Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'python' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 15 wyników

  1. Cześć, dla mojego klienta, producenta sprzętu AGD szukam grafika 3D. Poza kompetencjami wymienionymi poniżej, chcielibyśmy aby kandydat miał doświadczenie w tworzeniu skryptów automatyzujących pracę, tworzeniu interfejsów użytkownika tj. MaxScript, Python lub inny język. Lokalizacja: 100 % zdalnie Kontrakt B2B/UZ/UD - minimum pół roku, pełny etat Wszystkich zainteresowanych, zapraszam do kontaktu. @[email protected] Your responsibilities Creating high quality product visualizations for our portfolio brands Setting up image production standards with your sound experience in photorealistic lighting and shading  Having a photographer’s eye on “natural” settings for product and food integration, embedded in photorealistic environments Creating photorealistic PBR materials based on real-life samples, reference photos and product design information Contributing to improve and automate the production workflow Creating different types of media assets like still images, 360° product presentations, animations and realtime assets - Creating templates for batch post-production in Photoshop Your profile Experience with relevant visualization software applications required, e.g. with Autodesk 3ds Max (preferred) or Maya or VRED. Basic knowledge in CAD applications (Unigraphics, SolidWorks) as plus Experience with relevant render software applications required, e.g. with V-Ray (preferred), Corona, Arnold or VRED Experience with software applications of Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, After Effects) required Fluency in English
  2. Platige Image is an award winning animation studio for creative endeavors specializing in designing CG imagery, 3D animation, and digital special effects. At Platige, we combine film and advertising work with a strong passion for art, education, and entertainment. We are currently looking for Senior Compositing Artist for our core team of 3D Artists. Role: Platige team is seeking for Senior Compositing Artist with broad background, creating high quality shots across a variety of projects. As a Senior Compositor you will be responsible for taking disparate elements (film plate, stock footage and elements, CG renderings) and combining them to create a final image delivery for both full CG and live action projects. Successful applicants should have a well-developed artistic eye, good working knowledge of color, design, photography and film lighting as well as a solid technical knowledge. You will be involved in creation of AAA game cinematics and other high-end 3D and VFX projects at our studio. Work place: Warsaw/Poland Responsibilities: Performing all the tasks associated with the compositing process, including 2D and 3D tracking, rotoscoping, painting, matte extraction, layering of elements, CG integration and color grading. In-depth cooperation with Lighting, Mattepainting and FX teams. Together with Lead Compositor and Visual Effects Supervisor evaluate the creative and technical approach for assigned shots. Realizing the artistic vision of client, director and art director. Independent work with self-supervision and criticism to evaluate the shot to the final stage. Creating shots sequence and maintain overall consistency and quality. Sharing techniques and mentor junior level talents. Required skills: 5 years relevant experience in a feature film, animation or commercial production environment, preferably including motion design experience. Expert level knowledge of 3D compositing softwares, preferably including Nuke. Gizmo creation for current production needs. Excellent organizational, communication and interpersonal skills. Ability to work under the pressure with strong ability to meet tight deadlines. Self-starter and team-player attitude. Plus: Deep understanding of all aspects of 3D and VFX pipeline steps. Portfolio of traditional arts (painting, drawing, photography, filmmaking) matchmoving and camera layout skills. Scripting or programming skills (i.e. Python or MEL). We offer Fascinating place to work (old fortress, Warsaw, Poland). Working with team of 3d animation artists with passion to create. Unique, challenging projects. To become a part of a story. Send Your portfolio here: [email protected] in a subject please write: SCA_ANI_ENG_04_2017. Please also include the following statement with your application: „I hereby consent to the processing of my vital and personal data in so far as this is required under the ongoing and future recruiting processes, in accordance with the Act of August 29, 1997, on the Protection of Personal Information (JoL no. 133, item 883).”
  3. Platige Image is an award winning animation studio for creative endeavors specializing in designing CG imagery, 3D animation, and digital special effects. At Platige, we combine film and advertising work with a strong passion for art, education, and entertainment. Right now we are looking for Senior Houdini FX/Destruction TD for upcoming project. Our successful candidate will work closely with Lead, Art Directors and CGs to determine best approach to effects challenges and develop final look using commercial and property software. Use an array of software tools to produce photorealistic simulations of real catastrophe. WORK PLACE: Warsaw/Poland We offer: Fascinating place to work (old fortess, Warsaw, Poland) Working with team of CG artists with passion to create Unique, challenging projects with top notch technologies To become a part of a story Freak acceptation. Required Skills: At least 3 years production experience with effects simulation work. Extensive knowledge of Houdini is a must. In-depth knowledge of Maya software. Proven experience in producing effects such as smoke, fire, clouds, water explosions etc. Experience with C++, mel, python, or other scripting languages is desirable. Demo reel demonstrating artistic and technical ability. Plus: Training in traditional arts (painting, drawing, photography, etc.). Are you interested in? Send us Your: Demo reel demonstrating artistic and technical ability. Availability (when can you start cooperation with us). Salary expectations (EUR/USD or PLN). Take a look on our latest projects... over here: [email protected]. Add the “Houdini&DestructionTD_COM_ENG_10_2016” in the subject. Please also include the following statement with your application: „I hereby consent to the processing of my vital and personal data in so far as this is required under the ongoing and future recruiting processes, in accordance with the Act of August 29, 1997, on the Protection of Personal Information (JoL no. 133, item 883).”
  4. Platige Image is an award winning animation studio for creative endeavors specializing in designing CG imagery, 3D animation, and digital special effects. At Platige, we combine film and advertising work with a strong passion for art, education, and entertainment. Right now we are looking for: Maya TD able to maintain and improve technical aspects of work in Maya software and provide support in terms of scripting and be able to compose scenes according to the business needs. WORK PLACE: Warsaw/Poland WE OFFER: Fascinating place to work (old fortress, Warsaw, Poland) Working with team of CG artists with passion to create Unique, challenging projects with top notch technologies To become a part of a story Freak acceptation. REQUIRED: A minimum 2 years of commercial experience in Maya software Strong knowledge of scripting languages (i.e. Python, Mel) Proven ability to write and support tools in Maya, including solving out Maya related technical issues Understanding of all aspects of 3D animation pipeline including character animation, environment creation, look-dev, lighting and composition Good command of English Good problem-solving abilities Self-starter and a team-player personality Ability to cope with tight deadlines. NICE, IF YOU HAVE: Previous experience working in 3D industry (i.e. game cinematics pipeline, VFX or CG feature environment) Strong knowledge of Houdini, Nuke or/and Shotgun Experience in simulation accomplishment with using tools such as nParticle, TP, RealFlow, Houdini, Maya. Are you interested in? Send us Your CV over here: [email protected]. Add the “Maya TD” in the subject. Please include the following statement with your application: „I hereby consent to the processing of my vital and personal data in so far as this is required under the ongoing and future recruiting processes, in accordance with the Act of August 29, 1997, on the Protection of Personal Information (JoL no. 133, item 883).
  5. Platige Image is an award winning animation studio for creative endeavors specializing in designing CG imagery, 3D animation, and digital special effects. At Platige, we combine film and advertising work with a strong passion for art, education, and entertainment. Right now we are looking for: CHARACTER TD experienced in creating character rigs and animation tools for high-end rendered shots. WORK PLACE: Warsaw/Poland WE OFFER: Fascinating place to work (old fortress, Warsaw, Poland) Working with team of CG artists with passion to create Unique, challenging projects with top notch technologies To become a part of a story Freak acceptation REQUIRED: A minimum of 2 years’ experience in rigging (game industry, commercials, VFX or equal) Strong knowledge of Maya proofed by commercial projects In-deepth experience in Python Deep understanding of character design and animation, as it relates to rig development Good problem-solving abilities Self-motivation and a great team-player attitude NICE IF YOU HAVE: A general technical/math background including programming, scripting and software development Experience in cloth simulation in Maya (nCloth, Syflex, Qualoth) Are you interested in? Send us Your CV over here: [email protected] and put “Character TD” in the subject. Please include the following statement with your application: „I hereby consent to the processing of my vital and personal data in so far as this is required under the ongoing and future recruiting processes, in accordance with the Act of August 29, 1997, on the Protection of Personal Information (JoL no. 133, item 883).
  6. Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, studiem produkcyjnym i postprodukcyjnym w Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu cinematików do gier komputerowych, reklam, animacji 3D, realizacjach cyfrowych efektów specjalnych na potrzeby spektakli teatralnych oraz filmów fabularnych. Studio zajmuje się również produkcją filmów animowanych i fabularnych. Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy: Junior Render Wranglera/Specjalistę ds. Linuxa Gotowego do współpracy przez 12 do 15 dni w miesiącu, w trybie całodobowym 24/7, w formie dwunastogodzinnych dyżurów, zarówno na miejscu jak i on-line. Pozwoli ci to na połączenie pracy z życiem prywatnym i nauką. Miejsce pracy: Warszawie/dyżury on-line Oferujemy: Pracę przy unikalnych projektach na skalę światową Doświadczenie w pracy z najwyższej jakości technologiami Darmowe szkolenie oraz wdrożenie do pracy na stanowisku Pracę z pasjonatami Animacji 3D Ciekawe biuro (odrestaurowane tereny forteczne) +10 do własnego EGO Benefity Freak acceptation Twoje zadania: Monitorowanie i kontrola render farmy, pod nadzorem Leada Wranglerów Zarządzanie i monitorowanie priorytetami renderingu Zarządzanie instalacją pluginów i oprogramowania 3d na komputerach render farmy Stała współpraca z działem IT w zakresie obsługi i utrzymania hardware i software, Stała współpraca z grafikami i produkcją w zakresie monitorowania i raportowania priorytetów renderingu. Szukamy osób, które: Doskonale znają system operacyjny Linux Ukończyły lub są w trakcie studiów o profilu IT Dyspozycyjnych, otwartych na pracę także w godzinach nocnych i podczas weekendów, zgodnie z grafikiem dyżurów (w Wigilia i Sylwester są zawsze dniami wolnymi od pracy). Ucieszymy się, jeśli: Będziesz miał doświadczenie w renderingu (Arnold, Vray, Mantra) Poznałeś jeden z pakietów 3D (Maya, 3DS Max, Houdini) Znasz Pythona i/lub C++ Czekamy na twoje CV, o tu: [email protected], więc nie wahaj się i wyślij aplikację w temacie wpisując „Linux”. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
  7. Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, studiem produkcyjnym i postprodukcyjnym w Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu cinematików do gier komputerowych, reklam, animacji 3D, realizacjach cyfrowych efektów specjalnych na potrzeby spektakli teatralnych oraz filmów fabularnych. Studio zajmuje się również produkcją filmów animowanych i fabularnych. Jeśli jeszcze nas nie znasz, odwiedź naszą stronę: Platige Image Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy: Python Developera, z kierunkiem rozwoju na Technical Directora/Riggera Oferujemy: Pracę przy unikalnych projektach na skalę światową Rozwój zawodowy i szansę na stanie się profesjonalnym Riggerem Pracę z pasjonatami Animacji 3D Pracę na najnowszych technologiach Ciekawe biuro (odrestaurowane tereny forteczne) +10 do własnego EGO Benefity Freak acceptation Twoje zadania: Dzięki językowi Python, będziesz budował system wprawiający postaci w ruch Będziesz twórczo wykorzystywał zdolności analityczne, dla artystycznych efektów w filmach i animacjach 3D Będziesz się uczył tworzenia Riggów z użyciem programu Maya Będziesz współpracował z zespołem grafików, modelerów i shaderów Będziesz współodpowiedzialny za zrealizowanie projektów w wyznaczonym terminie Szukamy osób, które: Potrafią programować w Pythonie i sprawia im to satysfakcję Rozumieją zasady fizyki Mają oko do anatomii Mają oko do detalu Angażują się w wykonywaną pracę, bo nasza praca to nasza pasja Są otwarte na zmiany i naukę w świecie animacji 3D Potrafią pracować zespołowo i samodzielnie Myślą niestandardowo Potrafią rozwiązywać problemy małe i wielkie Ucieszymy się, jeśli: Znasz Mayę (i to nie imię twojej dziewczyny) Masz doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych w Pythonie Zainteresowany? Wyślij CV o tu: [email protected] w temacie wpisz: Python Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
  8. Cześć Nie jestem pewien, czy w dobrym miejscu wstawiłem tą wiadomość. Właściwie nie mam pytania, więc pewnie nie... Proszę o feedback w tej sprawie :) W związku ze swoją pracą dyplomową wykonałem Pythonowe skrypty wykonujące (prawie) te same zadania w trzech różnych aplikacjach: Maya, Max i Blender. Link do GitHub ----- W zamierzeniu chciałem się po prostu nauczyć skryptowania w Pyhonie dla tych aplikacji przez stworzenie skryptu wykonującego podstawowe, najczęściej wykorzystywane akcje (Operowanie obiektami, tworzenie instancji, materiałów, animacji, zmiana ustawień i parametrów wszelkiej maści). Dodatkowo stworzyć coś w rodzaju blenderowego coockbook, na fragmentach kodu z którego mógłbym w przyszłości budować inne skrypty. Być może dla kogoś jeszcze te skrypty będą użyteczne. Poza tym, z pewnością są operacje, które można wykonać bardziej efektywnie, niektóre rzeczy na pewno można zrobić lepiej i pewnie istnieją w skryptach jakieś błędy. Szczególnie niepewny jestem skryptu do Blendera, którego dość słabo znam. Więc liczę na to, że ktoś zwróci na takie rzeczy uwagę i pomoże mi go poprawić. Starałem się zamieścić komentarze wszędzie gdzie tylko byłem w stanie jakiś komentarz wymyślić :) Tak więc kod powinien być dość czytelny i łatwy w zrozumieniu. Na marginesie, myślę też, że nie byłoby mi trudno na bazie tego wszystkiego zbudować prosty tutorial, taki wstęp do pisania kodu w Pythonie do każdego z tych programów, jak uruchamiać skrypty, podstawowe informacje o API itp. Jeśli by się okazało, że to dobry pomysł i skorzystałby z niego ktokolwiek.
  9. hej, wrzucam krótkie ujęcie, nad którym siedziałem po nocach kilka tygodni. Głównym zamysłem projektu było stworzenie bliżej nieokreślonej biomasy, która ma zostać zainfekowana i dynamicznie się rozerwać na strzępy. Przy okazji mogłem przećwiczyć praktyczne użycie wielu nodów SOuP’a pod maya, trochę skryprowania w Python, render w Vray oraz compo. Soft: Maya, Vray, Blender, Zbrush, Photoshop, After Effect. Link do ujęcia: https://vimeo.com/147405505 Przygotowałem jeszcze krótki making off / breakdown z pracy nad ujęciem: https://vimeo.com/147259447 Dżwięk na szybko w Ableton Live: http://i.imgur.com/SWyt4TA.jpg Planuję jeszcze kilka projektów związanych z budowaniem organicznego świata więc jakiekolwiek komentarze czy pytania techniczne mile widziane :) pozdr.
  10. Hej, Dopiero zaczynam uczyć się pythona i utknąłem w punkcie. Mam plik toolsUI.py który przeszukuje folder Modules i dla każdego tworzy przycisk - problem jest że chciałbym żeby każdy przycisk wywoływał odpowiednie okno. Udało mi się już zaimportować każdy moduł do skryptu. np. ToolboxUI.py, jeśli w przycisku wywołam UI = mod.ToolboxUI() to bez problemu otworzy mi się Toolbox. Jednak nie mogę znaleźć sposobu jak automatycznie wywoływać wszystkie skrypty np. coś w stylu plugin = "ToolboxUI()" UI = mod.plugin Mam nadzieje że ktoś jest w stanie mi pomóc ;) Pozdro, Krzysiek Poniżej kod: kTools.py import maya.cmds as cmds import os import System.utils as utils reload(utils) import sys from functools import partial class Ktools_UI: def __init__(self): #uiElements dict self.UIElements = {} if cmds.window("Ktools_UI_Window", exists = True): cmds.deleteUI("Ktools_UI_Window") windowWidth = 200 #Main Window self.UIElements["window"] = cmds.window( "Ktools_UI_Window", menuBar=False, title="KTools", mnb=False, mxb=False ) self.UIElements["columnLayout"] = cmds.columnLayout (adjustableColumn = True, columnAlign="center") self.createPluginsButtons() cmds.showWindow(self.UIElements["window"]) cmds.window(self.UIElements["window"], edit=True, w = windowWidth, sizeable=True) def createPluginsButtons(self): windowHeight = 0 #Plugin folder path systemPath = "System" pluginPath = os.environ["RIGGING_TOOL_ROOT"] + "/modules/" plugins = os.listdir(pluginPath) plugin_list = [] #find modules for plugin in plugins: if ((plugin != "__init__.py") and (plugin != systemPath)): plugin_list.append(plugin) #create buttons for plugin_name in plugin_list: plugin_UI = plugin_name + "UI" #check for UI file for module in utils.findAllModules("Modules/"+ plugin_name): if (module == plugin_UI): #print "UI file found: " + module self.UIElements[(plugin_name + "_button")] = cmds.button( label = plugin_name, h = 64, parent = self.UIElements["columnLayout"], bgc=utils.randomBGC(), c = partial(self.runPlugin, plugin_name) ) windowHeight = windowHeight + 64 cmds.window(self.UIElements["window"], edit=True, h = windowHeight, sizeable=True) def runPlugin(self, plugin, *args): plugin_UI = plugin + "UI" mod = __import__(plugin+"."+plugin_UI, {},{},[plugin]) #btw. class_name is the same as plugin_UI #just testing class_name = mod.CLASS_NAME plugin_UI = plugin + "UI" mod = __import__(plugin+"."+plugin_UI, {},{},[plugin]) reload(mod) class_name = mod.CLASS_NAME #this works UI = mod.ToolboxUI() #e.g. pluginUI == ToolboxUI() #how to run #UI = mod.pluginUI() toolboxUI.py import maya.cmds as cmds import os import maya.mel as mel import toolbox_utils as tU reload(tU) from functools import partial import System.utils as utils reload(utils) CLASS_NAME="ToolboxUI" class ToolboxUI: def __init__(self): self.UIElements = {} windowHeight = 450 windowWidth = 212 if cmds.window("Toolbox", exists = True): cmds.deleteUI("Toolbox") self.UIElements["window"] = cmds.window("Toolbox", mnb=False, mxb=False) self.UIElements["scrollLayout"] = cmds.scrollLayout(hst=0) self.UIElements["mainLayout"] = cmds.columnLayout(adj = True, parent=self.UIElements["scrollLayout"]) cmds.showWindow(self.UIElements["window"]) cmds.window(self.UIElements["window"], edit = True, w=windowWidth, h=windowHeight, sizeable=False) windowHeight3 = self.populateIcons()
  11. Junior TD 3de w Warszawie poszukuje Junior TD - osoby odpowiedzialnej wyłącznie za rozwój technologi wdrażanej w studio. Oczekujemy dużego zaangażowania i ambitnego podejścia do pracy. Odpowiednia osoba bedzie odpowiedzialna za pomoc i wsparcie dla istniejącego już zespołu osób zajmujących się technologią w studio. Główne zajęcia to integrowanie dostępnych technologi jak i pisanie własnych programów, skryptów, pluginów itp. na potrzeby studio 3de. Ciągła rozbudowa "pipeline'u" opartego o system zarządzania Assetami Ftrack. Mile widziane są: Podstawowa znajomość oprogramowania Ftrack. Podstawowa znajomość programów do 3d MAYA lub Houdini. Podstawowa znajomość PySide, PyQt, Python, Mel, Vex. Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux Centos oraz Windows. Podstawowa znajomość etapów postprodukcji. Znajomość języka angielskiego. Praktyczna wiedza na temat sprzętu komputerowego typu serwery, stacje robocze, macierze dyskowe, itp. Wszystkich chętnych proszę o przesłanie swojego portfolio, demo, linków do stron www, itp. (max.40 mb) na adres [email protected] z tytułem w mejlu "Junior TD". W przesłanym zgłoszeniu proszę dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
  12. Witajcie, Tak jak skrótowo napisałem w temacie, teraz to rozwinę. Chodzi mi o skrypt w Python'ie (Blender 2.49), który utworzy w oknie Stożek, walec oraz koło (nie mylić ze sferą ;) ). Objekt ma się tworzyć w oknie 3D View, nie w Game Engine. Chodzi i standardowe figury które można utworzyć w Blenderze z menu Mesh. Z góry Wam dziękuję. Dla przykładu wkleję kod który odkopałem na stronach i lekko zmodyfikowałem: Skryp tworzy Sześcian. (na pewno jest prostrzy sposób, niestety znajomość tego języka programowania jest u mnie praktycznie zerowa) import Blender as X # vertices A = [0.5,1.5,0] B = [0.5,-0.5,0] C = [-1.5,-0.5,0] D = [-1.5,1.5,0] E = [0.5,1.5,2] F = [0.5,-0.5,2] G = [-1.5,-0.5,2] H = [-1.5,1.5,2] verts = [A,B,C,D,E,F,G,H] faces = [[0,1,2,3], [0,1,5,4], [1,2,6,5], [2,3,7,6], [3,0,4,7], [4,5,6,7]] # create Object ob = X.Object.New('Mesh', 'MeshOb') # create ObData me = X.Mesh.New('myMesh') # add vertices me.verts.extend( verts ) # create faces me.faces.extend( faces ) ob.link( me ) scene = X.Scene.GetCurrent() scene.link( ob ) X.Redraw(-1) # print out the verts, edges and faces of our mesh for v in me.verts: print v for e in me.edges: print e for f in me.faces: print f
  13. Witam wszystkich! Mam problem z uruchomieniem Yafaraya 0.1.0 RC3 (dla pythona 2.6) pod Blenderem 2.49a (skompilowanego w pythonie 2.6). Naturalnie posiadam zainstalowanego Pythona 2.6 i blender go wykrywa... Zatem, przynajmniej w teorii, wszystkie warunki do uruchomienia Yafaraya są spełnione... Ale w blenderze 2.49 usunięto spod przycisku "Render" listę wyboru renderera, a po zainstalowaniu yafaraya nigdzie nie widzę opcji pozwalającej na jego uruchomienie... W folderze yafaraya (%folder blendera%\YafaRay) nie ma żadnego pliku wykonywalnego .exe oprócz deinstalatora... Może jestem dziwny, ale na prawdę nie wiem, jak uruchomić/wyrenderować cokolwiek w tym rendererze :rolleyes: Proszę o wskazówki... Z góry dziękuję. Pozdrowienia z mazur :D
  14. Najwidoczniej dla programistów ze studia Blur język skryptowy MaxScript był niewystarczający do wykonania pewnych projektów. Zespół Blur-dev stworzył bibliotekę, która integruje 3ds Max z Pythonem oraz frameworkiem PyQt. Bilbiotekę oczywiście możecie pobrać za darmo. Projekt Py3dsMax: code.google.com/p/blur-dev/wiki/Py3dsMax
  15. witam! Mój problem już irytuje mnie.... Mam zainstalowany Blender v2.48a na Vista 64-bit, mam zainstalowany Python 3.0.... i .......... Gdy chcę zaimportować do blendera plik collady *.dae, konsola wyrzuca mi informację że w moim systemie nie ma zainstalowanej pełnej wersji Pythona. Ok, rozumiem, Blender ma problemy ze znalezieniem poprawnie zaistalowanego Pythona..... Jak mogę pomóc mojemu Blenderowi, tzn chodzi mi o to aby udowodnić mu że jednak rzeczywistość jest całkiem inna niż twierdzi i Python jest zainstalowany...??? być może mam zainstalować Pythona w jakimś specjalnym miejscu hehhehe, moze wszystkie wersje Pythona? a może Blendera w katalogu Pythona....? mam nadzieję że ktoś mi pomoże pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności