly modeling (chentnie tez LOD modeling) + w manualnym uv mapping + w optimizacji modelow i pszygotowanie do exportu do silnika jak np. Unity 3d + w texturing (chentnie tez shading w silniku jak np. Unity 3d) i doswiadczenie + w profesjonalnym lub semi profesjonalnym game developing + w implenetacji modelow i textur w przynajmniej 1 silnik, idealnie Unity 3d, chetnie tworzenie basisowych shaderow + w komunikacji z teamem + w samodzielnym i konstruktywnym rozwiazaniu zadan Co dokladnie oferujemy: + regularny outsourcing i mozliwosc na stala wspolprace jako podwykonawca + w czasach masywnych projektow mozliwosc do pracy 24 h + 11,- Euro za godzine Netto + wola do ograniczonego wgranego Freelance-Teamu z Polski z naszej strony + doswiadczenie w developing Multiplayer Games + doswiadczenie w developing dla wyjatkowych, innowatywnych HID + doswiadczenie w developing na next gen z Unity 3d Prosze o zgloczenie sie z probami pracy, pszedewszystkim w modelowaniu budynkow w low poly, z wire, uv map i textura (chetnie tez pozatym screenshots z Unity 3d) na adres: [email protected]
  16. Pytanie mam w kwestii portfolio. Klient nie chce sie zgodzić na umieszczenie prac dla niego wykonanych w moim portfolio, czy to w ogóle ma jakiś sens? (nawet pomimo tego że proponuję mu jak każdemu z klientów, opis firmy na mojej stronie, i link do jego firmowej strony). Zakładam że jest zadowolony ze współpracy i jakości tego co dostaje, bo regularna współpraca trwa już prawie rok (w tym czasie domków powstało i powstaje nadal duuużo). Ozywiście nie mam zamiaru (ani nawet możliwości) eksploatowania tych obrazków komercyjnie (w końcu przecież nie projektuję domków jednorodzinnych...) Powodem jaki mi podał jest: "Wizualizacje są komercyjne, i cały czas używane komercyjnie" (przez klienta - portal z domkami jednorodzinnymi - przyznam że nie rozumiem argumentacji i logiki, która za nią stoi) Na razie mi to nie przeszkadzało, ale z 2 strony portfolio też czasami pasuje uzupełnić a tu kiks. Czy w ogóle spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją? (i jak sobie z nią poradziliście)
  17. Dynamicznie rozwijająca się spółka informatyczna, lider w zakresie wykorzystywania technologii wirtualnej rzeczywistości w aplikacjach użytkowych poszukuje Kandydata na stanowisko: GRAFIK 3D Oferujemy: -Dostęp do rozwiązań najnowszych technologii -Możliwość rozwoju -Atrakcyjne warunki finansowe (umowa o pracę lub o dzieło) -Pracę przy kilkuletnim projekcie Wymagania - bardzo dobra znajomość 3DStudioMax – modelowanie, teksturowanie, animacja - znajomość Adobe Photoshop – przygotowywanie tekstur, obróbka zdjęć VRay – ustawianie parametrów renderingu, wypalanie tekstur, tworzenie map normalnych - mile widziane doświadczenie w Game Art i znajomość silników graficznych gier - Znajomość języka angielskiego Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres [email protected] (w tytule prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  18. Witam, potrzebuję kogoś kto będzie w stanie wyrenderować dosyć realistycznie, polarną krowę. Czyli zwykła krowa, tyle że cała biała i z futrem jak u Yaka, czy owczarka polskiego... Ma to być pokazywane jako humanstand, czyli z 1,5m wysokosci może mieć, więc potrzeba raczej dobrej jakości, zarówno modelu jak i futra. Będe wdzięczny za w miarę szybki odzew, bo termin też bardziej krótki niż długi. Oferty i szczegóły na priv... Pozdrawiam [email protected]
  19. Hallo! Szukamy pomoc na Projekt z FLASH i na osobny Projekt 3dmax. Projekt Flash to prosta presentacja a na 3dmax modelowanie 3.Figur Cartoon, Rigging i animacja twarzy. Maile z Portfolio na [email protected] Cya Marcin
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności