Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'series' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 2 wyniki

  1. psotnik: człowiek lubiący psoty, figlarz; przedstawiciel rzędu drobnych owadów posiadających narządy gębowe gryzące; gryzek Początki przygód Psotnika sięgają 2014 roku, kiedy to powstał jako dwutygodniowy wolny projekt. Po dwóch latach przerwy wrócił jako 2-3 dniowe okolicznościowe realizacje. Jednak konwencja przygód "okołodupowych" i żartów na jak najniższym poziomie żenady, pozostała ta sama. Niespodziewanie przed świętami udało mi się ukończyć trzecią przygodę Psotnika i wbrew głosowi rozsądku, postanowiłem tą oto trylogią się podzielić. Jestem też świadomy różnych błędów i niedociągnięć technicznych, ale w tak krótkim czasie nie sposób jest wszystko dopiąć idealnie. Zapraszam zatem do oglądania i mam nadzieję, że niesmak nie pozostanie na długo: 01. Nie psoć, Psotniku! 02. Nic się nie stało Psotniku! 03. Wesołych Świąt, Psotniku! [video=youtube;wnxeC5g-HaY] Jeśli ktoś chce jeszcze coś gorszego zobaczyć, to tu taki archiwalny wątek sprzed paru lat: http://max3d.pl/forum/threads/92531-Dziura-absurdalny-serial-animowany-(dla-starszych)-NOWY-ODCINEK-14-02!?highlight= pozdrawiam!
  2. Za bardzo to nie ma się co rozpisywać, miałem dokończyć postacie z uniwersum Hellboya ale dysk twardy odmówił posłuszeństwa i straciłem cześć rzeczy, a potem nie bardzo miałem ochotę zaczynać znowu wszystkiego od początku, a poza tym chciałem przetestować nowe funkcje w Modo 601 i dlatego zamiast Hellboya jest Batman ;). Wymodelowane w Modo 601, render w Modo 601
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności