Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'jednorożec' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 2 wyniki

  1. Coś się tu pozmieniało odkąd ostatnio byłam. Nie ma już działu 2d? Pomalowałam dwie szafy (akryle) i wymodelowałam jednorożca z gazet i kartonów.
  2. TSP#228 - Jednorożec ??? Jasiu po raz kolejny pomylił herbatę z kwasem. Kiedy wieczorem relaksował się oglądając trudne sprawy, objawiała mu się niebiańska istota, która swym wyglądem zbliżona była do baśniowego jednorożca. Nasz bohater był tym "dziwadłem" tak zauroczony, że po zakończeniu tripu zwrócił się do nas z prośbą o sporządzenie portretu pamięciowego stworzenia. Tu właśnie zaczyna się nasza rola w tej opowieści. Musimy w jak najbardziej szalony sposób uwiecznić na płótnie(bądź innym nośniku pamięci wizualnej) jak wyglądał ów mityczny przybysz z otchłani podświadomości naszego bohatera. Czas malowania: 1,5 h. Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna. Prace umieszczamy w tym wątku. Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 901px. Pełna rozdzielczość w postaci linku. Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona. Czas sondy 3 dni ZAKOŃCZENIE SESJI: 20.01.2017 (do północy) SONDA: 21.01.2017 - 24.01.2017 (czas trwania 3 dni)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności