Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'envelopes' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 3 wyniki

  1. Hej, walczę w 3dMaxie z envelopami przy skinowaniu, nie wiem dlaczego przeciągnięcie envelopa w żaden sposób nie zmienia koloru wpływu kości na model?
  2. Witam, Aktualnie uczę się riggowania ze strony digital tutors i jest to genialne. Robię notatki, Pan wszystko ładnie tłumaczy, ale.. jednego nie wytłumaczył co nie jest jakoś super istotne chyba, bo i tak potrafie to po obejrzanym kursie naprawić, ale przechodząc do rzeczy: Dlaczego envelope object prawj nogi "nadaje" wagę meshowi na drugiej nodze co za tym idzie muszę tą wagę usuwać, aby nie było żadnych kolorowych (w tym wypadku niebieskich) plam? Dlaczego tak się dzieje, że kość przeznaczona dla innej nogi oddziałuje na inną? Czyżby przez budowę mesha? Mam tu na myśli to, że nogi sa blisko siebie i ten "zasięg" oddziaływania "dosięga" drugiej nogi czy coś? Pozdrawiam :)
  3. Hej! Rigguję sobie właśnie rękę bohatera gry. I napotkałem problem, ponieważ podczas edycji envelopów nie przechodzą ładnie z czerwonego w niebieski, a są po prostu czerwone. Przez to animacja jest naprawdę utrudniona, praktycznie niemożliwa... Czy ktoś wie o co może chodzić?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności