Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'skinning' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 5 wyników

  1. Witam, Aktualnie uczę się riggowania ze strony digital tutors i jest to genialne. Robię notatki, Pan wszystko ładnie tłumaczy, ale.. jednego nie wytłumaczył co nie jest jakoś super istotne chyba, bo i tak potrafie to po obejrzanym kursie naprawić, ale przechodząc do rzeczy: Dlaczego envelope object prawj nogi "nadaje" wagę meshowi na drugiej nodze co za tym idzie muszę tą wagę usuwać, aby nie było żadnych kolorowych (w tym wypadku niebieskich) plam? Dlaczego tak się dzieje, że kość przeznaczona dla innej nogi oddziałuje na inną? Czyżby przez budowę mesha? Mam tu na myśli to, że nogi sa blisko siebie i ten "zasięg" oddziaływania "dosięga" drugiej nogi czy coś? Pozdrawiam :)
  2. Juice. Animation, postproduction, sound & design. http://juice.pl Dział postprodukcji studia Juice poszukuje osób na stanowisko Animator. Praca w siedzibie firmy we Wrocławiu. Jeżeli: - Znasz się na animacji postaci. - Posiadasz umiejętność tworzenia średniozaawansowanych rigów . - Znasz podstawy skinowania. Dodatkowo: - Wiesz jak ustawić proste symulacje włosów i ubrań. - Masz podstawowe umiejętności layoutowania scen. Wyślij swoje portfolio wraz z krótką informacją dlaczego chciałbyś dołączyć do naszego teamu na adres [email protected] Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia, elastyczne godziny, przyjazną atmosferę pracy nad inspirującymi projektami.
  3. Witam wszystkich i z góry dziękuje.Mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto mi to wytłumaczy bo już 2 dzień próbuje się uporać z problemem skinowania gotowego bipetu cat human i już straciłem nadzieję że sam sobie z tym poradzę. to jest moja pierwsza postać w którą próbuję tchnąć choć trochę życia więc proszę o wyrozumiałość. problem polega na odpowiednim ustawieni parametrów przyporządkowania siatki postaci do kości . Wygląda na to że biped Cat ma jakieś tajemnicze ustawienie natężenia w niektórych obszarach ustawiane na maxa czyli czerwone i w żaden sposób nie mogę tego ani zmniejszyć, ani usunąć. Głównie chodzi o kość obojczyka do której przyporządkowany jest cały mięsień piersi. W kilku innych miejscach jest podobnie. Chciałbym żeby nie było tak ostrego przyłączenia jednak niczym nie mogę tego zrobić. Reset vertexów czy kości nie pomaga , zaraz po operacji gdy chcę za pomocą painta zwiększać natężenie od razu robi się czerwone. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby mi to ktoś wytłumaczył na czym to polega i jak się tego pozbyć i podzielić tą cześć na inne kości.
  4. Gość

    Skinning

    Mam problem ze skinnowaniem postaci. Pięknie wymodelowana no i dopasowałam szkielet jednakże po skinowaniu wyszedł mi taki błąd jak na zdjęciu. Próbowałam Paint Skin Weights Tool, ale nic się nie zmieniło. Ma ktoś pomysł jak mogę to naprawić? zdjęcie z błędem
  5. Witam zrobiłem na szybko taki filmik , żeby wytestować animacje z użyciem armature. Wykorzystałem łącznie ze szkieletem za pomocą grup wierzchołków. I wszystko by było bardzo fajnie gdyby nie to, że przy mocnych zgięciach w stawach, siatka postaci się dziwnie odkształca(wygląda jak u Chudego z Toy Story). Bardzo proszę o pomoc, czy powinienem zrobić coś inaczej, zmienić jakoś siatkę, inaczej zaznaczyć grupy wierzchołków czy w ogóle wykorzystać jakaś inną metodę. Z góry dziękuje za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności