Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów '3dmax' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Witam chciałbym zadać pytanko apropo kursów ,chciałbym pracować na mayi nie mam wykształcenia w tym kierunku. Więc chciałem się dowiedzieć czy istnieją kursy płatne po których mam prace ,pisze tutaj bo najbardziej chciałbym pracowac na mayi ,ale jesli ktos ma wiedze na temat istnienia takich kursów na inne programy 3d bardzo prosiłbym o odpowiedz . z góry dziekuje
  2. Czesc Proszę o pomoc. Mam problem z wysłaniem pliku na chmurę - pojawia się komunikat "BLOCK name must not be named" Jak rozwiązać ten problem Bardzo dziękuje za pomoc W załączniku komunikat
  3. Studio Produkcyjne ORKA z siedzibą w Warszawie poszukuje Generalisty 3D do stałej pracy w siedzibie firmy www.orkafilm.pl ORKA to zespół doświadczonych, kreatywnych producentów i profesjonalistów postprodukcyjnych. Na swoim koncie mamy tysiące zrealizowanych projektów, w tym projekty filmowe, telewizyjne, reklamowe i na użytek nowych mediów. Orka to pełny proces postprodukcji: efekty specjalne, animacja, korekcja koloru, kreacja, kino , montaż. Wymagania: - znajomość oprogramowania 3ds Max lub Maya (modelowanie, shading, lighting, rendering) - przynajmniej 2 letnie doświadczenie w branży - chęć rozwoju i nauki - umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów Oferujemy: - pracę przy ciekawych projektach reklamowych i fabularnych - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole - dostęp do nowych technologii i odpowiednich mocy obliczeniowych - atmosferę w której rozwiniesz swoje najlepsze talenty CV wraz z portfolio prosimy przesłać na adres [email protected] Prosimy o dodanie klauzuli RODO
  4. od jakiegoś czasu w programie pojawia mi się błąd (tak mi się wydaje, bo szukalam po opcjach viewportu i nic) polegający na tym, ze krawędzie obiektów w viewporcie zanikają. wygląda to trochę jak viewport clipping.. problem nie występuje po przejściu w tryb izolacji.... wie ktoś jak z tym walczyć? dołączam screena -> widok na gorze - sciany przenikaja sie z JPGiem, widok na dole - prawidlowy (wyizolowane dwa obiekty) https://ibb.co/iMEdJG
  5. Sprzedam poniższy zestaw, jestem pierwszym właścicielem, składany i konfigurowany w GPUComputer - http://www.gpucomputer.pl/ Amatorsko używany do 3dmaxa, przez ok rok, później głównie strony internetowe, i grafika (ilustrator i photoshop) Procesor Xeon E5-2689 ( 8 rdzeni- 16 w HT) pamieć 16 GB DDr3 Kingston 1600 Dysk SSD Kingston 128 GB - TYLKO 256 GB chłodzenie Arctic Freezer i30 Płyta główna Asus P9X79 HDD 1 TB RED WD Zasilacz 650W Modularny karta graficzna GTX770 4GB Zotac obudowa Corsair Carbide 400R - TYLKO Fractal R4Black Wszystko sprawne, Cena 3000 zł Tel. 723 569 884 Lub przez forum.
  6. Cześć Wam :) pobrałam ze strony producenta program 3d max dla studentów i nie ma szans, żebym go zainstalowała. Czy możecie mi pomóc rozwiązać mój problem? 3dsMax_2017_Setup.txt 3dsMax_2017_Setup2.txt
  7. Specjalizujemy się w tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji wnętrz oraz wizualizacji architektonicznych, produktowych i eventowych. Poszukujemy osób do pomocy przy projektach w dziale wizualizacji 3D w firmie NUBO. Wymagania: znajomość 3D Studio MAX,Vray, Photoshop, AutoCAD. Mile widziane: Sketchup, Indesign. Proszę o kontakt pod numerem 608304554 lub mail [email protected]
  8. Cześć, Jeśli szukasz miejsca, w którym pracujesz, a nie siedzisz z założonymi rękoma i odliczasz sekundy do końca pracy. Miejsca, gdzie Twój szef sam proponuje kawę i służy radą, gdy tylko tego potrzebujesz. Finalnie miejsca, gdzie Twoje umiejętności są niezbędne i ludzie tam pracujący nie żyją w świadomości, że każdego można zastąpić - to zapraszamy:) Poszukujemy 3D generalisty, pracującego w Maya/3DMax, który umie animować [animacja postaci mile widziana], modelować i renderować, zna podstawy compositingu oraz ma min. 3 lata doświadczenia. Co w zamian? Sprzęt na miejscu, trochę śmiechu, grill w ogródku, mnóstwo wrażeń każdego rodzaju no i oczywiście pieniądze - o nich porozmawiamy w cztery oczy. Ślij CV i portfolio na [email protected]
  9. Witam, wrzucam swoją ostatnią pracę ,którą lepiej czy gorzej udało mi się ukończyć. oczywiście ,że nie jestem w pełni zadowolony z efektu bo można lepiej ale już dość długo praca ta była przeze mnie męczona i postanowiłem w końcu ją skończyć. jako, że specjalizuje się głownie w widzkach architektonicznych to dość niepewnie czułem się z czymś zupełnie innym. na plus można zaliczyć ,że bardzo ciekawią mnie marynistyczne tematy także męczarni nie było za wielkiej:)no i te odkrywanie nieznanych lądów w 3d:) aha widziałem prackę Ani - wiem, że trudno będzie uniknąć porównań także rzucam się po prostu na "pastwę" forum.mam nadzieję ,że nie pokrzyżowałem w żaden sposób Twoich Aniu planów. pozdrawiam serdecznie ! [ATTACH=CONFIG]97841[/ATTACH] no i link do dużej roździałki. http://s1117.photobucket.com/user/mikeeho/media/nurek_pp_final_zps23dc791d.jpg.html
  10. Hej, mam problem z przetransponowaniem modelu z archicada do 3d maxa, ponieważ cała bryła pokrywa mi się dziwną białą mgiełką, która jest widoczna na renderingu. Czy miał ktoś może podobny problem? Za pierwszym razem jak to przenosiłam wszystko było ok, ale potem za każdym razem ta mgiełka... Bardzo proszę o pomoc
  11. W związku z dynamicznym rozwojem naszego Studia szukamy grafika 3D (praca stała, Kraków) wymagania: - programy: 3DS MAX lub Maya lub Houdini3D lub SoftImages lub Cinema 4D - podstawy After Effect - umiejętności : modelowanie, teksturowania, oświetlanie scen, mile widziana umiejętność animacji - dyspozycyjność, kreatywność oferujemy: wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, ciekawe projekty międzynarodowe, nietuzinkowe wyzwania, dobrą atmosferę i szacunek portfolio: [email protected] Praca od zaraz ZAPRASZAMY!
  12. Studio Filmowe Trefl w Gdyni - Poszukujemy Generalisty, wachlarz prac pomiędzy compositing a animacją 3d. Oferujemy różnorodne zadania oraz rozwój w kreatywnym otoczeniu, przy projektach filmowych i reklamowych. WYMAGANIA: - bardzo dobra znajomość After Effects, 3ds Max, V-Ray, Photoshop...w tej kolejności :) - zmysł artystyczny, - doświadczenie w compositing i animacji, - umiejętność pracy w zespole, i pod presją czasu - umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, - pozytywne nastawienie MILE WIDZIANE: - znajomość programu Blender - doświadczenie w symulacji lub riggowaniu, - doświadczenie w każdym z etapów produkcji 3D. Prosimy wziąć pod uwagę, że możemy odpowiedzieć tylko na wybrane aplikacje. Chcesz do nas dołączyć? Wyślij nam swoje CV wraz z portfolio na adres: [email protected] Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
  13. Witam, chciałbym się dowiedzieć od jakiejś mądrej głowy jak wygląda praca mojego komputera - każdego z podzespołów- podczas pracy w 3dmax? Np. wiem że podczas modelingu używam karty grafiki i chyba ramu? Podczas renderowania procesora ale czy też karty grafiki i ramu? Czy ktoś z was może opisać podczas jakiej czynności jaka część kompa pracuje? Mam na myśli np. modelowanie, teksturowanie, renderingi itp. sam nie wiem co jeszcze? Wiem że pytanie jest banalne ale słyszałem już tyle opinii które się nawzajem wykluczają. Proszę o rzetelną wiedzę. Z góry dziekuję za pomoc!
  14. Witam, jestem tutaj nowy, gdyż już sam nie mogę dociec co zrobiłem, wcisnołem czy cos.. A więc, modeluje od jakiegos czasu model BMW 2008 seria 1 i teraz mam prawie końcówke karoserii i jak to czasem się człowiek pomyli we wciskaniu klawiszy lub może coś zaznaczyłem nie tak , a więc... mam karoserie i mialem ja pomalowaną na szaro...kiedyś nie wiem co zrobiłem czy kliknolem jakis skrot czy co...ale karoseria jest teraz pomalowana na taki złoty i nie moge zmienic jej koloru przez ten mały kwadracik przy nazwie obiektu... karoseria jest ciagle złota i najgorsze to jest to ze ten plane jest widoczny od zewnętrznej strony, ale jak go obrócę to od (jakby patrześ od srodka auta) nie ma karoseri, sa tylko przezroczyste "edge"...a takze przy renderingu karoseria od wewnetrznej strony jest przezroczysta a od zewnetrzenej jest widoczna...prosze bardzo o pomoc gdyz nameczylem sie przy modelowaniu ter karoseri a nie mam zamiaru jej robic od nowa :/ A wiec przypomne złoty kolor, nie moge go zmienic...przezroczysty plane od wew. strony a od zew widoczny i złoty :/ Dziekuje za szybka odpowiedz Pozdrawiam
  15. Kizny Visuals & Creative http://www.kizny.com http://www.kiznycreative.com Jesteśmy zespołem działającym w obszarze produkcji filmowej i animacji oraz marketingu i reklamy. Pracujemy nad własnymi projektami oraz dla kilku stałych klientów. Aktualnie poszukuję osoby na stanowisko: Grafik 3D / wizualizator Forma zatrudnienia: Okresowe zlecenia, praca zdalna (lub w biurze) + spotkania w biurze (Wrocław) Obowiązki: Fotorealistyczne wizualizacje 3D produktów (statyczne oraz animacje) w 3D Max + Vray Wymagania: 1) Biegła znajomość 3D Max w zakresie modelowania, teksturowania i materiałów, podstawy animacji, znajomość vRaya do osiągnięcia fotorealistycznych rezultatów 2) Profesjonalizm w zakresie komunikacji, dyspozycyjność, terminowość Kontakt: 2014/małpa/kizny.com Dodatkowe informacje: - Preferujemy osoby z Wrocławia lub okolic - Mile widziana własna działalność gospodarcza - Proszę przesłać portfolio przykładowych wizualizacji
  16. Witam, niedawno zacząłem tworzenie krajobrazu pustynnego, bardziej.. "afgańskiego", niż typowego piaskowego. Jako, że ma powstać na nim animacja, chciałem żeby podłoże miało wysoką jakość, nawet gdy kamera będzie bliżej ziemi. Po nałożeniu zwykłej bitmapy, rozciąga się ona na całym modelu, co wygląda strasznie z bliska. Stąd moje pytanie, czy jest możliwość, aby 3dmax sam nałożył na model teksturę przy teksturze? Choć wiem że pewnie byłoby widać granice na łączeniach bitmapy, to nie mam innego pomysłu jak zrobić estetyczne podłoże. Z góry dziękuję za pomoc.
  17. Cześć wszystkim ! Wrzucam swoją pierwszą pracę na forum. Model zrobiłem jakiś czas temu, ale w ramach nauki HDR Light Studio postanowiłem wyrenderować go jeszcze raz. Oto efekt, dwa pierwsze obrazki są po post produkcji, trzeci to czysty render. Soft: 3ds Max 2013, Vray, HDRLS 4, PS. Pozdrawiam :).
  18. Jakie znacie generatory miast (do 3ds max-a), aglomeracji, zabudowań? Płatne i darmowe. Ja znam: ghost town - ma on jednak wadę nie zawsze działa - a jak już to tylko w 3ds max 2011-2012 x63x32
  19. Illustrator: http://allegro.pl/adobe-illustrator-cs6-oficjalny-podrecznik-i3682354729.html 3d Max: http://allegro.pl/3ds-max-2012-cwiczenia-praktyczne-joanna-pasek-i3682450304.html
  20. Moja znajomość angielskiego nie jest najlepsza i dobrze by było gdyby ktoś się wczytał w treść znajdującą się na stronie z poniższego linka. Ale z tego co zrozumiałem Autodesk już wynajmuje lub ma zamiar wynajmować 3d max i inne programy w podanych cenach. http://store.autodesk.eu/store/adsk/en_IE/html/pbPage.All-Product-Listing_en_IE
  21. Gość

    Plan wykonania postaci

    Witam Chciałbym stworzyć postać w programie Zbrush w połączeniu z 3DSMaxem. Pracowałem wcześniej w Zbrushu i w 3dsMaxie także posiadam umiejętności do wykonania tego projektu. Brakuje mi jednak odpowiedniego planu, a mianowicie nie wiem, od czego zacząć. Już raz próbowałem stworzyć postać, co prawda udało mi się jednak nie mogłem wykonać tekstur przez błędy popełnione na początku. I tu moja prośba czy mógłby ktoś zamieścić mi taki plan krok po kroku, co trzeba zrobić żeby wykonać postać od zera po końcowe rendery. Poniżej w punktach zamieszczam kroki, które chcę wykonać. 1. Model postaci lowpoly 2. Modele ekwipunku lowpoly 3. Modele highpoly 4. Mapowanie modeli 5. Tekstury (bitmapy) 6. Mapy displacement, normalmap, ambient 7. Ułożenie modelu w odpowiedniej pozycji mam też kilka pytań, co do wykonania takiego projektu: - czy bardziej opłaca się tworzenie map displacement i normal na model lowpoly czy może użyć opcji decimation master w Zbrushu w celu zredukowania ilości poligonów? - które elementy lepiej robić w Zbrushu, a które w 3DSMaxie? - w jakim programie wykonać render? - czy najpierw ułożyć postać, czy może najpierw wykonać do niej tekstury? Za pomoc z góry dziękuje
  22. [ATTACH=CONFIG]90927[/ATTACH] Hey Guys. A villa entrance proposal made for a client in Bahrain . C&C are always welcomed. Production Info: 4 Perspectives 2500*1650 Rendering time: 5 Hrs per frame on 16 GB Ram System ) Work Time: Around 1 week Programs & Plugins used: 3dmax 2010 , vray2.0, Photoshop
  23. Mam problem z modyfikatorem Cloth; jak w temaci;). Miannowicie nie działa opcja "Live drag!" a jeszcze dzisiaj z tego korzystałem, macie jakiś sugestia, jaka może być tego przyczyna?
  24. Firma : e-on software s.a.r.l Strona Firmowa: http://www.e-onsoftware.com/ Producent programów Vue, Lumen RT, xStream, Carbon Scatter, Ozone Poszukuję osoby na : odpłatne wykonanie animacji postaci i zwierząt w 3D Max Forma zatrudnienia: umowa zlecenie Obowiązki : Wykonanie 100 animacji na modelach powierzonych przez firmę. (Modele są zrigowane) Wymagania: Biegła znajomość technik animacji postaci w 3D Max. Kontakt*: Robert Czarny mail: bblack [małpka] e-onsoftware.com ----------------------------------
  25. Hey Guys An Armani style Cigar lounge design proposal made for a project in iraq . C&C are always welcomed. Production Info: 3 Perspectives 2500*1650 ( Average rendering time 8 Hrs per frame on 16 GB Ram System ). Programs & Plugins used: 3dmax 2010 , vray2.0, Photoshop
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności