Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'ipad' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 4 wyniki

  1. Witam wszystkich użytkowników forum! Pierwszy raz zamieszczam tutaj post, jednak forum przeglądam regularnie od wielu lat. Prace tutaj prezentowane są rewelacyjne i nie wiem czy zbliżę sie do tego poziomu choćby za kilka lat. Tak trzymajcie! Sam zajmuje się głównie grafiką 2D. Stworzyłem ostatnio grę przeznaczoną na urządzenia mobilne i byłbym wdzięczny jeśli wypowiedzielibyście się na jej temat. Wszelkie merytoryczne uwagi są mile widziane. Poniżej znajdziecie kilka screenów a więcej informacji jest dostepne na stronie internetowej gry (wersja robocza) - froggo.eu Jeśli ktoś z Was posiada iPhona lub iPada i miałby ochotę przetestować grę to śmiało piszcie, udostępnię wersję testową. Będę wdzięczny za informację zwrotną co jest nie tak i co należałoby jeszcze poprawić. Kilka słów o samej grze. Sterujemy w niej żabą która potrafi jedynie skakac i przesuwać elementy planszy. Naszym zadaniem jest zebranie w każdej planszy 3 kropli wody i dotarcie do wyjścia a w ostatecznym rozrachunku pokonanie nieprzyjaciół którzy skradli wodę z naszego jeziora i wykorzystują ja do swoich celów jednocześnie ją zanieczyszczając. Podążmy wzdłuż rurociągu który doprowadzi nas do sprawców. Droga nie jest jednak łatwa, ponieważ aby tam dotreć należy znaleźć sposób na przejście planszy. Czasem trzeba będzie coś odpowiednio przesunąć, czasem zniszczyć. Ważna jest umiejętnośc logicznego myslenia i odpowiedniego wykorzystywania własciwości przeszkód i przeciwników napotkanych na naszej drodze. To tak w skrócie. Miałbym jeszcze jedną prośbę. Jeśli ktoś z Was ma doświadczenie w promocji gier to byłbym wdzieczny za rady w jaki sposób można wypromować mini grę, do kogo napisać, do jakich drzwi zapukać. Chyba że wcześniej stwierdzicie że gra jest marna i wstyd gdziekolwiek ją promować :D
  2. Witam, zapewne jakaś cześć użytkowników max3d korzysta z iPada do grafik i możliwe, że będzie mi wstanie pomóc. Potrzebuję bowiem jakiegoś programu który miał by opcję zaznaczanie fragmentu grafiki, przestawiania, skalowania - jak najprostsze 'zaznacz' w Paintcie, lub wszelkie marqueemy, lassa w PS. Sam ogólnie korzystam z Procreate - który jest genialnym softem - jednak w tym momencie nie ma jeszcze żadnej opcji select (jest planowana w następnym update'cie, czort jednak wie kiedy konkretnie wyjdzie) - a mam potrzebę wykorzystać coś takiego już teraz. Mam nadzieję, że ktoś miał z czym takim do czynienia i mógłby mi podać nazwę programu który by coś takiego obsługiwał
  3. Jakiś czas temu Adobe przed premierą CS 5.5 zapowiedziało wypuszczenie na rynek aplikacji serii Adobe Photoshop Touch dla iPada. Aplikacje są już dostępne i można je pobierać z Apple AppStore. Myślę, że trzeba pochwalić Adobe za sam pomysł. Ciężko przecież o przeniesienie pełnej aplikacji na tablety, więc zrobiono coś innego. Stworzono trzy aplikacje współpracujące z Photoshopem - wspomagające jego pracę. I ten pomysł bardzo mi się podoba. Ale może przejdźmy do samych aplikacji. Adobe Eazel dla Photoshop CS5.x Aplikacja Adobe Eazel for Photoshop pozwala malować na obszarze roboczym akwarelami. Każdy obrys jest „mokry” i potrzeba kilku sekund, by „wysechł”. Farba łączy się zgodnie z ustalonymi opcjami oraz wilgotnością poprzedniego obrysu. Kompozycję aplikacji Eazel można zapisać w galerii zdjęć iPada i wczytać ją do programu Photoshop do dalszej edycji i składania. Zobacz Adobe Eazel w AppStore (cena 4.99$) Więcej (zobacz również wideo) Color Lava dla Photoshop CS5 Aplikacja Adobe Color Lava for Photoshop pozwala tworzyć na tablecie iPad próbki kolorów dla motywów. Gdy aplikacja Adobe Color Lava jest połączona z programem Photoshop, można ustawić próbki aplikacji Adobe Color Lava jako kolor narzędzia. W trakcie pracy można również dodawać kolory aplikacji Adobe Color Lava do panelu Próbki programu Photoshop. Ponadto można wysłać wiadomości e-mail z motywami aplikacji Adobe Color Lava w postaci bibliotek próbek, aby udostępnić je innym osobom na innych komputerach. Color Lava w AppStore (cena 2.99$) Więcej (zobacz również wideo) Adobe Nav dla Photoshop CS5 Aplikacja Adobe Nav for Photoshop pozwala wybierać i zarządzać narzędziami programu Photoshop na tablecie iPad. Adobe Nav pozwala również przeglądać otwarte dokumenty programu Photoshop przy pomocy tabletu iPad podczas pracy w programie Photoshop na komputerze. Korzystanie z aplikacji Adobe Nav do uruchamiania narzędzi i dokumentów zapewnia więcej miejsca i pozwala na większą elastyczność przy pracy z obrazami w programie Photoshop. Adobe Nav w AppStore (cena 1.99$) Więcej (zobacz również wideo) Użytkowników odwiedzających Max3D.pl z iPadem jest coraz więcej więc może, któryś z Was będzie zainteresowany tymi aplikacjami. Napiszcie w komentarzach jak je oceniacie jeśli je testowaliście.
  4. Słyszeliście o ogłoszonym przez firmę Inis.pl konkursie. Można wygrać iPada. Wystarczy zaprojektować szablon newslettera i przesłać go na [email protected] Szczegóły konkursu dostępne są tutaj: http://www.inis.pl/blog/konkurs
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności